• Ok+

• spokojnosť, rýchlosť

• Dobrá cena a plus darček

Reakcia obchodu Superdiskont.sk

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Těší nás Vaše spokojenost a kladné hodnocení. Budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.
    Přejeme Vám pěkný den, s pozdravem, Michal Rojšl, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

• Veľmi výhodné ceny
    • Relatívne rýchle doručenie (firma sídli v ČR)

• Fajn ceny
    • pomerne rychle dodanie
    • Uvadzaju tovar skladom,ale nie je to tak

Dobrý den, pane Kolenčíku,
    Velice nás mrzí, že jsme Vaši objednávku nedokázali vyřídit k Vaší spokojenosti. U zboží, které jste si objednával, nebyla poznámka "skladem", ale "skladem u dodavatele". Ještě týž den, kdy jste zboží objednal, jsme Vás informovali, že zboží objednáváme u dodavatele a kdy bude dostupné. Zboží jsme naskladnili v termínu, který Vám byl sdělen a hned také bylo zabaleno a odesláno.

Veľká spokojnosť . Tovar prišiel rýchlo a v poriadku.

Reakcia obchodu Superdiskont.sk

Objednávka bola vybavená a zaslaná rýchlo.

• ceny, rýchlosť dodania

odporúčam

Reakcia obchodu Superdiskont.sk

Široké portfólio - od fiskars takmer vsetko vvponuke, dobre ceny, dopra preprava.

Reakcia obchodu Superdiskont.sk

Spokojná. Ceny super, komunikácia výborná.

VSETKO OK

Reakcia obchodu Superdiskont.sk

Som veľmi spokojná, tovar prišiel po objednaní na druhý deň, v poriadku.Môžem len chváliť.Keby to bolo aj s inými dodávateľmi takto, kamenné zväčša obchody vymiznú.

Spokojnosť

Reakcia obchodu Superdiskont.sk

Pozrela som na internet čo som potrebovala,super cena,objednala som,tovar zatiaĺ nemám,ale dúfam,že budem spokojná.Žiaĺ 2 sviatky v týždni predĺžili doručenie.

super

Reakcia obchodu Superdiskont.sk

Perfektna komunikácia, ústretovosť a profesionalita.

Reakcia obchodu Superdiskont.sk

Tovar doruceny hodne neskor, ako bolo slubovane

Reakcia obchodu Superdiskont.sk

Vážená paní Vodová, děkujeme Vám za Vaši objednávku v našem internetovém obchodě.
    Velice nás mrzí, že jsme Vaši objednávku nedokázali vyřídit k Vaší spokojenosti a došlo k opožděnému doručení. Z naší strany není bohužel možné služby přepravní společnosti jakkoliv ovlivnit, či dokonce zlepšit. Ještě jednou se Vám omlouváme a věříme, že případný další nákup bude již v pořádku.
    S pozdravem a přáním pěkného dne. Michal Rojšl, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

• Kartónová krabica bola poškodená a zalepená ešte pred odoslaním z obchodu.Až po jej otvorení som zistil, že plastový obal telesa filtrácie je poškodený na dvoch miestach, ktoré som musel zalepiť a dúfam, že to nebude mať vplyv na prevádzku a jej životnosť.

Reakcia obchodu Superdiskont.sk

Vážený pane Burgere, děkujeme Vám za Vaši objednávku v našem internetovém obchodě.
    velice nás mrzí, že jsme Vaši objednávku nedokázali vyřídit k Vaší spokojenosti. Pokud byla krabice poškozená, když jste zásilku přebíral, měl jste převzetí odmítnout. Když jste následně zjistil poškození zboží, měl jste neprodleně kontaktovat naše reklamační oddělení, což samozřejmě můžete udělat stále. Na našich internetových stránkách naleznete formulář pro expresní reklamaci.

• tovar dodany na cas

spokojnosť