• nukupujem macku v reci

Reakcia obchodu Svet-svietidiel.sk

ďakujem Vám za možnosť sa telefonicky uistiť o Vašej spokojnosti. V prípade potreby nás môžete kontaktovať na [email protected]. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá.

Dáša, starostlivosť o zákazníkov

• Dvakrát som si objednal vždy iný typ led pásiky a vždy mi bola poslaná úplná odlišná objednávka
    • Najlepšie bolo keď mi pani v telefóne povedala že oni nemôžu kontrolovať každú objednávku ktorú odosielajú ‍♂️

Tvári sa ako super obchod ale keď som tam volal informoval som sa či je to čo si chcem objednať ozaj to tak áno samozrejme a prišiel mi vdzy iný produkt než čo som si objednal

Reakcia obchodu Svet-svietidiel.sk

ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Veľmi sa ospravedlňujeme za komplikácie s objednaným tovarom.
    Podľa telefónneho rozhovoru som Vám poslala e-mail s inštrukciami na reklamáciu. V prípade potreby ma prosím kontaktujte späť na email. Vaša spokojnosť je pre nás skutočne dôležitá.

Dáša, starostlivosť o zákazníkov

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Tovar mi prišiel ale nefunguje

Reakcia obchodu Svet-svietidiel.sk

bohužiaľ sa mi s Vami nedarí telefonicky spojiť. Veľmi sa ospravedlňujeme za komplikácie so zakúpeným tovarom. Vaša reklamácia je už vybavená. Veríme, že Vás táto skúsenosť neodradí od ďalších nákupov na našich stránkach.

S pozdravom a prianím pekného dňa,
    Dáša, starostlivosť o zákazníkov

Tovar skladom posielame hneď znamená že dôjde o cca 10 dni. Namiesto záruky 36 mesiacov dostanete záruku 12 mesiacov lebo nakupujete na ICO. Bez upozornenie, až na faktúre uvidíte. Zlavu 10-15 percent Vám vyhodí pri poslednom kroku ked zadáte ICO. Helpdesk odpovedá cca po 5-7 dnoch. Vyhovárajú sa na legislativu, že firmám nemôžu predlžiť záruku a pritom to alza vykrikuje v každej reklame. Poslal som im odstúpenie od zmluvy, no nevidím to ružovo pri ich prístupe.

Reakcia obchodu Svet-svietidiel.sk

veľmi nás mrzí Vaša negatívna skúsenosť, skúmam priebeh Vašej objednávky, expedovaná bola do 24 hodín po objednaní. Bohužiaľ následujúce dva pracovné dni boli Veľkonočné sviatky + víkend a prepravná spoločnosť doručovala nasledujúci pracovný deň, čím sa doručenie protiahlo.

Spokojnosť zákazníka je pre nás veľmi dôležitá.

S želaním pekného dňa,
    Dagmar, starostlivosť o zákazníkov

Akože nehnevajte sa ale ak si objednám tovar čakám ho skompletizovaný a nie rozobratý!!!!!!

Reakcia obchodu Svet-svietidiel.sk

ďakujem Vám za možnosť telefonického kontaktu a overenie, či ste zvládli skompletizovať objednaný tovar a všetko je v poriadku.
    Ospravedlňujeme sa za komplikácie.

S prianím pekného dňa,
    Dáša, zákaznícka podpora

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

od 18.3. čakám na tovar, dnes je 25.3.

Reakcia obchodu Svet-svietidiel.sk

Bohužiaľ sa mi nepodarilo telefonicky spojiť s Vami.
    Objednaný tovar pri objednaní mal dostupnosť 7-14 dní.
    Prosíme o trpezlivosť, informácie o jeho naskladnení Vám budú poslané elektronicky.

Prajeme pekný deň,
    Dáša, zákaznícka starostlivosť

Katastrofa....bez návodu na montáž

Reakcia obchodu Svet-svietidiel.sk

so zármutkom oznamujem, že moje snahy o telefonický kontakt s Vami nemali úspech.

Chcela by som Vám úprimne ospravedlniť za vzniknuté problémy s tovarom. Poslala som Vám e-mail so návodom na použitie lampy.

V prípade akýchkoľvek ďalších potrieb ma prosím kontaktujte.

