• Ponúkali tovar, čo nebol skladom a tak zrušili objednávku.

• na svých stránkách nabízejí zboží, které nemají skladem nebo není dostupné
    • strohá komunikace, pouze email o stornování objednávky

zklamání a ztráta času s objednávkou zboží

• Okamžitá komunkácia
    • Ponukaju tovar ktorý nemaju na sklade, hned som dostal email, že tento (v mojom prípade veľkosť topánok) tovar nemaju tak som objednavku ihned aj zrušil.

Radšej si peverte, či to čo chcete maju na sklade, lebo to čo sa stalo mne sa stava každemu druhému

• Velmi nekvalitne vyrobky :( Na zaplakanie..

Odporucam nenakupovat v tomto obchode. Tovar - ohradku na sanky - neposielam spat len koli tomu, ze by to bolo drahsie ako ked ju proste vyhodim.

Obchod neaktualizuje stav tovaru, ktory je/nie je skladom.

• chyba pri doručení tovaru. zaplatila som za doručenie kuriérom na adresu domov a tovar bol uložený na pošte, takže som si ho musela vyzdvihnúť na pošte. A ešte k tomu bol zbytočne zabalený v príliš veľkej krabici.

• komunikacia, relativne rychlo zareagovali, ze nevedia uvedeny tovar zohnat, tak sme sa dohodli na storno objednavke a ja som si tovar musel kupit inde.

ponuka tovar, ktory nevie dodat

• chýba informácia o dostupnosti tovaru, človek objedná, čaká na doručenie a po dlhom čase keď urguje objednávku sa dozvie, že tovar vlastne ani nie je dostupný, keby to bolo jasné už pri zadaní objednávky, mala by som tovar kúpený už dávno niekde inde

• v internetovom obchode je napisane ze mate tovar na sklade ale po obiednani mi pride sprava ze nemate na sklade iba v inej velkosti alebo farbe

v internetovom obchode je napisane ze maju tovar na sklade ale po obiednani vam pride sprava ze nemaju na sklade iba v inej velkosti alebo farbe

• mal v ponuke tovar, ktorý inde v ponuke nebol.
    • tento obchod podľa mňa vôbec nefunguje, to je jeho slabina.

Po objednaní som sa až po mojej urgencii dozvedela, že tovar vlastne nemajú. Pán, s ktorým som komunikovala mi povedal, že teraz momentálne rieši iné problémy a nevie, či mi tovar zoženie. Názor si urobte sami.

• Slainy- dorucenie tovaru na adresu.
    • - dlha doba vybavenia objednavky
    • - slaba komunikacia obchodu so zakaznikom. Hlavne ak meska dodanie tovaru

Ceny - fajn
    Dorucenie- bieda/ katastrofa!

• Oficialna verzia: obchod deklaroval tovar na sklade, ale po kontrole "skladovych zasob" v centralnom sklade zistili, ze ani vyrobca nema dany sortiment na sklade a ze ho budu mat opat na sklade az zaciatkom septembra.
    • Neoficialna verzia: eshop nema nijaky sklad. Sam tovar objednava vo velkosklade a dalej ho len prefakturuje. Vyrobca rozhodne nie je z krajin EU, ale vhzladom na 30-dnovu lehotu dodavky sa tovar vyraba v Cine a lodkou putuje 30-dni do Hamburgu, kde je nasdne distribuovany do "velkoskladov"...