Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• nakúpil v obchode Snowboard-online.sk pred 2 týždňami

• Super cena, rýchlosť

Nenašiel som

• nakúpil v obchode Snowboard-online.sk pred 2 týždňami

siroky vyber znackovych veci

Reakcia obchodu Snowboard-online.sk

Dobrý den, děkujeme za vaši reakci a hodnocení. Nabízíme službu garance nejnižší ceny, kdy pokud najdete zboží levnější u konkurence a jsou splněny podmínky udělení garance nejnižší ceny, rádi vám cenu snížíme na stejnou jako u konkurence. Zároveň doporučujeme využít výprodejových akcí, které se konají několikrát v roce a také poskytujeme slevy na studentské karty ISIC, ALIVE apod... Děkujeme za pochopení. S přáním příjemného dne, Jana, Snowboard-online.sk

• Rýchla realizácia.
  • nakúpil v obchode Snowboard-online.sk pred 3 týždňami

Vždy keď tu nakupujem všetko prebehne rýchlo a načas, môžem len odporučiť.

• nakúpil v obchode Snowboard-online.sk pred 4 týždňami

• Dobrá ponuka

• Skvelý výber značkových vecí
    • Nie je problém s reklamáciou
    • Perfektný komunikácia s obchodom
    • Ceny sú vyššie, ale určite lepšie jak proti konkurencii.
    • Kvalitné produkty a originály od známych značiek

Reakcia obchodu Snowboard-online.sk

Dobrý den, děkujeme za vaši reakci a hodnocení. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás a našimi službami spokojen. Cenu našich produktů lze snížit díky uplatnění Garance nejnižší ceny či případně karty ISIC, ITIC, IYTC, ALIVE nebo EURO<26, které Vám poskytnou slevu ve výši 12 %. Pevně věříme, že vám naše produkty přinesou radost. S přáním příjemného dne, Soňa, Snowboard-online.sk

• nakúpil v obchode Snowboard-online.sk pred 3 týždňami

• Rýchla dodávka a maximálna spokojnosť.
  • nakúpil v obchode Snowboard-online.sk pred 1 mesiacom

• Skvela konunikacia, zobrala som dvoje topanky, jedny nesadli, nebol problem, peniaze hned po obdrzani vratili na ucet. Dohovor s pani cez mail bol velmi mily, rychle odpovede, rychle vybavenie vsetkeho! Tak to ma byt. Vrelo odporucam.
  • nakúpil v obchode Snowboard-online.sk pred 1 mesiacom

Som nesmierne spokojná s rýchlosťou dodania tovaru ako aj s komunikáciou.

• nakúpil v obchode Snowboard-online.sk pred 1 mesiacom

Vysoko profesionálne jednanie obchodu, tovar bol promtne vyexpedovaný,rýchlo dodaný ,veľká spokojnosť z mojej strany.

Reakcia obchodu Snowboard-online.sk

Dobrý den, děkujeme za vaši reakci a hodnocení. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás a našimi službami spokojená. Pevně věříme, že vám naše produkty přinesou radost. S přáním příjemného dne, Soňa, Snowboard-online.sk

• nakúpil v obchode Snowboard-online.sk pred 1 mesiacom

Eshop komunikuje so zákazníkom, reaguje na požiadavky a automaticky vybavuje objednávky podľa požiadaviek zákazníka. Radosť obchodovať s e-shopom snowboard_online

• nakúpil v obchode Snowboard-online.sk pred 1 mesiacom

Pre mňa top e shop nevimenila by som ho za nic na svete uz len to ze staly zakaznici maju zlavu je pre mna velke plus ani nie koli zlave ale pristupu! Spolahlivost a rychle dorucenie ! Len sa mi drzte moji :))

Reakcia obchodu Snowboard-online.sk

Dobrý den, děkujeme velmi za vaši reakci a hodnocení. Těší nás, že jste s nákupem u nás a našimi produkty spokojená. Pro spokojenost našich zákazníků děláme maximum. S přáním příjemného dne, Soňa, Snowboard-online.sk

• Rýchle dodanie
    • Neporušená zásielka
    • Prehľadný objednávací systém

• rychlosť

• prehladny e-shop
    • rychle dorucenie zasielok
    • rychla reakcia pri vymene tovaru

nie je to nevyhoda, ale rozne farebne modely si pred objednavkou radsej googlim, na eshope tu maju niekedy zle nasvietene od dodavatela, za co uz oni sami nezodpovedaju

• nakúpil v obchode Snowboard-online.sk pred 2 mesiacmi

Prehľad, kvalita, spoľahlivosť, rýchlosť. Opakovane spokojná :-)

Reakcia obchodu Snowboard-online.sk

Dobrý den, děkujeme za vaši reakci a hodnocení. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás a našimi produkty spokojená. Pro spokojenost našich zákazníků se snažíme dělat maximum. S přáním příjemného dne, Soňa, Snowboard-online.sk

Super

• Ústretovosť
    • Príjemná komunikácia
    • Dobré ceny
    • Tovar vždy prišiel vo vopred dohodnutom termíne

Naozaj odporúčam, snowboard-online.sk je firma u ktorej rád nakupujem.

Reakcia obchodu Snowboard-online.sk

Dobrý den, děkujeme za vaši reakci a hodnocení. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás a našimi službami spokojený. Pevně věříme, že vám naše produkty přinesou radost. S přáním příjemného dne, Soňa, Snowboard-online.sk

• Rýchle doručenie

Reakcia obchodu Snowboard-online.sk

Dobrý den, děkujeme za vaši reakci a hodnocení. Těší nás, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Hezký den, Soňa, Snowboard-online.sk.

Super rýchle dodanie , k nakúpu malý darček. Spokojnosť