• nakúpil v obchode Sportisimo.sk pred 3 týždňami

• pomerne siroky vyber
    • miesto expedicie do 48hodin to bola expedicia po viac ako tyzdni.
    • nevyhovujuci tovar je mozne vratit v predajni, avsak vedia vratit len hotovost. veduci predajne na obed stale nema v pokladni ani 200E, aby mi mohol prebrat tovar na vratenie /lyziarky + zimne topanky/. A keby ich aj mal, nefunugje im system. Uplna katastrofa. V roku 2018 v predajniach, co aspon trochu rozumeju dobe, v ktorej zijeme, je uplna samozrejmost vratit peniaze spat na kartu, ktorou bol nakup realizovany alebo sa vypise protokol o vrateni tovaru a peniaze pridu na ucet zakaznika.

E-shop ponuka tovar rezervovat na predajnu, co je asi najepsia moznost, ako rychlo prist k tovaru.
    Deklarovanu expediciu do 48 hodin nevedia zarucit, napriek tomu svieti pri takmer kazdom tovare.
    Vratenie hotovosti na predajni neuspesne, lebo v kase maju len par drobnych.. v porovanani s tym, aky tovar a v akych cenovych relaciach ho predavaju.

• nakúpil v obchode Sportisimo.sk pred 2 týždňami

• V mojom prípade som tovar musela vrátiť. Vrátila som na predajni a boli mi vyplatené peniaze.
  • nakúpil v obchode Sportisimo.sk pred 2 týždňami

Rychle dodanie a dobry pomer cena a kvalita

• nakúpil v obchode Sportisimo.sk pred 2 týždňami

Som spokojná, všetko bolo v poriadku. Odporúčam.

rýchlosť a spoľahlivosť

• široký sortiment
    • žiadne

• VYHODNE

• Rýchle dodanie ,dobrá kvalita
  • nakúpil v obchode Sportisimo.sk pred 2 týždňami

Nevýhoda číslo 1 = pravdepodobne viacero skladových miest čo predlžuje kompletizáciu objednávky... moja skúsenosť a reakcia na odpoveď z obchodu.
    Nevýhoda číslo 2 = neviete mi dať vedieť dátum kedy bude tovar doručený.
    Nevýhoda číslo 3 = pošlete mi hodnotenie na nedodaný tovar??? Are you fucking kidding me?!?! Si najskôr overím či tovar bol dodaný a potom budem provokovať otázkou o hodnotení dodaného tovaru - hlavne v období Vianoc!
    Oh common 21.century a takéto chyby

• nakúpil v obchode Sportisimo.sk pred 2 týždňami

v kamennom obchode je ochota personalu na hroznej urovni. Inak velmi dobre ceny a siroky vyber

• Velká spokojnost

rýchle bezproblémové vybavenie objednávky

rýchlo spolahlivo odporučam

• Vedia vymenit tovar,ak Vam nesedi alebo vratia peniaze

• Rozmanitosť tovaru,akcie
  • nakúpil v obchode Sportisimo.sk pred 2 týždňami

Tovar objednany 06.12.2018, tovar zatial nedorazil/ vraj nie je skladom, pricom predajca na webe deklaroval, ze skladom je... Neskora reakcia obchodu - ziadne info o meskani - ta prisla az po mojom urgovani.
    Na druhej strane je vianocna nakupna sezona, takze chapem, ze maju toho teraz vela, no ocakavala by som aspon nejake info.

• nakúpil v obchode Sportisimo.sk pred 2 týždňami

Rýchle doručenie, všetko OK!

• Dlhá doba doručenia tovaru

• Ziadna flexibilnost a ustretovost
    • Nedokazu informovat zakaznika o stave objednavky

Nikdy viac tu nebudem nakupovat!

• nakúpil v obchode Sportisimo.sk pred 4 týždňami

nevyhoda je GLS dorucovatel :-( , ktory nechce zobrat platbu kartou cez terminal, a este ma aj zavadzal, ze potom 25% mu strhnu z ceny zakazky ;-( co som si overila u sportisima, a nie je to pravda ;-)