• „Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Zlá komunikácia s dopravcom tovaru.

Zmenil by som dopravcu zlá komunikácia s dopravcom neviem či nočný čas je ten správny.

Reakcia obchodu Svet-svietidiel.sk

ďakujeme za spätnú väzbu. Veľmi se ospravedlňujeme za komplikácie s Vašou objednávkou. Ihneď Vašu sťažnosť preverím a obratom Vás budem kontaktovať.

Lucia, starostlivosť o zákazníkov

• Stromček som mala objednaný s čerstvými šiškamy a nie striebornej reklamovať nebudem ale som sklamaná.dakujem.

Reakcia obchodu Svet-svietidiel.sk

ďakujeme za spätnú väzbu a možnosť sa telefonicky za situáciu ospravedlniť. V prípade, že si to s reklamáciou rozmyslíte, kontaktujte ma. Napísala som Vám email. Obratom spolu všetko vyriešime.
    Budeme veľmi radi, pokiaľ Vás táto skúsenosť neodradí od ďalšieho nákupu na našich stránkach.

Lucia, starostlivosť o zákazníkov

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

prišlo skôr hodnotenie od strany zákazníka ako samotný tovar stále čakám

Lucia, starostlivosť o zákazníkov

• Recenzia bola odstránená - nejedná sa o hodnotenie nákupu, ale produktu.

• Jedno zo svetiel nebolo funkčné

Reakcia obchodu Svet-svietidiel.sk

ospravedlňujeme sa za vzniknutú komplikáciu s dodaným tovarom. Ďakujeme Vám za možnosť sa telefonicky za túto situáciu ospravedlniť a dohodnúť sa s Vami na vybavení reklamácie, ktorú sa vždy snažíme vybaviť rýchlo a spokojnosti Vás,
    našich zákazníkov. Budeme radi, pokiaľ Vás táto skúsenosť neodradí od ďalšieho nákupu.

Lucia, starostlivosť o zákazníkov

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Tovar prisiel nekompletny,nieco aj rozbite ,bez navodu,cele zle.

Reakcia obchodu Svet-svietidiel.sk

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Spôsob zabalenia Vašej objednávky necháme preveriť v sklade. Ďakujeme za možnosť sa s Vami telefonicky spojiť, za túto situáciu sa ospravedlniť a všetko vyriešiť dodatočnou zľavou. Ešte raz sa ospravedlňujeme za spôsobené komplikácie. Veríme, že Vás táto skúsenosť neodradí od ďalšieho nákupu.

Lucia, starostlivosť o zákazníkov

• Tovar som objednal a zaplatil pred 9 dňami a nedostal som žiadne info o objednávke

Lucia, starostlivosť o zákazníkov

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Dlhá čakacia doba

Lucia, starostlivosť o zákazníkov

Objednala som vianočný stromček 15.12.
    18.12. som dostala email, že tovar prebrala dopravná spoločnosť a je na ceste. Do 21.12. tovar neprišiel, preto som zavolala do firmy, čo sa stalo. Pani do telefónu mi oznámila, že môj balík sa stratil u dopravnej spoločnosti (o čom ma neinformovali) a nedodajú mi ho. Nakoľko som objednala vianočný stromček, potrebovala som ho na Vianoce. Keď do firmy nezavolám, stromček som mohla očakávať doteraz a oslávili by sme Vianoce bez stromčeka. Na druhý deň po telefonáte (22.12.) mi prišiel mail, že tovar mi nebude dodaný kvôli strate.
    Takže obchod vôbec neodporúčam: zlá komunikácia, nedôveryhodný obchod.

Lucia, starostlivosť o zákazníkov

• Tovar zaslany na ine miesto ako bolo v objednavke

Lucia, starostlivosť o zákazníkov

Na fotkach uple ine ako v realite...

Lucia, starostlivosť o zákazníkov

• Recenzia bola odstránená - nejedná sa o hodnotenie nákupu, ale produktu.

Objednala som si lampu, ktorá bola rozdelená na dve časti : tienidlo dorazilo nepoškodené, no spodná časť lampy (drevená trojnožka) prišla úplne polamaná a kabel bol taktiež výrazne poškodený transportom.
    Taktiež kvalita spodnej "drevenej" časti lampy je veľmi zlá.

Lucia, starostlivosť o zákazníkov

Utajeny povod tovaru, ziadna informacia o vyrobcovi a jeho lokacii. Az po doruceni som zistil, ze lampa je polska. Taketo praktiky sa mi nepacia. Inak komunikacia, dorucenie a zabalenie OK, produkt zatial nevyskusany.

• Dlhý čas dodania
    • Katastrofálna kurierska služba Packeta

Napriek okamžitej platbe a napriek okamžitému pripísaní financií na účet predajcu, predajca čakal tri dni, aby si overil, či mu suma prišla?
    Packeta zásadne nedoručí tovar, kde si vyberie zákazník, ale kde sa im to hodí. Nevadí, že to je aj v inej obci a zákazník musí prejsť k balíkoboxu 5km a rovnako s balíkom naspäť. Čas prepravy cca 7 dní.

Lucia, starostlivosť o zákazníkov

• Komukacia super až pokiaľ som nenapísal email že mi tovar prišiel poskriabany a žiadna odpoveď.