• tovar jasne dostupný a nami vyplatený, bol vypredaný

peniaze vrátili v kratkom case. avsak treba lepsie osetrit stranku , aby tovar vypredany uz nebolo mozne objednat. vdaka

Reakcia obchodu SPORTAKTIV.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Na našej stránke došlo k chybe, za čo sa Vám ospravedlňujeme. Tovar ste uhradili bez toho aby Vám prišla zálohová faktúra. Peniaze Vám boli poukázané v čo najkratšom čase späť na účet.

• obchod nekomunikuje

• Super ceny a rýchlosť dodania

Reakcia obchodu SPORTAKTIV.sk

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi teší. V našom záujme je komunikovať rýchlo, profesionálne a jasne. Veríme, že Vám bude tovar spoľahlivo slúžiť, tešíme na Vaše ďalšie nákupy u nás.

• Vyborna komunikacia
    • Kvalitný tovar

• super cena

• Rýchlosť dodania tovaru

• Prehľad

Rýchle dodanie, skvelá komunikácia, milý prístup

• Výborné ceny
    • Rýchlosť dodania
    • Odporúčam ostatnym

• Skvelá komunikácia

• Rýchle jednanie

• Skvelý prístup a poradenstvo
    • Rýchle vybavenie objednávky

Objednávka vybavená rýchlo, prišlo všetko tak ako malo 100% spokojnosť...

Váš Sportaktiv

• Rýchle dodanie, milý a ochotný personál

Obchod, ktorý Vás telefonicky upozorní o stave objednávke, doručenie na druhý deň.

Váš Sportaktiv

Velmi zlá skúsenost a sklamanie s internetovým obchodom, v piatok som objednala a zaplatila trampolinu na narodeniny pre chlapca, bola na stránke skladom aj v zelenej farbe, poštovné vyplatené tiež a v stredu mi volajú zo sport aktiv, že ju majú len v ružovej a cez vikend zázračne navýšil dodávateľ sumu a nevedia mi ju poslat, som zvedavá ako dlho im bude trvať vrátenie peňazí na učet. Človek dost dlho hľadá na stránkach, aby sa vyhol podvodníkom, a dopadol podobne, bohužiaľ. Túto stránku neodporúčam a považujem ju podľa tejto skusenosti za nespoľahlivú.

Reakcia obchodu SPORTAKTIV.sk

Vážený zákazník, mrzí nás táto situácia.Nemáme v úmysle zavádzať zákazníkov, žiaľ dodávateľ nám navýšil ceny bez akéhokoľvek oznámenia. Peniaze Vám boli po oznámení obratom odoslané späť na účet. Myslím si, že " podvodník" bolo použité neadekvátne z vašej strany.

• Kvalitný produkt
    • Dobrá cena

Bol som veľmi spokojný, tovar bol doručený rýchlo. Cenu aj kvalitu produktu hodnotím veľmi pozitívne.

Super rýchle dodanie

Váš Sportaktiv

• Bezproblémové a rýchle dodanie objednaného tovaru
    • nevýhoda - žiadna

V tomto obchode som objednávala viac krát, vždy som bola spokojná s vybavením objednávky a taktiež s komunikáciou predajcu.

• ochotny personal

Váš Sportaktiv

• Som veľmi spokojná s obsluhou

rýchle dodanie tovaru

Váš Sportaktiv

Obchod vôbec nemá aktualizovanú ponuku produktov. Ani jednu vec z mojej objednávky nemali. Celú objednávku som musel zrušiť :(

Reakcia obchodu SPORTAKTIV.sk

Vážený zákazník, mrzí nás táto situácia. Snažíme sa neustále zlepšovať webovú stránku. Boli ste mailom informovaný o nedostupnosti , ponúkli sme Vám náhradnú variantu, nakoľko pri migrácii dát došlo k chybe na našej strane. Ešte raz sa ospravedlňujeme.