• Dobrý výber autosedačiek

Tovar mi zatiaľ nebol doručený.
    Dlhá doba doručenia

• Vyše týždňové čakanie

Objednal som si 25.9. Podložku do kočíka a dodnes 2.10. Mi nebola doručená. Nedostal som ani žiadne informácie ohľadom zásielky.

Reakcia obchodu Slovlenka.sk

Vaša známa sa informovala ohľadom Vašej objednávky - odpovedali sme.
    Objednávka je spracovaná

Keď som sa po týždni ozval, čo je s mojou objednávkou, povedali, že to pozrú. Po ďalších pár dňoch mi napísali e-mail, že moju objednávku rušia z dôvodu nedostatočného množstva tovaru na sklade.

Objednala som kolobezku poslali mi ale v inej farbe trojkolku neposlali vobec lebo ju nemali ale keby som nevolala a neinformovala sa tak ani neviem ze ju nemaju skladom. Kolobezku my vraj vimenia za tu co som si objednala tak som zvedava ci tak bude a ci pride ta co som objednala. A to nehovorim otom ze ked volate na cislo bud vas zrusia alebo sa ozve nejake dieta dovolat sa tam bolo dost tazke

• Tovar bol na internetovej stranke uvedeny "skladom", avsak po zadani objednavky, bola o 3 dni stornovana obchodom.

• stránka nie je vôbec aktualizovaná, objednavala som 4 produkty, čakala som par dni, kym mi budu dorucene, a prisla odpoved, ze 3 vobec nemaju ani mat asi nebudu. no stále produkty figurovali na stránke ako "na sklade"

stránka je dobrá, dobrý výber, no vôbec nie su pravdivé informácie o dostupnosti produktov