• Tovar som si objednala cez ich stránku a čakala som na potvrdenie objednavky a zaslanie podkladov k platbe. Email o vybavení objednávky neprišiel ani po 3 dňoch. Písala som mail ako je na tom moja objednávka no nik nereagoval. Skúšala som volať na tel. Číslo ale bezvýsledne.. Následne som objednávku zrušila.

Neodporúčam. Žiaden kontakt s predávajúcim. Dlhá doba čakania.

• Objednala som si obliecky, prisiel mi automaticky mail ze mi pride potvrdenie o objednavke, neprisiel mi ziadny mail, prihlasila som sa na stranku a moja objednavka bola stornovana, na spravu pre obchodnika mi nikto neodpoveda uz 3. den. Neviem ci si obliecky objednat z inej stranky alebo mi ich poslu znenazdajky kedy sa im zachce. Ziadna sprava ani informacia zo strany obchodnika

• Rychle dodanie.
    • Tovar mi bol doruceny nekompletny a tym padom nefunkcny. Chybala suciastka na uchytenie kolies na stvorkolku. Ked uz nieco posielaju zakaznikovi, mohli by si dat tu namahu a skontrolovat tovar, ktory predavaju dalej. Tovar som odoslala spät a cakam na vyriesenie problemu zo strany obchodu.

• Neaktualne stavy na stranke

Ani jednu z objednanych veci nemali, obchod objednavku stornoval. Pritom veci sa dali vlozit do kosika. E-shop ktory neaktualizuje stranky nemoze robit obchod, zbytocne zabity cas straveny vyberanim veci, ktore vlastne ani nemaju.

Tovar som si objednal nakolko bol uvedeny ako skladom. Zaplatil som ihned kartou. Po 3 dnoch som volal na uvedenu infolinku kde mi niekto zdvihol bez toho aby sa predstavil. Samozrejme ten neznamy pan o objednavke nic nevedel pretoze bol prave v aute

• Do dnešného stále čakám,objednávka sa spracovává...

• tovar písaný skladom, pritom na sklade nie je

Objednávku zrušil obchod a mne to nikto neoznámil; stále mi písali ze mi tovar odošlú a nakoniec bola objednávka stornovana zo strany obchodu a doteraz som sa nedozvedela dôvod

• rýchle doručenie a komunikácia
    • nemaju tovar na sklade ako uvadzaju
    • ponožky mi poslali maličke, ine ako som ob jednala a tašku minnie cobec neposlali,vystrihli ju z objednavky

zaleži na tom čo potrebujete, dcerka bola sklamana tašku nedostala, a ak som sa pýtaal čo je s ňou ani neodpovedali

Objednala som si jednu vec. A prišiel mi email že už ju nemajú a sklade... Takže nákup sa nekonal....aj keď v košíku bolo.napisane že na sklade je.....

• ceny v pohode
    • prehľadný obchod
    • slabá komunikázcia
    • dlho trvá dodanie, uvedené, že naskladnia do 3-7 dní ale prešlo už viac ako 10 a tovar stále nemám, po 7 dňoch som písala na kontaktnú mailovú adresu, a až na druhý pokus mi odpísali

dlhé dodanie a slabá komunikácia znižuje dôveryhodnosť obchodu

Objednala som si obliečky, ktoré boli na skade. Obchod objednávku stornoval, lebo bol tovar vypredaný. Tak som si objednala iné obliečky, ktoré boli tiež na sklade, ale postup sa opakoval. Nakoniec som si objednala také isté obličky u iného predajcu a tie mi boli doručené.

Tovar uvadzaju na stranke skladim a nemaju ho.

• Nedodany tovar uz 9 dni po objednani
  • nakoľko tovar, ktorý som objednala bol vypredaný, neviem prečo chce obchod hodnotiť nákup

• Komunikáciu

• DLHA DOBA DODATIA už 2 a pol týždna !!

KDE MAM NAVLECKY ????

• Neochota komunikovať. Dĺžka dodacej doby viac, ako 10 dní bez žiadnej komunikácie.

• Neviem
    • Komunikácia so zákazníkom.

Sám neviem este čakám čo bude

Objednala som si bicyklové odrážadlo ale neboli v jrabici dodané rúčky

Reakcia obchodu spuntikovo.eu

Mrzi nas tato skutocnost, ale vobec ste nas nekontaktovali aby sme to vyriesili.
    Bohuzial toto je chyba vyrobcu nie nas.
    Ale samozrejme vsetko sa da napravit, len nas stacilo kontaktovat.
    Spuntikovo.eu