• nakúpil v obchode Spotel.sk pred 3 týždňami

pan bol taky ochotny ze tovar doniesol osobne

• nakúpil v obchode Spotel.sk pred 1 mesiacom

Moja prvá reakcia bola že som bol neskutočne nahnevaný.Tovar ktorý som si objednal ani po týždni neprišiel.Odsúdil som tento obchod ako katastrofu ale po komunikácii s pánom Jozefom som uznal že predsudky a nevedomost nás tlačia do unáhlených záverov.Ono totiž nebol problém v odosielaní ale v kuriérskej službe,čím sa ešte raz ospravedlnujem za svoj unáhlený výrok "už nikdy viac".Týmto pozdravujem Slovak parcel :D asi toho mali počas vianoc vela.Takže obchod hodnotím velmi kladne a vrelo odporúčam.

• nakúpil v obchode Spotel.sk pred 2 mesiacmi

• Objednala som cez internet, doručené až k dverám bytu Dávam+++++
  • nakúpil v obchode Spotel.sk pred 2 mesiacmi

• Žiadna komunikácia
    • Dodaná len časť objednávky
    • Nebola mi dodaná Kamera do auta FULL HD FOREVER VR-300 - peniaze síce vrátili na účet, ale nepokúsili sa ma kontaktovať, či nechcem iný produkt namiesto kamery, ktorá nebola na sklade. Objednávala som autorádio a kameru z jedného obchodu práve z dôvodu, že som chcela ušetriť na poštovnom. Keďže mi nedali možnosť vybrať si inú a odoslali mi len rádio, kameru musím kúpiť inde a znova platiť poštovné.

Žiadna komunikácia so zákazníkom ani v prípade, že tovar nemajú na sklade.

Reakcia obchodu Spotel.sk

Samozrejme ako vždy pravda na strane zákazníka, to že do 5 dní sa počítajú aj dni pracovného voľna je si samozrejmosť a nie je pravda, že sme nearagovali. V obchodných podmienka - mame certifikát "nakupuj bezpečne" je uvedené, že predávajúci môže dodať tovar aj po častiach, to si zrejme zákazník neprečítal a ani email, v ktorom sme oznamovali že kamera Forever momentálne nie je. zaujímavé, že ďalšia zákazníčka si počkala. Komunikácia prebieha u nás výhradne emailom a keď niekto udá špatnú adresu, alebo si nekontroluje nevyžiadanú poštu za to nemôžeme. Hlavné je útočiť na každého a všade...to je ale bežné.

• Dlhá dodacie lehota.
    • Namiesto originálnych tonerov poslali kompatibilné.

Rozhodne neodporúčam!!!

Reakcia obchodu Spotel.sk

SaSa asi nevie čítať, nikdy a nikde nebolo deklarované, že sa jedná o originál tonery. Za smiešnu cenu predsa nemôžu byť originál tonery. Tonery sme stiahli, kvôli špekulantom, ktorí si nevedia ani objednať a len skúšajú, čo slovenské eshopy vydržia. na poštovnom potom prerábame aj "gate" Tonery už nikdy :) poučenie od slovenských spotrebiteľov.

• široký sortiment
    • rýchlosť dodania tovaru

Maximálna spokojnosť, obchod vrelo odporúčam.

Reakcia obchodu Spotel.sk

Ďakujeme...veľmi sa snažím, no bohužiaľ nie všetci sú úplne normálni spotrebitelia. Ide nám o Vašu spokojnosť