Obchod ponúka dobré ceny na čínske telefóny. Rýchle vybavenie objednávky.

Reakcia obchodu SmartZero.sk

Ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu recenziu. Sme radi, že ste nákupom u nás spokojný.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.4.2 OP Heureka.

Velka spokojnost kupujem pravidelne telefony, naramky ,kryty zatial som nemal problem .Odporucam

Marek, tím SmartZero.sk

Obchod veľmi dobrý, spoľahlivý a rýchlo reagujúci na požiadavky klienta. Som veľmi spokojná. Odporúčam zákazníkom.

Reakcia obchodu SmartZero.sk

Ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu recenziu. Sme radi, že ste nákupom u nás spokojná.

• Skvelá komunikácia
    • Rýchlosť vybavenia

• rýchle, spoľahlivé

nenašla som ;)

Marek, tím SmartZero.sk

Všetko O.K. nie je čo viac dodať.

Marek, tím SmartZero.sk

• Dodanie do Vianoc (2015)
    • Darček v podobe obalu a plastovej fólie
    • Komunikácia (nemajú telefónne číslo, asi preto aby ste im nemohli vynadať)
    • Reklamácia (niekoľko krát poslané do servisu, nikdy so zariadním neurobili nič, raz spravili dlhšie "pozorovanie")

Na Vianoce 2015 som sa rozhodol na základe spolupráce SmartZero a vtedajších fonyzciny.sk že si od nich kúpim Xiaomi Mi4.
    Zariadenie fungovalo cca prvý rok bez problémov, potom sa na displeji objavil vypálený displej.

Potom sa začali objavovať ďalšie problémy. Zariadenie sa začalo samovoľne reštartovať, najskôr len raz-dva krát za sebou, neskôr aj celé hodiny a bolo teda nepoužiteľné. Tieto chyby boli oznámené servisu ktorý povedali, že im treba poslať zariadenie.

Zariadenie som poslal, držali ho niekoľko dní bez toho, aby mi dali vôbec vedieť že ho dostali. Výsledok bol, že sa na displej záruka nevzťahuje a žiadne problémy s reštartovaním nezaznamenali.

Keď som im napísal že podľa ktorej časti ich reklamačného poriadku na to došli, odpísali mi že im mám zariadenie poslať naspäť že ho opravia. Bolo zaslané s dodatkom, že sa hneď po doručení a zapnutí začalo reštartovať.

S displejom neurobili absolútne nič a povedali že po pozorovaní sa im zariadenie reštartovalo len raz cez noc. Keď som im po vrátení argumentoval tým, že podobný problém reštartovania Mi4 sa rieši aj na miui.com a nie je naň užívateľské riešenie (keďže ide o problém na matičnej doske).

Oni mi na to odpísali že žiadne problémy s tlačidlami (ktoré podľa miui.com spôsobujú nekonečné reštartovanie zariadenia) nezaznamenali a so zariadením nie je žiadny problém.

Výsledok? Zariadenie mi tesne pred koncom záruky znova poslali naspäť zo servisu (po pár dňoch pozorovania) že je úplne v poriadku. Hodili ho ako horúci zemiak naspäť aby nebolo treba predĺžovať záruku.

Čiže mám doma Xiaomi Mi4 ktoré sa dalo počas 2 ročnej záruky používať plnohodnotne niečo cez rok.

(y) Fakt výborný obchod ktorému sa treba vyhnúť veľkým oblúkom

Reakcia obchodu SmartZero.sk

Dobrý deň p. Čermák, zariadenie ste nám zaslali 2x a v každom prípade ste uviedli, že sa zariadenie nedá zapnúť a vraj je nepoužiteľné. Servis zariadenie prijal a taktiež zistil, že reštartovanie zapríčinilo neodborné nahrávanie systému. U nás zariadenie nabehlo no bolo nutné vykonať reinštaláciu systému, aby sa dokázalo plnohodnotne načítať. Po tejto inštalácií zariadenie fungovalo bez akéhokoľvek problému. Do budúcnosti odporúčame odbornú inštaláciu ponechať na odborníka. Veľmi radi vám ho kedykoľvek aktualizujeme zdarma a tak sa vyhnete zbytočným problémom.
    servis SmartZero.sk

• najlepšia cena, rýchle doručenie
    • neviem

• Spoľahlivý
    • Výhodné ceny
    • Komunikácia

• Rýchle dodanie bez komplikácií
    • Tovar nemá požadovanú kvalitu

Tvrdené sklo pre XIAOMI Redmi 4 x nemá spriehľadnené dotykové tlačidlá. Po nalepení tvrdeného skla nepresvetlí čiernu plochu!!! Tvrdené sklo pre XIAOMI Mi A1 v strede displeja sa hneď vytvorila okrúhla dúha ( lepil som už 7 skiel a ešte sa mi to nestal - bolo dôkladne očistené. Tvrdené sklo na Iphone 5S - v poriadku.

