• Na sveraku chýba predna cast som absolutne nespokojny už nikdy v živote nenakupim v tomto obchode.

Reakcia obchodu Spotel.sk

... Prepáčte ale tie zariadenia nevyrába naša spoločnosť a ani neprechádzajú technickou kontrolou našej spoločnosti. Ak niečo nie je funkčné, treba postupovať podľa predpisov a nie "kydať" na obchod, ktorý za to nemôže...to je ale ako dobre vieme spôsobené inteligenciou, že áno?
    Keď sa to kvalitne odkomunikuje, tak sa pochopí ako je nižšie, ale keď nie, potom to takto vyzerá.

• Mozno maju taky tovar ktory iny predajca neponuka.
    • Slabá komunikácia a extremne dlha dodacia doba. Tovar z ciny vam dorazi skor.

Reakcia obchodu Spotel.sk

Vysvetlili sme si to so zakaznikom... vsetko je v poriadku

• Návod na použitie priložený k tovaru - bezpečnostné opatrenia - nezodpovedal informácii o bezpečnosti na stránke predajcu, predajca odmietol vrátenie tovaru späť.

Reakcia obchodu Spotel.sk

Vážení spotrebitelia - tento pán nie je spotrebiteľ - tovar objednala jeho manzelka, popis na stranke je 100% ale neinteligencia a nevedomosť sa pretavila do ješitnosti ...Tovar vrátiť do 14 dní môže podľa ákona spotrebiteľ - podnikateľ nie je spotrebiteľ, nevzťahujú sa na neho zákony o ochrane spotrebiteľa. Návod na stránke nie je, ale len popis, návod je pri tovare ( len hlupák by očakával návod na stránke, okrem toho sú tam fotografie ako sa to zariadenie používa v praxi, avšak manželka to zrejme nevie, keď objednáva tovar pre pána na jeho IČO)...takže tento pán (manželka) si objednal tovar na firmu, pretože si každý chce dávať do nákladov a klamať tento štát na DPH a podobne. Keď zistil je sa jedná o iný tovar ako si myslel, tak urobil z nás blbcov, a hodiť všetku vinu na nás....ale pre firmy neplatí možnosť odstúpenia od zmluvy do 14 dní, firma nie je spotrebiteľ. Majiteľ konkrétne tejto firmy je ješitný a nevzdelaný. Odmietli sme mu prevziať späť tovar a tak píše a píše, neuvedomujúc si nasledovné: Pod­ľa § 373 ods. 1 Tr. zák. kto o inom ozná­mi nep­rav­di­vý údaj, kto­rý je spô­so­bi­lý znač­nou mie­rou oh­ro­ziť je­ho váž­nosť u spolu­ob­ča­nov, poš­ko­diť ho v za­mes­tna­ní, v pod­ni­ka­ní, na­ru­šiť je­ho ro­din­né vzťa­hy ale­bo spô­so­biť mu inú váž­nu uj­mu, pot­res­tá sa od­ňa­tím slo­bo­dy až na dva ro­ky.
    Ob­jek­tom toh­to tres­tné­ho či­nu je ochra­na cti, dob­rej po­ves­ti a váž­nosť člo­ve­ka pred oho­vá­ra­ním, kto­ré mô­že váž­nym spô­so­bom na­ru­šiť ob­čian­ske spolu­ži­tie. Roz­li­šu­je sa česť v zmys­le ob­jek­tív­nom, t.j. váž­nosť, kto­rú člo­vek po­ží­va v pred­sta­ve iných ľu­dí, a v zmys­le sub­jek­tív­nom, t.j. ve­do­mie vlas­tnej hod­no­ty.

Okrem toho máme ťažké srdce aj na Heuréku, pretože zverejňuje neoverené klamlivé hodnotenia...tento rok sme mali veľmi veľa pozitívnych hodnotení, ktoré nikto neuvádza. Pomáhame ľuďom v čase krízy keď sú doma aj napriek problémov so zásobovaní a v čase pandémie zverejňovať klamlivé hodnotenia debilných polointeligentov nie je príliš vhodné. Želáme tomu pánovi všetko dobré a ak ešte nájdeme na internete nejaké negatívne hodnotenie podáme na neho trestné oznámenie.

Všetko Ok. Odporúčam.

• Všetko OK

Zly produkt.objednal som si skoda octavia 2 facelift a prišlo superb.ina paka a ramček nepasoval.no parada.

