Spokojnosť so všetkým

Reakcia obchodu Superdiskont.sk

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Těší nás Vaše spokojenost a kladné hodnocení. Budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.
    Přejeme Vám pěkný den, s pozdravem, Michal Rojšl, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

Som spokojná objednávka bola rýchlo vybavená.

Reakcia obchodu Superdiskont.sk

• Seriózne jednanie, veľký sortiment.
    • Rýchlo a včas informovali okamžitom nedostatku tovaru na sklade.
    • Momentálny nedostatok na sklade má byť informácia na e-shope pri objednávaní.

Reakcia obchodu Superdiskont.sk

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.

• Rýchle vybavenie objednávky, zľava tovaru

• Je to OK

Reakcia obchodu Superdiskont.sk

• zaujímavý sortiment za ako tak akceptovateľné ceny

Super obchod, dali mi vedieť, že jedna položka je u dodávateľa, tak som si počkal, všetko doručili ako mali. Takže spokojnosť.

Dlha dodacia doba

Reakcia obchodu Superdiskont.sk

Vážení, děkujeme Vám za Vaši objednávku v našem internetovém obchodě.
    Velice nás mrzí, že jsme Vaši objednávku nedokázali vyřídit k Vaší spokojenosti. Bohužel vinou enormního zájmu o Vámi objednané zboží došlo k jeho výprodeji, o čemž nás dodavatel informoval až s odstupem několika dní. Všechny tyto informace jsme se Vám snažili předat v okamžiku, kdy jsme je dostali. Ještě jednou se omlouváme a věříme, že případný další nákup už proběhne v pořádku.
    S pozdravem a přáním pěkného dne. Michal Rojšl, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

• Tovar neprišiel...

Reakcia obchodu Superdiskont.sk

Vážený pane Plachy, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě.
    Velice se Vám omlouváme, že jsme Vaši zásilku nedokázali vyřídit dle Vašich představ, nicméně dle sledování zásilek už byste měl mít zboží v pořádku doma. Bohužel jste se se svou objednávkou dostal do období státních svátků, proto došlo ke zdržení v doručování. I přes vzniklou nepříjemnost, ne z naší strany, budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.
    Přejeme Vám pěkný den, s pozdravem, Pavla Morávková, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

moze ma prosim niekto ohladom dorucenia tovaru telefonicky kontkatovat?

Reakcia obchodu Superdiskont.sk

Vážená paní Piknová, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě.
    Velice se Vám omlouváme, že jsme Vaši zásilku nedokázali vyřídit dle Vašich představ, nicméně dle sledování zásilek už byste měli mít zboží v pořádku doma. Bohužel jste se se svou objednávkou dostali do období státních svátků, proto došlo ke zdržení v doručování. I přes vzniklou nepříjemnost, ne z naší strany, budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.

• Ok

Reakcia obchodu Superdiskont.sk

Nákup bol veľmi rýchlo zrealizovaný a doručený.
    Spokojnosť s nákupom.

• Najlepšia cena na trhu

Cena tovaru bola najlepšia na trhu. Tovar bol síce dodaný po viac ako týždňi, ale to pre mňa nebol problém. Vzhľadom k tomu, že išiel z ČR, považujem dodanie za rýchle. S nákupným procesom vrátane dodania som spokojná.

splnilo moje ocakavanie

Reakcia obchodu Superdiskont.sk

• velmi dobra komunikacia s obchodom

bezproblemove rychle dorucenia

Reakcia obchodu Superdiskont.sk

• Zatiaľ tovar nedorazil a ani neviem kedy dorazí.

Dobrý den, pane Čierny,
    velice nás mrzí Vaše nespokojenost s vyřizením své objednávky. Dne 12. 6., tedy den poté, co jste si vytvořil objednávku, jsme Vás informovali o tom, kdy bude zboží skladem. Tento námi stanovený termín naskladnění se také vyplnil a objednávka byla v námi uvedeném termínu odeslána.
    Ještě jednou se omlouváme a věříme, že případný další nákup bude již v pořádku.

Som maximalne spokojny

Reakcia obchodu Superdiskont.sk

Výhodou obchodu je veľký výber výrobkov firmy Fiskars

Reakcia obchodu Superdiskont.sk

Expresná dodávka za super ceny.Vyskušať.

prehľadnosť, úplnosť informácií

Reakcia obchodu Superdiskont.sk

• Dobrá cena v porovnaní s konkurenciou