Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

Zobraziť recenzie

Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

• zakúpené v SUPER ZOO pred 1 týždňom

Milý personál veľký vyber tovaru.

• zakúpené v SUPER ZOO pred 2 týždňami

• Doteraz som nakupovala v Super Zoo rada a dlhe roky. Siroka dostupnost tovaru a ochotni zamestnanci.

Skrinka pod akvarium prisla poskodena a ani takmer tyzden od okamzitej reklamacie po dodani poskodeneho produktu nemam vyjadrenie obchodu o sposobe vybavenia a dorucenia neposkodeneho kusu. Napriek tomu, ze zakaznika nemusi zaujimat sposob vyriesenia reklamacie medzi obchodom a dodavatelom tovaru ci kurierskou sluzbou, ostala som zatial ako rukojemnik. Bez produktu, ktory by som mohla pouzivat a za ktory som zaplatila. Ocakavala som bud okamzitu vymenu kus za kus na predajni alebo vratenie poskodeneho produktu a zaslanie bezchybnebo. Bez zbytocneho zdrzovania. Produkt pritom je skladom, takze nie je problem s dostupnostou. Sklamanie.

• zakúpené v SUPER ZOO pred 1 týždňom

• Rýchle dodanie tovaru, dobrý výber .

• Rýchlosť dodania
  • zakúpené v SUPER ZOO pred 1 týždňom

• Bol to môj prvý nákup a som veľmi spokojná určite sa na stránku ešte vrátim.
  • zakúpené v SUPER ZOO pred 2 týždňami

• Sortiment, osobný odber, ochotný personál, poradenstvo, veľa pobočiek, jednoduchá výmena tovaru
  • zakúpené v SUPER ZOO pred 2 týždňami

• rýchlosť, takmer ihneď pripravená položka na predajni
    • Pri tovare uvedená nižšia cena ako v košíku

max. spokojnosť

• zakúpené v SUPER ZOO pred 1 mesiacom

• viackrat objednávany tovar na viacerych prevádzkach (granule Acana), na webe ukazoval zostatok na sklade, no obchod mi to zrusil ze tovar nema a nevie ho objednat, aby som isiel ba inu prevádzku. Toto sa opakovalo

Reakcia obchodu SUPER ZOO

mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť s nákupom v našom eshope. Aktualizácia skladových zásob neprebieha v reálnom čase, stav zásob sa aktualizuje v cykloch. Môže sa stať, že niektorý produkt je ešte zobrazený ako skladom, ale skladová zásoba nie je už dostatočná na vykrytie všetkých prijatých objednávok. Objednávky sú spracúvané v poradí v akom boli prijaté.

S pozdravom, Tím Super zoo.

• zakúpené v SUPER ZOO pred 2 týždňami

Výborný obchod, ochotný personál, s nákupom kabátika pre moju fenočku som maximálne spokojná.

• Dobré ceny
    • Široký sortiment

Nakupujem tu pravidelne a vždy som spokojný.

• Spokojnosť

Stále mi tovar nedorazil

Dobrý deň p. Alexandra,

ďakujeme že ste si našli čas a ohodnotili nás. Vašu objednávku sme preverili v systéme a vidíme že Vaša objednávka bola doručená na čas. Aktuálny čas doručenia je 5 pracovných dní. O dobe doručenia je zákazník informovaný v prvom kroku objednávky. S pozdravom, Tím Super zoo.

• zakúpené v SUPER ZOO pred 3 týždňami

• Veľmi milí a priateľskí personál, dobré ceny a veľký výber tovaru.
  • zakúpené v SUPER ZOO pred 1 mesiacom

super obchod, nájdem tam všetko čo potrebujem a rád sa tam vraciam... celú rodinu to tam ťahá..

• zakúpené v SUPER ZOO pred 1 mesiacom

• peniaze zobrali a tovar nikde !!!!

Reakcia obchodu SUPER ZOO

ďakujeme že ste si našli čas a ohodnotili nás. Vašu objednávku sme preverili a v systéme vidíme že pokus o doručenie prebehol dňa 16.11. Samozrejme vidíme, že ste balík neprevzali a preto Vám ho na základe Vášho pokynu uložil prepravca do ParcelShopu o čom ste samozrejme boli informovaný. Od tohto dátumu neevidujeme od Vás žiadnu rekaciu ohľadom nedoručenia balíka. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na eshop@superzoo.sk. S pozdravom, Tím Super zoo.

spokojná s dodávkou

• Rýchlosť doručenia