• tovar je kvalitny a za dobru cenu
    • zla komunikacia,objednala som viac kusov tovaru ,ale boli poslane samostatne bez toho aby mi oznamily že ta druha vec pride neskôr

• Ďakujem za krásny kočík a hlavne za seriózny prístup a ochotu rýchleho doručenia. Som spokojná a určite odporúčam.

Kočík som si reálne predstavovala trošku vyšší ale je krásny presne ako na fotkách.

• Vyborna komunikacia s predavajucim

Velmi rychle dodanie tovaru, vyborna komunikacia a dobra cena, nakupujem tu casto a obchod urcite odporucam.

• rychlos5

Lehatko je pekne, v pohode komunikacia prostrednictvom emailu.

• Bezproblemovy, spolahlivy a rychly obchod

• Úplne super !!!

• Všetko bolo O.K

• Najlepsia cena na trhu, rychle dodanie

Bola som veľmi milo prekvapená rýchlosťou doručenia. Aj obliečky sa synovi páčili. Hneď sme ich museli vyskúšať :-)

• výborná komunikácia a rýchle dodanie

Kvalitný tovar za výbornú cenu, rýchle dodanie, dobrá prehladnosť stránky aj komunikácia s predávajúcim.

• Velmi pohodlne vybratie si tovaru, rychla objednavka jej vybavenie aj dorucenie. Kladne hodnotim aj meilovu komunikaciu pri zaujme doplnit sadu o dalsi vyrobok, ci ponuku ineho tovaru ked objednany produkt sa momentalne nenachadza.

Tak tovar mi stornovali tak neviem ohodnotit

• super ceny , niekedy narazím na akciu
    • jeden produkt mi ešte stále nebol dodaný : Kresliace magnetická tabuľka Planes
    • bola to predosla objednavka

• Prisli mi krasne obliecky nelutujem ze som ich objednala..odporucam

• pri tovare ktorý som si objednala chýbala informácia o veľkosti obliečky na vankúš, obrázok mi prišiel zavádzajúci.

• lokalita

výborná komunikácia s predávajucim, dobrá dostupnosť tovaru, super cena a rýchle dodanie

• Rychle dodanie
    • U niektorych produktoch troska vyssia cena

• Vcas dodane