• super ceny
    • neviem o nich

fajn obchod s dobrými cenami

• z domu a rýchlo
    • žadne

odporúčam pre ostatných

• cena .rychlost dodania
    • časy dodania su iné na stranke ako skutočne.

ok.

• Siroky sortiment
    • Ceny na niektorych tovarov su vyssie ako v inych shopoch

Super obchod, skvely pristup a rychle jednanie

• Vyborne ceny,rychla komunikacia

bez problemov mi vysli v ustrety ohladom vratenia nevhodneho darceka po Vianociach.Kupila som pre otca vibracny pas s ohrevom /na bolave krize/ , no v navode sme sa dozvedeli ze to neodporucaju pri takychto zdravotnych problemoch.Tento obchod urcite odporucam nielen z tohoto dovodu.

• Ochota zo strany majiteľa. Promptné vybavenie objednávky.
    • Majiteľ alebo obchodník, čo posiela tovar by si mal dobre skontrolovať čo vlastne posiela.

Rýchle vybavenie, ochota zo strany personálu. Avšak tovar mi síce prišiel neporušený ale zjavne od výroby nevhodný na montáž. Kupoval som sánky s ohrádkou a ohrádka je ohnutá tak veľmi, že sa nedá namontovať na tie sánky a keďže už nemám čas tak som to nereklamoval. Navyše to viem opraviť, ale je tu riziko že to prasknem, takže by som odporúčal predajcovi aby si skontroloval dobre čo posiela zákazníkom. Nie každý sa bude zapodievať opravou nových vecí ako ja..

Odporúčam

• dobra komunikacia, rychlost dodania tovaru
    • ---

odporúčam, všetko prebehlo v úplnej spokojnosti

• prijateľná cena tovaru
    • rýchle dodanie tovaru
    • spľahlivosť pri komunikácii so zástupcom predajcu
    • nemôžem hodnotiť

treba využiť službu obchodu je výhodná a užitočná

• Rýchlosť, komunikatívnosť
    • Obchod je v poriadku, len pán kuriér bol nervózny, a tým pádom nepríjemnejší.

Kupovali sme u Vás pretože sme potrebovali viac kusov tovaru a v obchodoch nieje taký výber

• bezkonkurenčné ceny
    • všetko dokonale

Veľmi profesionálne a 100 percent zdieľať. Ďakujem vám znova. Mnohé pozdravy z Nemecka Martin Barysch

• - dodacia lehota lyžiarskych topánok nie tri dni ale dva týždne

Neodporúčam, pokiaľ chcete dostať tovar čo najskôr

• Objednávkú predávajúci zrušil, lebo som nebol ochotný zaplatiť o 20% vyššiu cenu ako bola zverejnená na jeho stránke, napriek tomu že mi objednávku potvrdil s tou nižšou sumou.
    • Zdĺhavá komunikácia, dlho som musel čakať na odpovede.

Znovu som sa utvrdil v tom, že si treba dávať pozor na predajcov, ktorých "obchod" sídli v paneláku.
    Už budem nakupovať len u solventných firiem, ktoré majú aj svoj kamenný obchod+e-shop.