• Dobrá cena

Reakcia obchodu sodastream.sk

Dobrý deň, Ďakujeme za Váš nákup a milé odporúčanie! Vaša spokojnosť je pre nás tou najväčšou odmenou a nesmierne nás teší, že ste sa s nami podelili o svoje pozitívne skúsenosti. Veľmi si vážime Vašu dôveru a podporu.

Prajeme krásny Bublinkastický deň :)

velmi spokojny. tovar prisiel velmi rychlo a v poriadku

Reakcia obchodu sodastream.sk

Dobrý deň, Veľmi pekne Vám ďakujeme za Váš nákup. Vaša spokojnosť s nákupom nás veľmi teší! Neváhajte sa o na nás opäť obrátiť.

Tím SodaStream

• som veľmi spokojná s fantasticky rýchlym doručením

Reakcia obchodu sodastream.sk

ďakujeme za nákup a hodnotenie. Veríme, že budete naďalej nakupovať v našom e-shope.
    Prajeme bublinkastický deň

• Rychle dodanie tovaru

Reakcia obchodu sodastream.sk

ďakujeme za zanechanie recenzie.

Prajeme bublinkastický deň :)

Tím SodaStream

• Transakcia prebehla hladko a rychlo

Dobrý deň, Marisn,

• Rychlosť
    • Privitali by sme aj nejake novinky v prichutiach

Dobrý deň, Daniela,
    ďakujeme za recenziu :) . Postupne pracujeme na zlepšení e-shopu, aby sme priniesli čo najlepšie služby.

Tím SodaStream

Bolo použité obrovské množstvo plastových obalov. Úplne zbytočné a zlé pre životné prostredie

Reakcia obchodu sodastream.sk

ďakujeme za podnet; postupne sa snažíme zlepšovať a eliminovať, prípadne recyklovať nielen obalový materiál, ale čo najmenej zaťažovať aj životné prostredie pri samotnej výrobe našich produktov.

Od roku 2022 využívame až 25 % recyklovaných plastových dielov pri výrobe našich nových prístrojov SodaStream.
    Navyše sme v roku 2022 ušetrili 11 ton plastov opätovným použitím plastových tašiek a vrecúšok a zredukovali sme plastový odpad vo výrobných procesoch o viac ako 20%.
    Taktiež od roku 2022 sú všetky obaly našich prístrojov SodaStream plne recyklovateľné - používame recyklovateľnú lepenku a plastové vrecúška; fľaše použité pre naše príchute sú vyrobené z číreho recyklovaného plastu (rPET), čím sa stali 100% recyklovateľnými. Navyše sme v roku 2022 zredukovali 82 ton kartónu a 21,6 ton papiera vo výrobkoch a obaloch našich zariadení.

Najnovším krokom k udržateľnejšej budúcnosti je, že od roku 2023 prevádzkujeme naše závody SodaStream v Nemecku, Austrálii a Holandsku výhradne s využitím obnoviteľných zdrojov energie. Tiež od r. 2023 zabezpečujú približne 15 % ročnej spotreby elektriny solárne panely, ktoré pokrývajú viac ako 75 % strechy vo výrobnom závode v Lehavime. Navyše 8,3 % ročnej spotreby vody tu ušetríme opätovným použitím vody z chladiaceho systému.

Určite ešte máme priestor na zlepšenie a budeme sa snažiť ďalej.

Spokojnosť

Dobrý deň, Alžbeta,
    ďakujeme za pozitívnu recenziu.

Prajeme ešte bublinkastický deň :)

• Rychlost dodania
    • Ceny
    • Akcie
    • Kvalita

Dobrý deň, Jaroslav,
    ďakujeme za recenziu. Vážime si to :).

Prajeme bublinkastický deň
    tím SodaStream

• Obchod neponúka možnosť výberu dopravy. Dopredu ani neviete kto a kedy Vám zásielku doručí, zrazu len príde správa, že balík dovezie kuriér.

Dobrý deň, Bambino,

ďakujeme za spätnú väzbu. Postupne pracujeme na zlepšení e-shopu, aby sme priniesli čo najlepšie služby. Podnet ohľadom dopravy posúvame na naše IT oddelenie.
    Prajeme bublinkastický deň :)

tím SodaStream.

s obchodom som veľmi spokojná, rýchla dodávka, kvalitný tovar

Dobrý deň Bibiána,

tím SodaStream

• informacia o čase dodania bola v čase dodania

Reakcia obchodu sodastream.sk

ďakujeme za recenziu. Na skvalitnení našich služieb neustále pracujeme; jedným z dôležitých vylepšení, ktoré plánujeme, je aj vylepšenie notifikačného systému objednávok.
    Ďakujeme za pochopenie a prajeme príjemný deň.

tím SodaStream.

Čo som si objednal, prišlo rýchlo a nepoškodené

ďakujeme za recenziu.

Tím SodaStream

• Ceny pocas akcii su vyhodnejsie

Dobrý deň Anita,

tím SodaStream

Tento e-shop nebol schopný poslať mi objednávku spoľahlivým kuriérom a doposiaľ stále nevyriešil to, že mi kuriér neodovzdal celú objednávku. Medzitým kuriérska spoločnosť skončila a tak som prišla o svoje peniaze!!!! E-shop svoje peniaze má, takže jeho to netrápi. Nabudúce si objednám radšej zo spoľahlivého elektra lebo takto som som prišla o peniaze!!

super

• Komunikacia

18.11 som si tovar objednal a zaplatil, 24.11 som sa musel telefonicky informovat, lebo tovar som nedostal, nedostal som ziadny mail o stave mojej objednavky.
    Až z telefonického rozhovoru som sa dozvedel, ze vraj tovar nie je skladom a mal by byt buduci tyzden, tak potom to budu expedovat.
    Pri objednávek tovar skladom bol a mám dojem, ze proste keby som sa neozval, tak mi ziadny tovar nepride.
    Toto sa mi este nikdy a nikde nestalo.
    Jedine pozitivum je pristup pani, s ktorou som telefonicky komunikovat.

• Kúpa prvýkrát, spokojnosť
    • Ukončenie výroby príchute citron-limetka

Spokojnosti, keďže ide o materskú firmu vyrobnika, ceny by mohli byť výhodnejšie ako u iných eshopoch

• Bez problémov

• Veľmi spokojný