-
Kedy bude obchod fungovať ako iné e-shopy?
Spomalenosť a nekonečné dodanie,nikdy viac -
Musím pochváliť celý pracovný kolektív stoličky 24.sk. Som veľmi spokojná s celou komunikáciou od začiatku objednávky až po dodanie stoličiek, s kvalitou stoličiek a celá prezentácia, vedela som si predstaviť ako bude tovar vyzerať a všetko splnilo moje očakávania. Môžem len odporúčať. A vám prajem veľa ďalších pracovných úspechov. Ďakujem.