Dobry den,

prosim Vas ako moze byt niekto takyto a poskodzovat sam seba. /nechcem sa vyjadrit ze primitivny/. Namiesto toho aby ihned produkt vratil. Zakon umoznuje predsa bez udania dovodu vratit tovar do 14 dni. Tak vypisuje prihluple recenzie - ved my nemozeme predsa rozbalovat tovar /okrem toho nemame take auto kde by sme preboha este aj skusali ci pasuje nejaka paka - nepasuje - vratim a my to vymenime, alebo vratime plnu sumu. Tak to funguje v inteligentnom svete/ a nevieme mnohokrat ze nam dodavatel doda ine zariadenie. Vratim a spravam sa ako zodpovedny, inteligentny spotrebitel. Zloba a nevedomost robi z tohto sveta to co robi. Nikdy ...opakujem nikdy sme neodmietli co i len v naznaku vyhoviet spotrebitelovi, a este podla zakona aj postovne preplatime. Cize sa davam nam 5 a spotrebitelovi -1

Maximálna spokojnosť

Super veľmi rýchle dodanie

• prvý nákup, bol v poriadku

I placed the order on Dec 28. It's been two weeks, the item has not arrived, moreover, there isn't even a notification that it's actually shipped / being delivered. Nothing, silence. I know it was a New Year, but come on, two weeks! If you can't ship for two weeks because of holidays or something, write so on your order pages beforehand!

Reakcia obchodu Spotel.sk

Totalna hlupost...keby som mohol odfotim a dam sem vsetky dokazy...pan pravdepodobne cudzinec si nevyzdvihol produkt na Zasielkovni - odberne miesto 4877 ...ako vsetky firmy takmer sme mali Silvestra a Novy rok a po novom roku sme ASAP odosielali vsetko, nemozeme ze polointeligentni ludia nechapu ze tovar dorucuju kurieri a nie my a posta, zasielkovna a pod mali par dni dovolenky. Tovar bol normalne doruceny na Zasielkovnu. Ked som menej inteligentny clovek tak si objednam tovar cez pracovny den a nie cez vikend a hlavne na konci roka... alebo nepisem priblble vyjadrenia na adresu eshopu, ktory si splnil povinnost.

• Okamzita odpoved na otazky
    • Cakam od 27.12 a furt mi neprisla

Reakcia obchodu Spotel.sk

Dakujeme inteligentnemu klientovi, caka...hoci nespokojny ale dal nam dobre hodnotenie, pravdepodobne vie ze preprava k zakaznikovi je externa zalezitost, ktora dost na zaciatku tohto roka zlyhavala, viac ako inokedy. Dakujem.

• Ušetríte plánovanú čiastku peňazí, ktorú ste odhodlaný investovať. Tovar nemám dodnes. Obchod roka. Ďakujem za skúsenosti tohto typu a že nič ma neprekvapí.

• Super, super, super. Nakupujem tu už pravidelne

Doteraz som nemala ani jeden problém pri nakupovaní. Tovar mi bol vždy doručený v poriadku. Ak som potrebovala niečo zistiť, vždy mi bolo dobre poradené, s komunikáciou som spokojná a obchod určite odporúčam aj ostatným.

Nakupovala som tu prvýkrát. Tovar super, komunikácia bezproblémová, odporúčam aj ostatným. Viem, kde bude nakupovať Ježiško pre moju rodinu. Ďakujem.

• Rychle dodanie
    • Ziadna

• Tovar nedorazil

Reakcia obchodu Spotel.sk

Specialne nitovacie ocka...tovar nebol dostupny, pisali sme to aj pani, nieco na tom predsa je dobre, ihned sme zmelili moznost, aby sa nedal nedostupny tovar objednavat. /Co zas sposobili neustale vyvolavanie klientov s otazkou dostupnosti...preto sme dorobili formular, aby nam napisali a zistime dostupnost. /

• Dobrá komunikácia ,rýchlosť dodania
    • nezistené

• Super, tovar prišiel ok.
    • Tu som našla produkt najlacnejšie
    • E-shop jednoducho a logicky rozčlenený

• Žiadna
    • Pištoľ je neskutočný smejd
    • Maximálne pouzitelna pre leteckých modelárov
    • Zbytočne vyhodené peniaze, katastrofa
    • Že sa nehanbia predávať takú haraburdu, bez upozornenia že je to hračkársky shit!!!!!

Reakcia obchodu Spotel.sk

Uz som pisal - existuje moznost vratenia tovaru - pamata na to zakon. Avsak nepamata na to ze narod je fakt hodne zdebilizovany. Okrem toho aky profesional si kupi rezacku na polystyren /pozor nie ziadnu pistom, odporovu rezacku/ za 17 euro. Viem, su to peniaze ale je to profik?...no asi aj tak potom vyzera robota profesionalov ...netreba pisat kazdy pochopi ze rezacka na polystyren za 17 euro je fakt asi ako hrackarska a my to mame od dodavatela, nerezeme polystyren. Kazdy priemerne inteligentny clovek predtym ako kupi tak si zisti recenzie, alebo napise ako to funguje, ci to je vhodne...tak to funguje.

• Znackova kvalita.spokojnost.