• Komunikácia
    • Vrátenie peňazí

Objednaný tovar nemali na sklade, sľúbili dodanie neskôr odvtedy vobec so mnou nekomunikujú.

Výhodou takejto služby - zaslania produktu - je úspora času. Ten som v podstate ušetrila, že som nemusela chodiť. Ale výrobok - náramok - sa mi nepáčil. Na obrázku bol oveľa krajší, ako v skutočnosti. Kamienky boli maličké - ako pre bábiku. Nemala som už času na to, aby som vrátila, potrebovala som ho ako darček. Čo si myslela obdarovaná, som ani neriešila. Nemala som odvahu. Celý darček vyzeral ako IV. cenová skupina (myslím na ten meštek, v čom bol náramok zabalený). Mali by ste na to pozerať, ak nechcete, aby ste strácali "renomé".

Objednaný je už týždeň že vraj už objednávka vybavená a nic

• Tovar mi neprisiel
    • Behom týždňa mi bola 2x zrušená objednávka,napriek tomu, že tovar ste mali stále ponuke.

Reakcia obchodu Šperky Mirror

Dobrý deň, prvý krát sme vám objenávku zrušili po telefonáte, že dané produkty niesu kompatibilné. Pri druhej objednávke sa nám nesprávne zosynchronizovalo skladové množstvo medzi predajňami, čo nás veľmi mrzí, ale daný produkt sme už do Vianoc dodať nevedeli. Veríme však, že táto skúsenosť vás neodradí od vášho ďalšieho nákupu na našom eshope.

Na web stránke predajcu bola veľká reklama, že pri kúpe troch produktov značky Pandora je 20% zľava… objednala som 3 produkty a žiadna zľava nebola… takže svojím spósobom podvod… aj som ihneď písala predajcovi a žiadna odpoveď

• na fotke to vyzeralo velke a prislo maličké keby nebolo tolko roboty okolo toho tak to vratim

Reakcia obchodu Šperky Mirror

Dobrý deň, mrzí nás váš pohľad na vec, avšak nerozumieme prečo Vám prídu produkty malé, keď jeden z dvoch produktov čo ste si objednali je dokonca odfotený na osobe. Prajeme všetko dobré.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Objednavku mi zrusili
    • Objednany tovar predali na predajni, mne sa ozvali po 2 dnoch dnoch, pritom, ked som robila objednavku, tovar mali na sklade

Bohuzial neodporucam, objednavku som robila v noci, ked bol tovar este na sklade. Objednavku mi zrusili na druhy den s tym, ze moj objednany tovar medzitym predali na predajni. Budem uz nakupovat len inde.

Reakcia obchodu Šperky Mirror

Dobrý deň, vaša negatívna skúsenosť s našim eshopom nás veľmi mrzí. Snažíme sa vyhovieť zákazníkom ako vieme a pravdepodobne došlo len k malej nepozornosti a predal sa tovar na predajni aj keď sa nemal. Za vašu skúsenosť sa ospravedlňujeme a budeme robiť všetko preto aby sa podobná situácia nezopakovala.
    Team Mirror.

• Obchod ponúka zľavové kódy, ktoré Vám po vytvorení a potvrdení objednávky neakceptujú a teda zaplatíte plnú sumu, bez akéhokoľvek upozornenia. Voči zákazníkovi je to nefér.

Reakcia obchodu Šperky Mirror

Dobrý deň, vaša skúsenosť nás mrzí, avšak cez 300 zákazníkov si kupón na eshope uplatnilo. Je potrebné splniť všetky podmienky: registrovať sa, prihlásiť sa, použiť kupón a nemať v košíku zľavnený tovar. Viac info nájdete na tejto podstránke: https://sperkymirror.sk/akciova-ponuka/

Chcel som privesok v originalnom baleni,co mi mailom aj obchod potvrdil.Samozrejme,ze to tak nebolo.Takze velke sklamanie.dakujem uz si nic od nich neobjednam

Reakcia obchodu Šperky Mirror

Dobrý deň, prívesok bol poslaný v originál balení, avšak tak ako je uvedené na každej produktovej stránke: TOVAR ZAKÚPENÝ DO 39,-€ BALÍME DO PAPIEROVEJ KRABIČKY BEZ TAŠKY. V maily, ktorý spomínate ste neuviedli čo by ste chceli nakúpiť (suma menej ako 39€), v následku čoho vzniklo nedorozumenie v komunikácii s našou podporou. Mrzí nás vaša nespokojnosť. Nedorozumenie sme zákazníkovi vysvetlili a pochopil to, no na zmenu recenzie to očividne nestačilo. Team ŠperkyMirror.sk