Ochotný a príjemný personál.

• Rýchlosť, kvalita,na výber množstvo produktov

Sehr zeitnahe Lieferung und moderate Preise. Sehr zu empfehlen.

• Rychle dodanie

Objednávka bola pripravená hneď na druhý deň od objednania

• Výborná komunikácia
    • Rýchle dodanie tovaru

• široká ponuka a možnosť osobného prevzatia
    • za osobné prevzatie sa neplatí dodatočný poplatok

Zvláštna skúsenosť s nákupom cez internet s osobným vyzdvihnutím. Objednala som tovar, ktorý bol zobrazovaný ako skladom. Následne mi prišlo potvrdenie o prijatí objednávky a za cca 15 minút SMS, že objednávka bola stornovaná lebo tovar nie je skladom. Také niečo sa mi ešte nestalo. Počkala som pár dní a urobila identickú objednávku a o 2 dni bol tovar pripravený na predajni. Takže v prvom prípade to bol možno len lenivý pracovník? ...

Reakcia obchodu SUPER ZOO

Dobrý deň, ďakujeme Vám za hodnotenie. Tovar sa na našej stránke ukazuje ako skladom, hneď ako si predajňa tovar objednáva s centrálneho skladu. Správa, ktorú ste dostali ako potvrdenie objednávky, je automatická. Následne predajňa spracováva objednávku. Ak tovar na predajni nie je k dispozícii, predajňa informuje zákazníka a objednávka sa stornuje. Vaša objednávka bola stornovaná, pretože tovar ešte nebol k dispozícii na predajni. Ospravedlňujeme sa Vám za vzniknutú situáciu a veríme že do budúcna už budete mať iba pozitívne skúsenosti. Tím Super zoo

promptne vybavia objednávku, informujú o odoslaní a v prípade nejasností ochotne poradia :) objednávka príde vždy perfektne zabalená

bez výhrad

Vsetko ok

Objednávka prišla podľa dátumu doručenia o deň skôr, snažili sa čo bajskôr doručiť. Odoslali pritom skôr, a mohlo byť o dva pracovné dni skôr, musel prepravca kvôli jeho zapríčineniu vrátiť objednávku Superzoo-u, no nebola to ich chyba. Mali sme objednané viacej vecí a všetky boli naozaj dôkladne a bezpečne zabalené. Dostali sme aj krabicu darčekovú naviac ako pozornosť. Superzoo si váži svojich zákaznikov.

• Pekné, kvalitné vodítka som dostala
    • Tovar dorazil o 2 dni neskoršie, ako bolo sľúbené pri objednávke.kvôli krátkej dodacej lehoty som si objednala z tejto stránky.

Reakcia obchodu SUPER ZOO

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie a Váš nákup. Meškajúca zásielka a vzniknuté komplikácie kvôli meškaniu zásielky nás úprimne mrzia. Kvôli sviatkom a veľkému náporu objednávok sa mohlo stať , že Vaša zásielka sa omeškala. Snažíme sa a robíme všetko preto, aby sme zabezpečili včasné doručenie zásielok našim zákazníkom. Napriek našim úsiliam však v ojedinelých prípadoch môže dôjsť k omeškaniu doručenia zásielky. Prijmite naše ospravedlnenie a veríme že táto nepríjemná situácia sa nebude opakovať. S pozdravom, Tím Super zoo

• Vsetko super ok

• Rýchlovka, super

• sortiment
    • rychle vybavenie objednavky
    • komunikacia obchodu

Tovar príde za pár dní, dobre zabalený. Som spokojná.