Po storne obchod este stale nevratil peniaze a v podstate sa ani neozval.

Po poslani objednavky mi odpisali ze cena je vyssia o cca 60 eur.

• na obrazku a v popise uvadzaju latu na stahovanie s nastavitelnymi konceniami....realita -prisla mi lata bez koncoviek ,vraj to nebolo v cene.Musel som ich kupit doadtocne za 90e...zaplatene 2020 este neprisli....

• tovar zaslal obchod v poriadku. Privítali by sme informáciu od obchodu, kedy tovar balia a expedujú.

• expresne rýchle dodanie

Bez problemové objednanie a expresne dodanie tovaru.

• Do dnešného dňa mi neboli vrátane peniaze!!!

Objednaný tovar mal prísť do 48 hodín. Po 4 dňoch keď tovar nedorazil som zrušil objednávku telefonicky z tým že mi vrátia peniaze. Do dnešného dňa sa tak nestalo ani po mailovej výzve a viacerých telefonátov. Stále dookola tvrdia že sa na to pozrú a napravila to.

• jednoduchá komunikácia
    • rýchle doručenie
    • dostupnosť tovaru

dobra komunikacia a ustretovost

Komunikácia je výborná. Ale doba dodania sa mi zdá dlhá.

• Profesionálny prístup
    • Rýchle vybavenie objednávky

• všetko je na chuja

Reakcia obchodu Stavba-stroje.sk

Vaše reakce je nepřiměřená, protože zboží bylo pro Vás nachystáno. Pak jste vše odmítl.

www.stavba-stroje.sk

Spokojnosť, určite budem v budúcnosti spolupracovať a nakupovať u Vašej firmy. Prajem veľa úspechov.

Reakcia obchodu Stavba-stroje.sk

velmi děkuji za toto krásné hodnocení. Určitě se vynasnažíme naše služby ještě více vylepšovat.

Přeji hezký den

Max. spokojnosť.

Reakcia obchodu Stavba-stroje.sk

samotného mne těší, že jste spokojen. Určitě neváhejte se na na nás i příště obrátit.

Přeji hezký den