Spokojnosť. Pravidelne nakupujem. Vždy nákupom, čo potrebujem.

• Spokojnosť

• Veľmi dobrý výber nakupujem pomerne často pre môjho psíka.

• Rýchle vybavenie

• Prišiel poškodený tovar konkrétne technika ktorú som súrne potreboval musel som rýchlo riešiť cez inú firmu v Super Zoo už neobjednavam nič! Ešte musím zaniesť poškodený kus na predajnu...

Reakcia obchodu SUPER ZOO

Dobrý deň, ďakujeme Vám za hodnotenie. Riešenie sme Vám ponúkli hneď - poslať tovar ešte raz. Bohužiaľ, sa môže stať, že tovar sa pri preprave poškodí. Takéto situácie riešime hneď, buď za výmenu tovaru, alebo vrátenie peňazí. Tovar sme Vám odoslali a veríme, že v budúcnosti nebudete mať žiadne negatívne skúsenosti. Sme si istí, že naša spoločnosť bude schopná spĺňať vaše očakávania a poskytnúť vám všetky potrebné informácie a podporu. Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo obavy, neváhajte nás kontaktovať. S pozdravom Tím Super zoo

Katastrofálny prístup predavačky pri pokladni. Mal som technickú otázku nakoľko som v superzoo zakúpil akvarijný set a nebol som si istý kompatibilitou filtra. Stretol som sa s neochotou a dokonca veľmi nepríjemným jednaním.

Reakcia obchodu SUPER ZOO

Dobrý deň Roman, vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Veríme, že išlo o momentálne zlyhanie ľudského faktora našej kolegyne. V predajni v tomto smere zjednáme nápravu. Dúfame, že v budúcnosti bude Vaša návšteva v našej predajni pozitívnejšia. Ďakujeme za Vašu priazeň, s úctou Tím Super zoo.

Dobrý obchod, dobrý tovar, nákup výhodne, keď je doprava zdarma.

• Rýchle vybavenie

• Široký sortiment, skvelé ceny, ochota personálu, odbornosť
    • Žiadna

super rýchle dodanie

• Objednala som 2 druhý granúl doručenie nebolo naraz ale 2 dni po sebe 19 a 20. 2

Reakcia obchodu SUPER ZOO

Dobrý deň Ludmilka, veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie. S ohľadom na to, že tovar je prevážaný cez hranice, prepravca doručuje tovar na dva krát z dôvodu kapacity a váhy. Veríme, že táto dňová odchýlka doručenia Vás neodradí a že nám aj naďalej zostanete verná. Ďakujeme za Vašu priazeň. S úctou, Tím Super zoo

• Pri akejkoľvek nezrovnalosti v objednávke Vás okamžite kontaktujú a riešia. Skvelý prístup

• Široký výber tovaru
    • Všetko pre domáceho miláčika

• Skladom tovar,ktorý som hľadala

odporúčam

• Dobrý výber

Úplne spokojná, či už s osobným nákupom v predajni alebo online. Ceny s family kartou využívam.

• rýchlosť doručenia
    • poštovné zdarma :)
    • všetko v poriadku

dlhá doba doručenia, keby som vedela neobjednám

Reakcia obchodu SUPER ZOO

Dobrý deň, ďakujeme Vám za hodnotenie. Pri výbere dopravy a platby máme uvedený dátum doručenia. Nakoľko u nás prebiehala akcia- doprava zadarmo, dobu doručenia sme mali 4 pracovné dni. Vašu objednávku sme skontrolovali a bol dodržaný termín doručenia. S pozdravom tím Super zoo

• Spokojnosť
    • Tovar