Všetko bolo OK.

Reakcia obchodu Šperky Mirror

Dobrý deň, ďakujeme za pozitívnu recenziu. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás dôležitá :)

• plynula a rýchla komunikácia
    • nepostrehla som ziadnu

Reakcia obchodu Šperky Mirror

Dobrý deň, na rýchlom spracovaní a odoslaní objednávky si dávame záležať, preto nás teší pozitívny feedback zo strany zákazníka. Ďakujeme :)

• Rýchlosť vybavenia objednávky
    • Príjemné vystupovanie predávajúcej

S predajňou Mirror mám veľmi dobré skúsenosti, určite odporúčam všetkými desiatimi. Ponúkajú množstvo krásnych šperkov, vždy keď niečo hľadám tam to nájdem. Taktiež som spokojná s príjemným vystupovaním predávajúcich.

Reakcia obchodu Šperky Mirror

Veľmi milá komunikácia a veľmi rýchle dodanie tovaru. Odporúčam všetkými desiatimi. 10/10

Reakcia obchodu Šperky Mirror

• Pekný výber, dobre ceny, rýchle dodanie

Veľká spokojnosť

Reakcia obchodu Šperky Mirror

Rýchle vybavenie objednávky, kvalitný tovar

Reakcia obchodu Šperky Mirror

Rýchle dodanie, možnosť vybrať si dodanie. Kuriér alebo packeta

Rýchly a kvalitný tovar

Reakcia obchodu Šperky Mirror

• rýchla doprava po objednávke.

Reakcia obchodu Šperky Mirror

• ochotný personál, rýchle vybavenie objednavky
    • ste ďaleko od Čadce :(

• rýchle vybavenie objednávky
    • žiadna

• Super a rýchlosť

Reakcia obchodu Šperky Mirror

Super krasne sperky a rychle dodanie.

• Spokojní

Celková spokojnosť