Reakcia obchodu SmartZero.sk

Dobrý deň, ste si istý, že ste nalepili 3D sklo na spodné tlačidlá správne? Výrezy na tlačidlá by mali byť samozrejme transparentné a ak sa jedná o chybný kus, samozrejme vám zašleme nový zdarma. Čo sa týka okrúhlej dúhy, tá sa pri technológií 3D skla niekedy vytvára, no samozrejme by nemala byť viditeľná pri zapnutom displeji a jej spozorovanie by malo nastať len pri bočných uhloch a pri priamom pohľade na displej by nemala byť vôbec viditeľná.
    kontaktujte nás prosím aj s fotografiami oboch skiel na [email protected]
    S pozdravom Marek, Tím SmartZero.sk

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.4.2 OP Heureka.

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• Produkt na zatial vyzera byt v dobrom stave
    • Dlhé dodanie
    • Nekomunikativnosť zo strany obchodu

Hladal som spoločnosť čo mi mobil dodá čo najskôr, nasiel som SmartZero, vidim že hneď odosielajú, tak som to objednal, s očakávaním že mobil aj hneď odošlú, tak v pondelok večer pozerám mobil stále neodoslaný, žiadna správa o tom čo sa vlastne deje, už zaplatený, tak som tam napísal čo sa vlastne deje, ako som sa dozvedel... mobil vypredali a mne bude dodaný asi tak o týždeň, o čom ma obchod neinformoval, aj ked na stranke mali že ho hneď odošlú. Tak som bol informovaný že buď koncom týždňa alebo začiatkom budúceho, tak čakám, čakám a v piatok im píšem zas, tento krát mi povedia že začiatkom budúceho týždňa, tak znova čakám, neprekvapivo nedošiel ani začiatkom týždňa ale až v strede týždňa. Čož je za mňa neprofesionalita zo strany obchodu.

Taktiež ďalšia vec čo ma zarazila, je email ktorý mi prišiel ešte pred doručením tovaru, že v prípade hlasovania za obchod, mám šancu vyhrať Smart hodinky, čož považujem za di*k move zo strany obchodu, nakolko si tym kupuju hlasy, lebo vacsina ludi si povie, aha môžem niečo vyhrať, tak im dám radšej dobrý rating.

Skúsenosť s produktom je super, ale to nieje práca Smart Zero, to je praca MIU a odporúčam ho každému, každopádne by som si zvážil predajcu.. osobne by som už zo smart zero nenakupoval.

Reakcia obchodu SmartZero.sk

Ďakujeme za vašu recenziu. Priznávame, že sme vianočný nápor nezvládli úplne podľa našich predstáv a dodanie pri niektorých zákazníkoch bolo výrazne dlhšie. Čo sa týka emailu ktorý zasielam zákazníkom, nikoho nenavádzame aby nám dal dobré hodnotenie. Žiadame ľudí len aby ohodnotili skúsenosť s nami a samotné žrebovanie prebieha úplne náhodne. Čiže je jedno, či dáte zlú alebo dobrú recenziu, aj tak ste zaradený do žrebovania.
    Tím SmartZero.sk

• Ziadna informacia o priebehu objednavky ani ziadna odpovede na mailove otazky ohladom dorucenia...ani na chate mi nik neoodpovedal ani nepotvrdil ze objednavka vobec bude vybavena...az nakoniec mi volal kurier po dost dlhej dobe nevedomosti

Reakcia obchodu SmartZero.sk

Ďakujeme za vašu recenziu. Priznávame, že sme vianočný nápor nezvládli úplne podľa našich predstáv, no určite sme sa poučili. Snažili sme sa informovať všetkých našich zákazníkov, no hlavnou prioritou bolo dodanie do Vianoc a doslova všetci vo firme pomáhali s expedíciu čo spôsobilo, že všetky naše komunikáčné kanály boli od začiatku decembra preťažené a my sme nemali dostatok ľudí na odpovedanie všetkých požiadaviek, ktoré nám prišli či už na mail, telefón alebo online chat. Budem samozrejme radi, ak naše služby využijete opäť a keď sa nám pripomeniete, určite vám pridáme nejakú zľavu.
    Tím SmartZero.sk

• Našiel som tovar ktorý som inde nezohnal.
    • Gélové púzdro by za tú cenu mohlo byť z kvalitnejšieho materiálu. Na bočných stranách púzdra sú nedostatotočne orezané spoje. "Reže to do ruky"

Môže byť. Čas doručenia nieje exspresný ale je v pohode.

• vyborne poradenestvo - onlinechat, telefonat
    • prehladne usporiadana stranka pre mna

nebola to prva objednavka a ani teraz som nenasiel nic take co by ma odradilo od buducich nakupov

• Najlepšia cena

Veľmi slabá komunikácia, mobilné číslo je nedostupné, akurát asi ten chat funguje na stránke ale iba len v jednom smere (smerom od Vás) :-(.
    Až keď som napísal, že idem zrušiť objednávku - dostal som e-mail, že tovar bol expedovaný. Doručenie 10 dní od objednania.