Za mňa všetko super

• Kladne a rychle vybavenie mojej objednavky

• poškodený tovar

Stojan s podstavcom,WC kefou a držiakom toaletného papieru SAMBA za 19,50 € mi prišiel poškodený tak, že je nepoužiteľný. Kovová nádobka na WC kefu preliačená a vnútorná nádobka z pvc prasknutá. Balík bol dokonale zabalený proti poškodeniu, nebol porušený. Tovar musel odísť poškodený zo skladu. Pri vyskladňovaní by bolo dobré skontrolovať podrobne aj obsah jednotlivých dielov.

Reakcia obchodu SVET KÚPEĽNE

děkujeme za Vaše hodnocení, které nás mrzí. Bohužel od Vás neregistrujeme žádnou reklamaci. Prosím o vyplnění reklamace, a kolegové se pokusí vyřešit problém ku Vaší spokojenosti.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

• Rýchlosť, presnosť, príjemná komunikácia

Reakcia obchodu SVET KÚPEĽNE

děkujeme za kladné hodnocení, kterého si vážíme. Komunikace se zákazníkem je jednou z našich priorit.

• rýchle doručenie, cena

Reakcia obchodu SVET KÚPEĽNE

děkujeme za Vaše hodnocení, které nás velmi těší. Budeme se i nadále snažit udržet si vysoký standard služeb zákazníkům.
    Novinky z našeho sortimentu můžete sledovat také na našem Facebook kanálu: https://www.facebook.com/SvetKoupelny/

Přejeme hezký den

• Ochota komunikovať problém a poradiť riešenie

Přejeme hezký den

• Príjemná komunikácia, pomohli veľmi s objednávkou, ochota od predajcu
    • rýchle doručenie

• Rýchle dodanie.

• Bolo to rýchle

Přejeme hezký den

• Nemôžem hodnotiť lebo objednaný tovar mi nebol ešte dodaný.

Reakcia obchodu SVET KÚPEĽNE

děkujeme za Vaše hodnocení. Bohužel u jednoho z našich dodavatelů došlo ke stěhování skladu, a objednávky tedy byly odeslány později než standardně, nicméně o pozdějším odeslání jsme Vás i informovali. Věříme, že teď je již vše v pořádku a budete se zbožím spokojená.

• výber tovaru
    • rýchlosť
    • trošku vyššia cena proti iným dodávateľom

Přejeme hezký den

Zvlastne, najskor preveri dostupnost tovaru, posle proforma fakturu. Po zaplateni som mal tovar takmer okamzite (1-2 dni) doma

Přejeme hezký den

• Skvelá komunikácia,rýchla expedícia napriek tomu že tovar bol expedovaný z ČR.Spokojnosť po všetkých stránkach.

Maximálna spokojnosť

• Rýchle vybavené

Přejeme hezký den

Dobrý deň, objednanie tovaru a samotné vybavenie a doručenie tovaru prebehlo promptne, som nadmieru spokojná. Srdečná vďaka

Přejeme hezký den

• Kvalitny tovar, dobre ceny, rychlost dodania.

• Rychle dodanie, kvalitny tovar

Oceňujem rýchlosť dodania.

Přejeme hezký den

Ihneď po zaslaní môjho e-mailu s otázkami, mi zamestnanec obchodu ochotne odpovedal, poradil mi a nasmeroval ma na tovar, ktorý som potreboval. Takže som si mohol hneď objednať to čo som potreboval. Ďakujem spolupráca bola skvelá.