objednal som to 1.10.2020 a do dnes nic

kupujete mačku vo vreci. Ponuka je 1000 g, ale skutočná váha je 650 g.
    Aj na zasielke vo vnutri je nalepena vignetka 1000 g.
    Nerozumiem tomu. Za takú cenu som predpokladal dvojnasobne mnozstvo. Nemal som nervy vratit zasielku, tak som to reklamoval mailom, bohuzial neuspesne.
    Platilo, co bolo nalepene na zasielke vo vnutri.

• žiadna výhoda
    • veľmi zlá komunikácia, viackrát mi poslali nepravdivú a zavádzajúcu informáciu, rôzne vyhovorky a podobne
    • nedodržaný termín dodania
    • najprv napísali že tovar posielaju, čakal som. Nič. Tovar nedošiel. Písal som teda čo s tovarom je. Odpoveď prišla že tovar neposlali ale že ho pošlu v najbližšej dobe. Ak by som sa neozval, ani by ma neinformovali že tovar neposlali.... celé zle. Obchod neodporúčam.

najprv napísali že tovar posielaju, čakal som. Nič. Tovar nedošiel. Písal som teda čo s tovarom je. Odpoveď prišla že tovar neposlali ale že ho pošlu v najbližšej dobe. Ak by som sa neozval, ani by ma neinformovali že tovar neposlali.... celé zle. Zmetočná komunikácia, uvádzanie klientov do omylu.... Obchod neodporúčam.

Reakcia obchodu Sport-potreby.sk

děkujeme za nákup.

Vše je nějaké nedorozumnění, objednávku jste udělal Přijata: 10. 06. 2020, 13:00 ,, odeslali jsme 12.6. na výdejní místo Depo.sk,
    u této dopravy všude píšeme, že je doručení na výdejné místo 3-7 dní od odeslání, čím dále od Bratislavy, tím déle, ale je levná cena dopravy 1,50 eur.
    Číslo balíku je Zásielka 2000001073452 , zde na http://www.depo.sk/ se může ověřit pravdivost, 13.6. a 14.6. byl vákend a 17.6. byl balíček již k vyzvednutí, to znamená třetí pracocní den byl k vyzvednutí.

Takže naše informace doručení 3-7 dní bylo hodně rychle splněno, ale bohužel zákazníkovi se to zdálo dlouhé......

S pozdravem
    Tým Sport-potreby.sk

• Mám ohodnotiť tovar ktorý mi ešte neprišiel, čakám už 10 dní

Tovar nemali skladom

Prvý email bol potvrdenie objednávky a druhý ako sa spracúva v treťom bolo že je nadkladneny tovar a v štvrtom že tovar bol vypredaný a že sa jedná o zahraničného dodávateľa tak že nevedia kedy bude tovar u nich na sklade

Nereagujú na mail
    Dodanie týždeň aj keď uvádzajú tovar na sklade

Reakcia obchodu Sport-potreby.sk

ďakujeme Vám za hodnotenie a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Martin Křibík
    E-shop SPORT-POTREBY.sk
    www.sport-potreby.sk

Tovar objednaný 27.2. bol zaplatený nasledujúci deň cez prevodný príkaz
    ešte dnes t.j. 11.3. nedorazil.

• Nemajú tovar na sklade

• Nemali objednaný bazén, tak som objednávku zrušil.

• Bloky neprišli vo vybranej farbe
    • nevýhoda je že neupozornia že nožnice sú aj pre la vaka

• ziadna komunikacia
    • zaslany iny tovar ako som si objednal
    • neodpisuju na email

Som nespokojny s jednanim obchodu, zavadzaju zakaznika.

• Oskrety skejt, aj cez foliu prerazeny. Ak by som ho nepotrebovala hned na rehabilitacie, tak ho okamzite vratim.

• Objednala som kruh ale dostala som ne to čo som objednavala. Napísala som list, dostala som odpoved´ aby som čakala na kuriéra že on doveze to čo som chcela a zoberie to čo som dostala. Do teraz čakám už asi 3 týždne. Obchod listy ignoruje.

• Prišlo mi to neskoro a ešte aj zlý tovar, úplne niečo iné ako som si objednal

• Dodaný tovar nie je preskúšaný, vybité batérie v stopkách.

• Bol mi doručený tovar inej farby, na ktorý ma upozornili vopred, avšak nerozumiem, prečo tovar, ktorý nemajú alebo im neprišiel, majú zverejnený na stránke obchodu.

• Absolutna nekomunikacia. Neinformovanie. Neda sa tam dovolať. Po troch dňoch mi konečne zodvihli dohodli sme sa na vrátení peňazí a neuskutočnilo sa. Znovu som tam musela volat aby mi vratili platbu

Neodporúčam

Predtym,nez som si gymnasticke obruce objednala,som napisala mail,lebo som chcela vediet rozdiely medzi obrucami. Pani odpovedala takmer hned,no neprisli mi obruce,ake som si objednala.