• rýchle dodanie tovaru
    • podstatne drahšie výrobky, ako v iných internetových obchodoch

Reakcia obchodu SmartZero.sk

děkujeme za Váš podmět. Snažíme se pravidelně aktualizovat ceny naších produktů a být co nejblíže ostatním prodejcům.

Věřím, že příště budete s nákupem a s cenou produktů spojená.

Děkuji.

• Nulová komunikácia
    • 2 týždňové doručenie
    • Posielajú z česka (platba v Czk)
    • Zlé informácie na stránke
    • Platba 5€ za prekonvertovanie CZK do € na pošte
    • Dodanie Českou poštou, nie DHL ako píšu
    • 4€ za 2 týždňové dodanie poštou

1. júla (nedeľa) som urobila na ich stránke objednávku. Tovar mali na sklade a mal byt doručený kuriérom DHL za 4€ za 2 dni.

Po týždni keď stále nič neprišlo a ani nepísali, že tovar odoslali, som ich kontaktovala niekoľkokrát a pekne som sa porozprávala akurát tak sama so sebou. Komunikácia nula bodov. Po niekoľkých problémoch s objednávkou a keď stále nechodila ani po 10 dňoch, som ich OPAKOVANE neúspešne kontaktovala.

Po 11 dnoch mi prišiel "žltý papierik" z pošty (!! NIE DHL KURIÉROM !!), kde bola suma aj so zarátanými spomínanými 4€ za kuriéra DHL a ako "bonus" to bolo v českých korunách (zo slovenskej stránky??), čiže by som platila ďalších 5€ za prevod czk do eur.

Nereagovali ani na zlú recenziu, tak som im cez facebook znova napísala správu a odpísali, že maju po novom sídlo v Česku a posielajú Českou poštou. Ževraj to na stránke ešte nemajú napísané a mám kontaktovať nového majiteľa cez e-mail.

Majiteľovi som poslala dlhý e-mail o problémoch s mojou zásielkou a ich bordeli vo vedení a na stránke. A tiež som ich informovala, že objednávku ruším a nevyzdvihnem si ju.

Ani po vyše 2 týždňoch neodpísali...

Pekne som naletela na podvodníkov, na šťastie som ale objednávku neplatila predom.

Týmto UPOZORŇUJEM každého, aby z tejto stránky NEOBJEDNÁVALI!!!

Vážený zákazníku,

mrzí nás vaše zkušenost s našim e-shopem. Celkový situace vznikla tím, že jsem e-shop přeložili do České republiky, kde chystáme i české stránky. Bohužel převod nebyl zcela dobře naplánovaný a komunikace se bohužel v tomhle směru rozdvojila.

Bohužel jsem neměli informaci o tom, že pošta požaduje 5 eur poplatek- určitě jsme neměli záměr se na vás obohatit o pět eur.

Máte pravdu, že je to naše chyba- neznalost neomlouvá.

Mrzí nás vaše zkušenost a doufám, že další bude jen pozitivní.

Děkujeme za podmět.

Objednala som tzrdene sklo na mobilny telefon a cele to bolo popraskane ,nepouzivatelne.

Reakcia obchodu SmartZero.sk

Dobrý den, mrzí nás že Vám objednávka dorazila ve špatném stavu, prosím kontaktujte nás na emailu [email protected] a my Vám pošleme produkt znovu zdarma. Děkujeme.

Objednavala som prvý krat ......

• Este tovar nedosiel a ani nikto ma neinformoval o objednavke.

Reakcia obchodu SmartZero.sk

Dobrý den, posílali jsme hromadný email s omluvou o dodání zboží. Prosím kontaktujte nás na [email protected] abychom mohli zajistit nápravu. Děkujeme.

• Pred 10 dňami som zadal objednávku, doteraz neprišla žiadna reakcia ani tovar

Reakcia obchodu SmartZero.sk

• Super ponuka za dobré ceny.

Výborný obchod, vynikajúca komunikácia, rýchle dodanie tovaru a všetko za priaznivé ceny.

na stranke info ze je skladom,a realne nie je

• Prehladnost vo vybere podla typu mobilu
    • Lahky nakup bez zbytocnosti

• Dobrá komunikácia, ústretovosť, bohatý výber, dobré ceny

• Kvalitný tovar , rýchla komunikácia, zodpovedný prístup k zákazníkovi

• mylné informovanie o tovare, zlá komunikácia

Pred kúpou náramku Xiaomi Mi Band 2 som žiadal o info, či funguje po IOS a či je aplikácia v slovenčine. Až po objednaní, zavádzajúco odpovedali, že áno. Tovar došiel len s krátkym návodom v čínštine. Bohužiaľ funguje len v angličtine. Chcel som vysvetlenie. Zásadne majú vypnutý kontaktný telefón, nereagujú ani na SMS a e-maily. Tovar vraciam. Viac u nich už nič nekúpim. To som si ho mohol kúpiť za polovičnú cenu napr. cez Gearbest alebo Aliexpres (kde ho asi kúpili oni).

Reakcia obchodu SmartZero.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa, skutočne v aplikácií pre IOS chýba slovenský jazyk (je len v angličtine). V aplikácií pre android je kompletná slovenčina. Ešte raz sa ospravedlňujeme za spôsobené problémy a tovar nám samozrejme môžete vrátiť.
    S pozdravom Marek,
    Tím SmartZero.sk

• Veľmi ale že veľmi zlá komunikácia. Nemajú telefónne číslo komunikujú iba emailom aj to po dlhej dobe. Chvália sa že majú všetko na xiaomi ale v podstate asi nič nemajú.
    • Neodporúčam. Čo najrýchlejšie preč z ich www stránok

Reakcia obchodu SmartZero.sk

objednali ste si u nás sklo na globálnu verziu Xiaomi Mi MAX 2. Na túto verziu tvrdené sklo nepredávame, na čo ste boli upozornený emailom a následne bola objednávka zrušená. Telefónne číslo máme uvedené na našej stránke.
    S pozdravom Marek,
    Tím SmartZero.sk

• Každému sa vyskytne problém, ale vzuájomným porozumeníma komunikáciou je odstrániteľný a obidve strany sú spokojné. Ja osobne veľmi. Firma je seriózna a odporúčam prostredníctvom nej nakupovať.
    • Nepoznám a neviem doteraz o žiadnej negatívnej stránke firmy.

Nebola to moja prva objednavka, doteraz uplna spokojnost, teraz vsak mi bol tovar doruceny az po viac ako tyzdni. Ked sa mi podarilo skontaktovat s predajcom boli mi nalezite vysvetlene dovody, ale ovela ferovejsie by bolo, ak by na taketo priciny oneskoreneho dodania objednavok boli zakaznici upozorneni uz pri objednavani.

Tovar nezodpovedal tomu, čo mali na stránke.

• cena tovaru
    • vysoká cena za dodávku tovaru

• Rýchla komunikácia a poradenstvo
    • Cena vyššia ako konkurencia

Internetový obchod vrelo odporúčam!

• rýchli
    • kvalitný
    • spoľahlivý
    • mohli upozorniť, že ochranné sklo naviac nebude dobre priliehať

Neváham a odteraz budem svoje mobilné zariadenia nakupovať len u nich!