• krátka dodacia doba
    • zatiaľ som nezistila žiadne

doporučujem

• komunikacia, relativne rychlo zareagovali, ze nevedia uvedeny tovar zohnat, tak sme sa dohodli na storno objednavke a ja som si tovar musel kupit inde.

ponuka tovar, ktory nevie dodat

• chýba informácia o dostupnosti tovaru, človek objedná, čaká na doručenie a po dlhom čase keď urguje objednávku sa dozvie, že tovar vlastne ani nie je dostupný, keby to bolo jasné už pri zadaní objednávky, mala by som tovar kúpený už dávno niekde inde

• Flexibilita

Ochotny, flexibilny, rychli

• doteraz mi bol tovar vždy doručený domov ,pri novej súčasnej ,rovnakej objednávke musím ho ísť vyzdvihnúť na poštu ,hm ......

• v internetovom obchode je napisane ze mate tovar na sklade ale po obiednani mi pride sprava ze nemate na sklade iba v inej velkosti alebo farbe

v internetovom obchode je napisane ze maju tovar na sklade ale po obiednani vam pride sprava ze nemaju na sklade iba v inej velkosti alebo farbe

Super, odporucam.

• mal v ponuke tovar, ktorý inde v ponuke nebol.
    • tento obchod podľa mňa vôbec nefunguje, to je jeho slabina.

Po objednaní som sa až po mojej urgencii dozvedela, že tovar vlastne nemajú. Pán, s ktorým som komunikovala mi povedal, že teraz momentálne rieši iné problémy a nevie, či mi tovar zoženie. Názor si urobte sami.

• Ponuka konkráétneho výtrobku

• Výborné ceny,super služby

Určite som tu nenakupoval posledný krát

• Veľký výber, som spokojný!
    • Nemá!

Treba si začať čo najskôr objednávať.

• Kvalita produktov/vyrobcou..hlavne ten Spokey.. tovar neni 100% fit!

• komunikacia
    • neviem

.....

• Slainy- dorucenie tovaru na adresu.
    • - dlha doba vybavenia objednavky
    • - slaba komunikacia obchodu so zakaznikom. Hlavne ak meska dodanie tovaru

Ceny - fajn
    Dorucenie- bieda/ katastrofa!

• Oficialna verzia: obchod deklaroval tovar na sklade, ale po kontrole "skladovych zasob" v centralnom sklade zistili, ze ani vyrobca nema dany sortiment na sklade a ze ho budu mat opat na sklade az zaciatkom septembra.
    • Neoficialna verzia: eshop nema nijaky sklad. Sam tovar objednava vo velkosklade a dalej ho len prefakturuje. Vyrobca rozhodne nie je z krajin EU, ale vhzladom na 30-dnovu lehotu dodavky sa tovar vyraba v Cine a lodkou putuje 30-dni do Hamburgu, kde je nasdne distribuovany do "velkoskladov"...

• rýchle a spoľahlivé dodanie
    • nie najlepšie balený

odporúčam, som spokojná

• Nepáči sa mi, keď si objednám spôsob dopravy slovenská pošta, aj tak si zásielku nemôžem vyzdvyhnúť na pošte, kedy mi vyhovuje, ale mi ju donesie kuriér.

• rýchly
    • seriózny
    • spoľahlivý

odporúčam

• dobré ceny,rýchle vybavenie objednávky
    • nezistené

doporučujem