• Mimoriadne oceňujem komunikáciu predajcu, vysvetlila, poradila, informovala.

• Veľký výber

dobrá cena a dostupnosť tovaru

• Spätná komunikácia hneď po online objednávke
    • Dlhšia lehota dodania oproti pôvodnej informácii

Stoličky typu ergo vrelo doporučújem pre všetkých, čo chcú mať kvalitnú kancelársku stoličku. Len mám výhrady k plastovej krytke v zadnej časti pod operadlom mohla, by byť nejako na pevno pri montáži uchytená. Dosť som sa natrápil nasunúť operadlo do miesta na to určenému. Tak isto, by som dal na výber kolieska na aký povrch chce klient bez príplatku.

I was looking for a good ergonomic chair for some time. Offer on the internet is diverse, but there's a lack of decent information about products in many other shops. On stolichky24.sk I finally found very well description of every chair, in-depth explanation of several functions of the chair mechanisms, and also the difference between various models. I was very happy about that because I get all the information I needed. Since I'm from Croatia, I couldn't order directly on the website of the store, but kind stuff answered on my mail inquiry, and arranged delivery to Croatia. I'm very pleased and satisfied with the service. The chairs are easy to assemble, and I'm writing this sitting in my new Ergohuman 2 Elite chair.

Hi Boris,

Thank you so much for your positive review! We're thrilled to hear that you found the perfect ergonomic chair with us. It's fantastic to know that our website provided detailed and helpful information about the chairs, making your decision-making process easier.

We're glad our team was able to assist you with the delivery to Croatia and that you are satisfied with our service. It's great to hear that you had a smooth assembly experience, and now you're enjoying your new Ergohuman 2 Elite chair.

If you ever have more questions or if there's anything else we can assist you with, feel free to reach out. We appreciate your trust in us and hope the chair continues to meet your expectations. Thank you again for choosing us!

Have a nice day
    team of Stolicky24.sk

• Siroky vyber - to co som inde nenasiel, tak tu mali
    • Rychla reakcia na objednavku
    • Obrazok z eshopu sedel s realitou

Dobrý deň Maroš,

ďakujeme veľmi pekne za Vašu pozitívnu recenziu!

Teší nás, že ste ocenili našu širokú ponuku, ktorú ste nenašli inde. Je pre nás dôležité, aby obrazok z eshopu sedel s realitou, a sme radi, že to bol aj Váš prípad.

Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo ak vám môžeme nejako pomôcť, neváhajte nás kontaktovať. Ďakujeme za Vašu dôveru a tešíme sa na Váš další nákup!

Vysoka profesionalita

Reakcia obchodu Stoličky24.sk

ďakujeme Vám veľmi pekne za vašu recenziu a 100% hodnotenie! Vaša spokojnosť je pre nás tou najväčšou odmenou.

Ak by ste potrebovali v budúcnosti ďalšiu pomoc alebo ak máte nejaké ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať. Ďakujeme za vašu podporu!

• Výborná komunikacia
    • Chválim ponuku

Dobrý deň Katka,

Ďakujeme Vám veľmi pekne za váš nákup a za skvelú recenziu!

Vaše slová o výbornej komunikácii, chvále našej ponuky a ohodnotení ceny nám veľmi potešili. Sme radi, že ste boli spokojní s našimi službami a produktmi. Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo potrebujete ďalšiu pomoc, neváhajte nás kontaktovať.

• spokojnosť

Reakcia obchodu Stoličky24.sk

Ďakujeme Vám za váš nedávny nákup a peknú recenziu.

Vaša podpora znamená pre nás veľa a sme radi, že ste si vybrali naše produkty. Veríme, že budú napĺňať Vaše očakávania, a ak máte akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky, prosím, neváhajte nás kontaktovať.

• výber
    • neviem

Juju :)

ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše odporúčanie nášho obchodu a za pozitívnu recenziu!

Vaša podpora znamená pre nás veľa, a sme veľmi radi, že ste mali pozitívnu skúsenost. Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo potrebujete ďalšiu poradu pri nákupe, neváhajte nás kontaktovať.

Prajeme vám výborný deň!

• Rýchle dodanie a komunikácia
    • Zavolajú vám pre potvrdenie objednávky, oznámia dátum doručenia -super prístup

Paní Mária,

ďakujeme veľmi pekne za Vašu pozitívnu recenziu! Sme radi, že ste boli spokojní s našou rýchlosťou dodania a komunikáciou. Naším cieľom je poskytovať vám vynikajúce služby a teší nás, že ste ocenili náš prístup.

Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Ďakujeme Vám za dôveru a tešíme sa na Váš další nákup!

tím stoličky24.sk

Kvalitná stolička, výnimočna komunikácia.
    Jednoznačne odporúčam a ďakujem veľmi pekne.

Vážený zákazník,

Veľmi pekne ďakujeme za Vašu pozitívnu spätnú väzbu! Sme radi, že ste boli s našou stoličkou spokojní.

Vždy sa snažíme poskytovať našim zákazníkom najvyššiu úroveň kvality a služieb, a Vaša spätná väzba je pre nás veľmi cenná. Ďakujeme Vám za podporu a tešíme sa na ďalší nákup!

• veľmi dobrý výber

Vážený pán Alexander,

veľmi si to vážime a sme radi, že ste s našimi službami spokojní. Vždy sa snažíme poskytovať našim zákazníkom najvyššiu úroveň kvality a služieb a vaša spätná väzba nám je veľmi cenná.

Ďakujeme za Vašu dôveru a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu!

• komunikácia super
    • sú ochotní vypočuť si požiadavky zákazníka
    • poradia, pomôžu

nemám žiadne výhrady

Vážený pán Patrik,

ďakujeme za odporúčanie a za Vašu pozitívnu spätnú väzbu. Veľmi si vážime, že ste sa s nami podelili o svoje skúsenosti s našim e-shopom a že ste vyzdvihli všetky jeho prednosti.

tím stoličky24.sk

• Skvely zakaznicky service, prijemna komunikacia, snazili sa vyjst v ustrety
    • Rychle dodanie
    • Stolicka ma krasny design a je zaroven ergonomicka
    • Kvalita je viditelna oproti inemu dodavatelovi, ktoremu sme stolicky vratili

Vážený zákazník,

veľmi si vážime, že ste sa s nami podelili o svoje skúsenosti s našim e-shopom a že ste vyzdvihli všetky jeho prednosti. Vždy sa snažíme poskytovať našim zákazníkom najvyššiu úroveň kvality a služieb a Vaša spätná väzba nám je veľmi cenná. Vďaka Vám môžeme zlepšovať naše služby a ponúkať našim zákazníkom ešte lepší zážitok z nakupovania.

Rýchle dodanie je pre nás samozrejmosťou. Snažíme sa, aby boli naše produkty u zákazníkov čo najskôr. Teší nás, že ste spokojní s dizajnom a ergonómiou našej stoličky. Kvalita našich produktov je pre nás veľmi dôležitá. Snažíme sa používať tie najlepšie materiály a vyrábať stoličky, ktoré sú odolné a vydržia.

• komunikácia
    • ochota riešiť reklamácie
    • nekvalita tovaru

Komunikácia a prístup k zákazníkovi je ukážkový, no kvalita spracovania stoličiek, konkrétne modelu Nodi BS, je žiaľ slabá.

Vážený pán Michal,

mrzí nás Vaše hodnotenie na úrovni 60%, pretože sme sa snažili Vám vyjsť v ústrety stiahnutím produktu na servis a výmenou prípadných vadných dielov.

Vo Vašom prípade išlo o zhodu náhod, pretože týchto produktov predávame veľa a nebývajú predmetom reklamácií. Opravu ste vyriešil svojpomoci a slušne ste odmietol možnosť nápravy produktu z našej strany.

Napriek tomu ďakujeme za odporúčanie a pozitívne ohodnotenie riešení a komunikácie.

Prajeme Vám pekný deň

• Promptná reakcia, ochotní ľudia

Maximálna profesionalita, pomoc pri výbere a riešení obchodu

Vážený pán Pavel,

Ďakujeme za Vašu dôveru a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu!

• Veľký výber tovaru
    • Rýchlosť dodania
    • Vynikajúci zákaznícky servis

Tomuto e-shopu dávam 10 bodov z 10. Po fakt dlhom hľadaní som tu konečne našla stoličky, ktoré aj cenou aj vzhľadom úplne zodpovedali mojim predstavám. Moderný tovar, rýchle dodanie a hlavne - neskutočne oceňujem zákaznícky servis, s akým som sa na e-shopoch už dávno nestretla! Klobúk dolu, ODPORÚČAM!!! Všetko tip top :) Veľká spokojnosť :)
    Katka Z.

• Kvalitné kancelárske stoličky aj kreslá
    • Veľmi príjemná komunikácia s predajcom(Miriam veľmi ochotná,poradila)
    • Prontné vybavenie,rýchle dodanie
    • Nemám výhrady