• Nič mi neprišlo
    • Po zaplatení nič neprišlo.

Po zaplatení mi nič neprišlo tak neviem čo spraviť.

• mali produkt, ktorý sme chceli
    • nebola doručená časť objednávky
    • nemožnosť skontaktovať sa telefonicky
    • zdĺhavý čas vybavenia reklamácie

• Otrasná komunikácia. Telefóny nezdvíhajú. Z ničoho nič mi objednávku po niekoľkých dňoch stornovali. Keby ma informovali skôr, že tovar nevedia dodať (pritom na termíne dodávky nezáležalo, čo som aj potvrdila mailom), mohla som tovar objednať u inej serióznejšej firme. S takýmto otrasným prístupom som sa ešte nestretla.

Otrasná komunikácia, nedodanie tovaru, stornovanie objednávky bez včasného upozornenia.

• Ocividne maju problem s mailing serverom, lebo maily od nich prichadzaju po 5+ dnoch
    • Oficialny mailovy kontakt hostovany na seznam.cz?
    • Telefonne cislo nikto nedviha
    • Od objednavky uplynulo 5 dni, kym som dostal predfakturu, od uhrady som tovar este nedostal. Neviem, ci ho este niekedy uvidim.

Vážený zákazníku,
    Vaše tvrzení nejsou pravdivá. Obdržel jste od nás ze systému mnohonásobně informace o výzvě k zaplacení, které probíhalo mezi 6.12.19, kdy jste vytvořil objednávku až do 17.12.19, kdy jsme vás vyzvali naposledy. Jednalo se o 9 výzev ze systému. Co se týče oficiálního emailu, máme dvě oficiální emailové adresy uvedené na webových stránkách a v každé komunikaci, kterou od nás dostáváte emailem včetně faktury za zakoupené zboží (E-mail: [email protected] ; [email protected]). Obě tyto adresy fungují online v komunikaci se zákazníky bez problémů. Nyní naši zaměstnanci čerpají zaslouženou dovolenou v období svátků.

Zaplacené zboží mi ani po dvou týdnech nedošlo.

• Nezodpovedné jednanie.
    • nadmerne vysoké poštovné

Vážený zákazníku,
    vaše negativní hodnocení je neobjektivní, jelikož si myslíme si, že ze strany obchodu vám byl poskytnut veškerý servis a podpora.
    Požadovala jste zaplatit vaší objednávku předem převodem na náš účet. Jelikož jste neuměla provést (zadat a odeslat) zahraniční platbu, byla vám po telefonickém rozhovoru a několika emailech nabídnuta dobírka, ta je zpoplatněna. Tuto cenu jste nejdříve po naší emailové komunikaci akceptovala a následně jste si to rozmyslela.
    Jen pro vysvětlení, cenu dopravy nejsme schopni ovlivnit, jedná se externí službu, kterou neřídí naše společnost, ale je to kontrakt třetích stran (pouze si jí objednáváme). Jelikož se jedná o zahraniční dopravu, naše ceny jsou konkurenceschopně nastaveny.

Jsem velice nespokojena s dodáním, bylo napsáno, že dodací lhůta je 2-3 dny. Objednala jsem a zaplatila v pondělí a balíček byl k vyzvednutí v pátek a ještě k tomu po 14h. Jelikož jsem nutně potřebovala nejpozději v pátek ráno balíček mít, jsem velice nespokojena. Nejraději bych balíček vrátila ale vzhledem k tomu, že je zaplacen a musela bych na svoje náklady posílat zpět a domáhat se peněz,raději jsem si ho nechala.

Vážený zákazníku.
    Zvolila jste si platbu převodem na náš účet a také výdejní místo. Vaše platba se připsala dne 12.9.2017 ve večerních hodinách. Následující pracovní den, tj. 13.9. jsme vaší objednávku zpracovali (nahráli do systému svozů na následují den a zabalili). Další den ráno, tj. 14.9. 2017 jsme váš balík odeslali. Zpracování vaší objednávky naším obchodem po platbě trvalo přesně 24 hodin! Pokud jste chtěla ještě rychlejší dodací lhůtu, mohla jste zvolit i jiné možné způsoby na urychlení vaší objednávky jako např. expresní platba z vaší banky, kde se peníze připíši ihned nebo zvolit dobírku, kde se nemusí čekat na proběhlou platbu a zboží může odejít ihned po zpracování vaší objednávky. Další možností je volba na vámi zvolenou adresu. Informaci o vaší zásilce dostáváte emaile i formou SMS. Doba dodání od objednání je závislá na způsobu vašeho výběru platby. Zdarma a dopředu bohužel zboží neodesíláme.