Tovar ktorý som objednal nespĺňa požiadavky doslova odpad. Nekvalitný a reklamácia sa ťažko vybavuje.nikdy viac

Reakcia obchodu superspanok.sk

Ďakujeme za vašu recenziu. Mrzí náš že vankúš nenaplnil vaše očakávania. Ale za odpad by sme ho určite neoznačili. Predali sa 100-ky kusov a zatiaľ sme reklamáciu na ne nemali. Vankúš je českej výroby a patrí medzi kvalitné výrobky.
    Kľudne tovar môžete vrátiť do 14 dní alebo reklamovať je to úplne jednoduché .Pokyny nájdete v našich obchodných podmienkach.
    S pozdravom team superspanok.sk

• Žiadna komunikacia, dlhá doba od objednania, v porovnaní s inými objednávka mi o.ničom

Objednavku mi obchod stornoval, obliecky boli pri objednavani skladom.

• Firma mi po 5-tich dňoch oznámila, že tovar mi nedodajú.

• Tovar som objednala pred tyzdnom a este ziadne info o doruceni.

Reakcia obchodu superspanok.sk

Tovar bol odoslaný na druhý deň od objednávky.
    Nakoniec ste zistili že to prebral manžel a nevedeli ste o tom.

S pozdravom team superspanok.sk

Tovar ešte nemám takže ťažko hodnotiť

• bohužiaľ reklama na FB bola iná ako skutočnosť
    • Velmi pomale dorucenie

Reakcia obchodu superspanok.sk

Dobrý deň, Ďakujeme za vašu recenziu .Pri tomto tovare je doručenie 3 až 5 pracovných dní. Odosielané vám to bolo v piatok

• Tovar bol zabaleny bez ochrannej folie len v prepravnom sacku DPD :-(
    • V pripade poskodenia sacku pri preprave by sa znecistil tovar.

Tovar bol zabaleny bez ochrannej folie len v prepravnom sacku DPD :-(
    V pripade poskodenia sacku pri preprave by sa znecistil tovar.

Reakcia obchodu superspanok.sk

Dobrý deň . Objednali ste si u nás detský uteráčik ,ktorý bol zabalený v pevnej plastovej obálke. Zatiaľ sa nám nestalo aby tovar balený v týchto obálkach prišiel poškodený alebo špinavý. Snažíme sa zbytočne nezaťažovať životné prostredie dalšími sáčkami ktoré by pri poškodení aj tak nezabránili poškodeniu alebo znečisteniu tovaru.
    Aj v tomto prípade sa to potvrdilo že je to zabalené dobre, keď že vám prišiel tovar v poriadku.
    Ďakujeme
    Team superspanok.sk

Navliecky sú spatne vystrihnuté,ušité,po oprati zavesiť perinu je problémové,kríži sa na všetky strany,to iste pri zehleni.Spodná strana periny je dlhšia,krivo vystrihnutá a presahuje do vrchnej časti a je po stranách ponaberana.Zips bol parany a všetky staré nite tam ponechali.Skoda,že sa to vsetko zisti až po vyprani.

Reakcia obchodu superspanok.sk

Dobrý deň , Ďakujeme za vašu recenziu. Obliečky majú plnú záruku 2 roky. Ak sú také ako píšete nie je problém vybaviť reklamáciu k vašej spokojnosti.

Team superspanok.sk

• Matrac veľmi tvrdý, boli ma chrbát

Reakcia obchodu superspanok.sk

Ďakujeme za vašu recenziu.
    Na stránke v opise matraca je uvedené že sa jedná o stredne tvrdý až tvrdý matrac.
    Pri výbere matraca je lepšie osloviť naších poradcov online , ktorý vám pri výbere radi poradia.
    Pekný deň,
    Team superspanok.sk

• Príliš dlhá doba doručenia (objednávka bola uskutočnená pred týždňom, a stále nedorazila)
    • Vysoké ceny

Dobrý deň.
    Ďakujeme za vašu recenziu .Pri objednávaní si ale pozrite dostupnosť tovaru. Keď tam píše 7 pracovných dní tak samozrejme vám to nedôjde na druhý deň. Dnes je 5 pracovný deň od objednávky. Expedované vám to bude na 6 pracovný deň od objednania tovaru.
    Ďakujeme
    Team superspanok.sk

Obchod nekomunikuje so zákazníkom o stave objednávky

Objednala som sadu, paplón má kvietkovanu tkaninu , vankúš kockovanu. Predpokladala som, že sada má rovnakú tkaninu. Paplón prišiel zašpineny.

• Objednala som si detske obliecky.Su velmi pekne ale zle zosite.Uplne na krivo.Nedaju sa ani pekne poskladat.

Reakcia obchodu superspanok.sk

Kľudne ste nás mohli kontaktovať. Reklamáciu by sme vyriešili s výrobcom k vašej spokojnosti.

• Satenove obliecky- objednana farba obliecok nesedi ani nahodou

• Rychlost dodania
    • Komunikacia v pripade nezrovnalosti.

Tovar označený ako luxusný.... Od toho má však kvalita veľmi ďaleko. Skôr ako z čínskeho obchodu. Zapínanie na zips - na niekoľkých miestach rozparané šitie, prešívanie veľmi slabé, aby sa povlečenie nerozpadolo, musela krajčírka za 10€ kompletne celé spevniť ďalším prešitím. Takisto musela poprešívať aj uvoľnené zipsy. Na jednom vankúši uvoľnené nite po "páraní" , zrejme prešívali zips... Mám aj fotografie, takže tento popis dodaného produktu je bohužiaľ realita a nie môj výmysel. Chcela som luxus, tak som ,"luxus" dostala. Tento tovar nebol kvalitne vypracovaný a ani riadne skontrolovaný pred tým ako ho odošlú zákazníkovi. Túto českú firmu nedoporučujem nikomu!

Dobrý deň.
    Škoda že ste sa neozvali.Ak bol tovar chybný dalo sa to vyriešiť reklamáciou.Český výrobca nám dodáva posteľné obliečky už zopár rokov a zatiaľ sme reklamácie mali vo veľmi malom množstve.
    Team Superspanok.

Objednané -na sklade ,nasledujúci deň už nemali na sklade a objednávku zrušili

• Zaslany uplne iny tovar ako bol objednany a po diskusii s predajnou, tak sa ukazalo, ze ani nemaju prehlad, co maju v predaji, resp. predavaju nieco, co ani nemaju na sklade takze mam pracu navyse zasielat tovat, o ktory nemam zaujem….absolutnw antiklientsky pristup

Reakcia obchodu superspanok.sk

Dobrý deň. Ďakujeme za vašu recenziu.Ako sme telefonicky komunikovali tak sme dohodli výmenu respektíve vrátenie tovaru na naše náklady. Platba za tovar vám bola vrátená expresne ešte v ten deň. Došlo k chybe popisu tovaru na stránke preto vám bol zaslaný iný druh perových vankúšov ako ste si objednali.
    Team Superspanok.sk