Po storne obchod este stale nevratil peniaze a v podstate sa ani neozval.

• Neférové jednanie
    • Slabá komunikácia

10 dni po objednaní tovaru mi prišiel email: (Dobrý den, omlouváme se ale za tuto cenu již míchačku nemůžeme dodat, aktuální cena je 916 Euro, můžeme Vám dát slevu za 850 Euro. Buď Vám zašleme platbu zpět nebo by jste doplatil 117 Euro.) Žiadal som o vrátenie peňazí zatiaľ mi neprišli nehovoriac o tom že ich zmluvne podmienky nedovoľujú takéto odstúpenie od zmluvy zo strany predávajúceho. Tak zlu skúsenosť nemám zo žiadnym internetovým obchodom.

Po poslani objednavky mi odpisali ze cena je vyssia o cca 60 eur.

• na obrazku a v popise uvadzaju latu na stahovanie s nastavitelnymi konceniami....realita -prisla mi lata bez koncoviek ,vraj to nebolo v cene.Musel som ich kupit doadtocne za 90e...zaplatene 2020 este neprisli....

• tovar zaslal obchod v poriadku. Privítali by sme informáciu od obchodu, kedy tovar balia a expedujú.

• expresne rýchle dodanie

Bez problemové objednanie a expresne dodanie tovaru.

• Do dnešného dňa mi neboli vrátane peniaze!!!

Objednaný tovar mal prísť do 48 hodín. Po 4 dňoch keď tovar nedorazil som zrušil objednávku telefonicky z tým že mi vrátia peniaze. Do dnešného dňa sa tak nestalo ani po mailovej výzve a viacerých telefonátov. Stále dookola tvrdia že sa na to pozrú a napravila to.

• jednoduchá komunikácia
    • rýchle doručenie
    • dostupnosť tovaru

dobra komunikacia a ustretovost

Komunikácia je výborná. Ale doba dodania sa mi zdá dlhá.

• Profesionálny prístup
    • Rýchle vybavenie objednávky

• všetko je na chuja

Reakcia obchodu Stavba-stroje.sk

Vaše reakce je nepřiměřená, protože zboží bylo pro Vás nachystáno. Pak jste vše odmítl.

www.stavba-stroje.sk

Spokojnosť, určite budem v budúcnosti spolupracovať a nakupovať u Vašej firmy. Prajem veľa úspechov.

Reakcia obchodu Stavba-stroje.sk

velmi děkuji za toto krásné hodnocení. Určitě se vynasnažíme naše služby ještě více vylepšovat.

Přeji hezký den

Max. spokojnosť.

Reakcia obchodu Stavba-stroje.sk

samotného mne těší, že jste spokojen. Určitě neváhejte se na na nás i příště obrátit.

Přeji hezký den