Vrátenie tovaru z dôvodu nevhodnej veľkosti, vyplatená suma za tovar behom niekoľkých dní!!! Rýchle vybavenie!!! Rýchle dodanie tovaru! Vďaka tomu sme sa stihli vystrojiť na zimné radovánky!

• Rýchlosť v príprave tovaru na odber
    • Príjemný personal

veľký výber tovaru, spokojnosť

spokojnosť, všetko v poriadku

Super výrobok, dodanie rýchle:) super odporúčam

Maximálna spokojnosť

Poslali jednu sms, že tovar bude meškať a od tohto momentu mŕtvy chrobák. Tovar do dnešného dňa nebol doručený, preto nemám viac čo hodnotiť.

Reakcia obchodu Sportisimo.sk

určitě se snažíme dělat vše pro to, abychom zboží dodali co nejdříve v pořádku a mrzí nás, že se to v tomto případě nepovedlo.

Pro možnost řešení Vaší situace se prosím obraťte na naší zákaznickou podporu na e-mailové adrese: [email protected]. Můžete využít i náš kontaktní formulář: https://www.sportisimo.sk/kontakty/.

Super nákup

ok

Som veľmi spokojná, hlavne mi vyhovuje, že sa dá posúvať termín vyzdvihnutia, ak nestíham.

jednoduchá objednávka tovaru, rýchle doručenie, spokojnosť,

• Tovar som si objednala on-line s informáciou, že je na predajni, zaplatila pretože som ho potrebovala. Potom po pár dňoch mi príde správa, že tovar sa na predajni nenachádza. Do dnešného dňa nemám tovar, ktorý je už dávno vyplatený. Veľké sklamanie pre mňa.

S omluvou a přáním krásného dne, Richard, zákaznická podpora.

• objednanie online a vyzdvihnutie pripraveného tovaru zadarmo na predajni, rovnako aj vrátenie je možné na predajni
    • ochota personálu na pobočke v Prievidzi
    • dobrá synchronizácia medzi kamennými obchodmi a e-shopom
    • rýchle dodanie/pripravenie tovaru
    • široký výber
    • dobrá organizácia počas Vianoc (vrátane covid opatrení, ktoré boli dodržané, ale nepôsobili príliš obmedzujúco)

Dlha čakacia doba

Posledny kus na sklade mi nedorucili uviedli dovod ze uz nieje skladom aj ked pri rezervacii este bola

S omluvou a přáním krásného dne, Richard, zákaznická podpora.

• Rychle dodanie,skvela komunikácia s obchodom.Po cely čas som vedela, kde sa moj tovar nachadza a kedy mi ho dorucia.Objednavam zo Sportisimo casto a nikdy nebol problém.

Do dnešného dňa mi neprišla informácia o doručení tovaru na predajňu.

Velmi som spokojná

Super rýchle doručenie ☺️

• Rychlo pripravili tovar k vyzdvyhnutiu