• nakúpil v obchode Sport by Step pred 3 mesiacmi

• vsetko ok

kludne nakupujte su v pohode

• nakúpil v obchode Sport by Step pred 3 mesiacmi

• Moznost sledovania zasielky
    • Info maily
  • nakúpil v obchode Sport by Step pred 5 mesiacmi

• rychle dodanie,dobra cena

• Pomerne slušné množstvo druhov tovaru, čo sa tíka pohybu a cvičenia.
    • Ceny tiež niesu také zlé
    • Pomerne dosť stojí doprava, kurierom, alebo aj doprava do pobočiek, GLS, teda niekedy viac zaplatí za dopravu, ako za to, čo si kúpi. Poriešil by som istotne ceny s dopravcom

Slušný výber tovaru, za dobré ceny, V niektorých obchodoch aj niektoré produkty ako tu nekúpite. Len škoda vysokých cien za dopravu

Vážený zákazníku,
    děkujeme za recenzi. Bohužel, jedná se o mezinárodní dopravu, kde jsou ceny vyšší. Mezinárodní doprava je obecně hodně drahá a v koncových cenách ji naše firma dotuje. Snažíme se, aby byla nastavená částka za dopravu dostupná všem nakupujícím.

• nakúpil v obchode Sport by Step pred 8 mesiacmi

• Rychla komunikacia a dodamie tovaru. Odporúčam
  • nakúpil v obchode Sport by Step pred 10 mesiacmi

• kvalitná a rýchla komunikácia odporúčam...

• Rychlost dodani, kvalitne zabaleno, skvela komunikace a ochota.

Vyborna komunikace s prodejcem, ochotne mi sdelil informace k zasilce, kdyz jsem se balicku nemohla dopatrat. Velmi prijemne vystupovani. Jednoznacne doporucuji a nakoupim i priste.

• Spokojnosť
    • žiadne

Odporúčam tento obchod.
    Výborna komunikácia s predavajúcim, vstrícnosť a ochota.
    Obiednal som si stepper značky HMS + fitness podložku, všetko došlo v poriadku a pomerne rýchlo.
    Ako bonus som dostal dopravu zdarma vzhľadom nato že za podložku som si dopravu samozrejme mal zaplatit kedže iba na steper sa vzťahovalo poštovne zdarma. No po telefonickej dohode samozrejme sľub dodržali a dopravu som mal komplet zdarma.

aby som to zhrnul: DOPORUČUJEM TENTO OBCHOD VŠETKÝM. Ďakujem

• Rychlé dodání

celková spokojenost

• nakúpil v obchode Sport by Step pred 1 rokom

jsem spokojená, brusle dorazili rychle a v pořádku

• nadmerne vysoké poštovné

Vážený zákazníku,
    vaše negativní hodnocení je neobjektivní, jelikož si myslíme si, že ze strany obchodu vám byl poskytnut veškerý servis a podpora.
    Požadovala jste zaplatit vaší objednávku předem převodem na náš účet. Jelikož jste neuměla provést (zadat a odeslat) zahraniční platbu, byla vám po telefonickém rozhovoru a několika emailech nabídnuta dobírka, ta je zpoplatněna. Tuto cenu jste nejdříve po naší emailové komunikaci akceptovala a následně jste si to rozmyslela.
    Jen pro vysvětlení, cenu dopravy nejsme schopni ovlivnit, jedná se externí službu, kterou neřídí naše společnost, ale je to kontrakt třetích stran (pouze si jí objednáváme). Jelikož se jedná o zahraniční dopravu, naše ceny jsou konkurenceschopně nastaveny.

• nakúpil v obchode Sport by Step pred 1 rokom

Jsem velice nespokojena s dodáním, bylo napsáno, že dodací lhůta je 2-3 dny. Objednala jsem a zaplatila v pondělí a balíček byl k vyzvednutí v pátek a ještě k tomu po 14h. Jelikož jsem nutně potřebovala nejpozději v pátek ráno balíček mít, jsem velice nespokojena. Nejraději bych balíček vrátila ale vzhledem k tomu, že je zaplacen a musela bych na svoje náklady posílat zpět a domáhat se peněz,raději jsem si ho nechala.

Vážený zákazníku.
    Zvolila jste si platbu převodem na náš účet a také výdejní místo. Vaše platba se připsala dne 12.9.2017 ve večerních hodinách. Následující pracovní den, tj. 13.9. jsme vaší objednávku zpracovali (nahráli do systému svozů na následují den a zabalili). Další den ráno, tj. 14.9. 2017 jsme váš balík odeslali. Zpracování vaší objednávky naším obchodem po platbě trvalo přesně 24 hodin! Pokud jste chtěla ještě rychlejší dodací lhůtu, mohla jste zvolit i jiné možné způsoby na urychlení vaší objednávky jako např. expresní platba z vaší banky, kde se peníze připíši ihned nebo zvolit dobírku, kde se nemusí čekat na proběhlou platbu a zboží může odejít ihned po zpracování vaší objednávky. Další možností je volba na vámi zvolenou adresu. Informaci o vaší zásilce dostáváte emaile i formou SMS. Doba dodání od objednání je závislá na způsobu vašeho výběru platby. Zdarma a dopředu bohužel zboží neodesíláme.

• nakúpil v obchode Sport by Step pred 1 rokom

Absolutní spokojenost, nejrychlejší internetový obchod!!!