• rýchle, férové jednanie

Dva nákupy asi pred 16 mesiacmi prebehli k spokojnosti, teraz úplná katastrofa. Takmer 48 hodín som čakal na e-mail s licenciou, ktorú som si kúpil nakoniec radšej inde. Na email o zrušení objednávky pred doručením licencie nereagovali, dodnes. Link na vytvorenie bootovacieho usb nefunguje.

Peniaze som poslal tovar nedorazil na email neodpovedaju ,neodporucam predajcu

• Rychlosť dodania,
    • Ochota poskytnúť nahradny kluč ak ten prvy nefunguje

• pri probléme s licenciou a inštaláciou pomohli nadiaľku

• Dodany produkt funguje
    • Dobra cena
    • Možnosť platiť cez Apple pay
    • Doručenie produktu by mohlo byť rychlejšie, ale nie je to najhoršie, lebo bol dodany do 24 hodín

Vážený zákazník,

Ďakujeme za vašu recenziu. Sme radi, že ste s nami spokojní a radi Vám odporúčame ostatných.

S prianím pekného dňa SOFTfair.sk

Overené zákazníkmi v Českej republike - https://obchody.heureka.cz/softfair-cz/recenze

• Rychle dorucenie rozumna cena

S prianím pekného dňa SOFTfair.sk

na dnešnú dobu, by som očákaval služby expresnejšie - zo dňa na deň
    s pozdravom

• lacné
    • rýchle
    • funkčné

• Software za dobré ceny
    • Rýchle vybavenie objednávky
    • Elektronické doručenie licence
    • Poskytnú podrobný a prehľadný návod na použitie

• Dobré ceny
    • Dobrá komunikácia
    • Doba dodania elektornickej licencie je 1 deň

Dobrý e-shop s dobými cenami softvéru. Dobrá komunikácia aj v prípade problémov so zakúpenou licenciou. Akurát trochu chýba automatizované dodanie elektronickej licencie (v niektorých obchodoch je doručená takmer okamžite - do 1 minúty). Navyše som dostal 2x vyššiu licenciu, ako som zaplatil.

S prianím pekného dňa SOFTfair.sk

Som spokojný. Len po aktivovani produktu v Microsoft office-2019 mi neukazuje vetu že je produkt aktivovani.

super cena za softvér.

• Flexibilita, ochota

• Nízke ceny

S prianím pekného dňa SOFTfair.sk

profesionálny prístup, výborná komunikácia s obchodom

S prianím pekného dňa SOFTfair.sk

softvér: MS Windows, Office, ... za super ceny. všetko funguje, cca hodinku po zaplatení už môžete inštalovať nový softvér.

Bez problémové

• Rýchlosť dodania.