Dagmar, starostlivosť o zákazníkov

Tovar mi bol doručený poškodený, stojanová lampa bola ohnutá, objímka bola prasknutá a drevený stojan odštiepený.

Reakcia obchodu Svet-svietidiel.sk

ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Sme radi, že Vaša reklamácia bola vybavená na Vašu spokojnosť.

chybný tovar

Reakcia obchodu Svet-svietidiel.sk

ďakujeme Vám za možnosť spojiť sa s Vami telefonicky a uistiť sa, že Vaša reklamácia bola vyriešená v poriadku. Veľmi sa ospravedlňujeme za komplikácie týkajúce sa Vašej objednávky.

Je pre nás dôležité, aby bol zákazník spokojný.

Prajeme pekný deň,

• tovar skladom
    • ceny super
    • odporúčanie príslušenstva
    • sľúbené veci nedodržané

Svietidlá na poschodie aj do miestnosti som objednávala s tým, že tovar je skladom, čo mi veľmi pomohlo, nakoľko maľujem dom, tak hneď by som aj vymenila svietidlá. Zabudla som však objednať svietidlo do vstupnej haly, tak som rýchlo doobjednala a do poznámky pripísala, že by som rada spojiť obe objednávky. Pani zo zákazníckej podpory mi následne odpísala, že objednávky spojiť nemôžu, pôjdu oddelene. Opätovne som teda odpísala, že budem rada, ak to pošlú naraz v jeden deň, nakoľko služby elektrikára tiež nie sú najlacenjšie. Pani prisľúbila poslať tovar v jeden deň. Nasledujúci deň mi iný pán napísal, že jedna objednávka pôjde inou kuriérskou spoločnosťou, než akou som si vybarala a druhá pôjde zvolenou. Urobilo mi to nepekný škrt cez rozpočet, nakoľko musím opätovne platiť elektrikára ( len zato, že opätovne otvorí dvere na dome, berie 35€ bez roboty) a som celý víkend bez svietidla v hale. Som nespokojná a určite tento obchod nebudem odporúčať ďalej.

Reakcia obchodu Svet-svietidiel.sk

ďakujeme za spätnú väzbu. Veľmi se ospravedlňujeme za komplikácie s Vašou objednávkou. Ihneď Vašu sťažnosť preverím a obratom Vás budem kontaktovať.

Dagmar, starostlivosť o zákazníkov

• Poslali mi len krabicu ale bez svetiel ! Dnu v krabici boli len papiere ale svetla tam neboli budeme s právnikom žiadať kamerové záznamy že v krabici svetla boli. Hrozná skúsenosť ešte som take niečo neriešil..

Reakcia obchodu Svet-svietidiel.sk

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu týkajúcu sa Vašej objednávky a zároveň sa Vám ešte raz ospravedlňujeme za vzniknuté komplikácie.
    Situácia, na ktorú ste nás upozornili, je pre nás veľmi neštandardná, avšak reklamáciu sme s Vami vybavili. Ďalej sa touto situáciou budeme zaoberať v spolupráci s dopravnou spoločnosťou a inými orgánmi, aby sa tieto prípady už neopakovaly.

Pavla, starostlivosť o zákazníkov

• nekvalitný a chybový tovar

Reakcia obchodu Svet-svietidiel.sk

ďakujem Vám za možnosť spojiť sa s Vami telefonicky a uistiť sa, že už je všetko v poriadku.

Ďakujeme Vám.

Dagmar, starostlivosť o zákazníkov

Dlho som čakal na objednavku

Lucia, starostlivosť o zákazníkov

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Tovar prišiel poškodený! Zjavne už vrátený iným zákazníkom. Plastové držiaky na špirálu sú veľmi poddymenzovane a výrobok je celkovo z veľmi lacného materiálu. Odporúčam nekupovať

Reakcia obchodu Svet-svietidiel.sk

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Spôsob zabalenia Vašej objednávky necháme preveriť v sklade.
    Ďakujeme za možnosť sa telefonicky za túto situáciu ospravedlniť a všetko vyriešiť dodatočnou zľavou.
    Ešte raz sa ospravedlňujeme za spôsobené komplikácie. Veríme, že Vás táto skúsenosť neodradí od ďalšieho nákupu.

Lucia, starostlivosť o zákazníkov