• Rýchle vybavenie objednávky
    • Rýchle zadanie cez poštu

Všetko prebehlo v poriadku.

Velmi rychlo dorucene

• Dobry sortiment
    • Dobre ceny
    • Rychle odoslanie
    • Spolahlivy

Odporucam

Rýchle doručenie

• Nakupoval som uz 2x, vzdy rychli a ustretovi. Raz som aj reklamoval obuv, velmi promptne vybavene.
    Velka spokojnost z mojej strany, keby bol kazdy eshop takyto.

• Veľmi rýchle dodanie.

• Veľký výber
    • Rozmanitosť značiek
    • Dosť drahé

Som dlhoročný zákazník internetového obchodu a vždy som bol spokojný či už z dodaním alebo s komunikáciou obchodu

Reakcia obchodu Snowboard-online.sk

Dobrý den, děkujeme za vaši reakci a hodnocení. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojený. Pro spokojenost našich zákazníků se snažíme dělat maximum. S přáním příjemného dne, Nikola, Snowboard-online.sk

• Korektné jednanie,dobrá komunikácia,rýchle dodanie.

Spokojnosť.

• Rýchle dodanie, dobrý vyber
    • Ceny vyššie ako inde na internete

Obchod som si vybrala kvôli dobrým recenziam aj keď cena bola vyššie ako inde čo som našla.. Nemám čo vytknúť, rýchle dodanie, všetko v poriadku, tovar ako na obrázku.

• široký a kvalitný výber
    • dobrá komunikácia

• Rýchlosť
    • Kvalita

• Rýchlosť vybavenia objednávky
    • Super komunikácia
    • Rýchle dodanie tovaru

Žiadne neboli

• Mal som malý problém s kartou. Na moju otázku o platbe obchod reagoval rýchlo a overil či prešla alebo nie.

Ako vždy všetko super

• Rýchlá doprava
    • Objednal som si u nich farebné plášte na BMX a oni mi ich vymenili takže mne prišiel BMX už stými novými pláštami samozrejme mi poslali aj tie ktoré boli na bmx
    • Zmontovali mi BMX
    • Na všetko mi rýchlo odpovedali
    • Dakujem ešte raz

ak hladáte BMX obchod a chcete mať aj farebné plášte na BMX tak odporúčam a ešte vám aj zmontujú bicykel,jediné čo mi vadilo že za tie peniaze nebolo aspoň základné náradie aspoň na dotiahnutie skrutiek ale to by mal zabezpečiť výrobca!

Dakujem ešte raz s pozdravom Marek

Reakcia obchodu Snowboard-online.sk

Dobrý den, děkujeme za vaši reakci a hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem u nás spokojen.
    Hezký den, Nikola, Snowboard-online.sk.

Rýchle dodanie tovaru

• Neskutočne rýchle dodania ,i napriek tomu že som tovar posielala naspäť z dôvodu že dcére veľkosť nesedela v pondelok poslané a v štvrtok nový tovar už bol doma Ďakujem veľmi pekne a bunda je super

Reakcia obchodu Snowboard-online.sk

Dobrý den, děkujeme za vaši reakci a hodnocení. Těší nás, že jste byla s nákupem u nás spokojená.
    Pro spokojenost našich zákazníků se snažíme dělat maximum.
    Hezký den,Nikola, Snowboard-online.sk.

• Veľa produktov

• Po objednaní,rýchlo dodané,veľmi spokojná

Cez snowbord ojednávam často a som spokojná aj s tovarom,a tiež rýchlo dodané.