Super obchod aj komunikácia, potrebovala som tovar doručiť čo najskôr a to aj splnili a to nad moje očakávania. Len odporúčam, vo všetkých smeroch, pomer cena, doba dodania, komunikácia,...

Nadmieru spokojná

• Komunikácia

• komunikácia, rýchlosť doručenia, ceny
    • Pri niektorom tovare dlhšie dodacie doby ale za výhodnú cenu to čakanie stojí.

• Okrem toho že mi prišiel potvrdzujúci mail tak komunikácia obchodu žiadna, netuším či vôbec tovar pripravujú

Tovar mi zatiaľ nebol doručený, komunikácia žiadna

• Skvelá komunikácia obchodu
    • Dostupné ceny

• Dobrý výber autosedačiek

Tovar mi zatiaľ nebol doručený.
    Dlhá doba doručenia

• Príjemná komunikácia
    • Vždy spokojnosť s produktom
    • Priateľský a ústretový prístup

• Vyše týždňové čakanie

Objednal som si 25.9. Podložku do kočíka a dodnes 2.10. Mi nebola doručená. Nedostal som ani žiadne informácie ohľadom zásielky.

Reakcia obchodu Slovlenka.sk

Vaša známa sa informovala ohľadom Vašej objednávky - odpovedali sme.
    Objednávka je spracovaná

Keď som sa po týždni ozval, čo je s mojou objednávkou, povedali, že to pozrú. Po ďalších pár dňoch mi napísali e-mail, že moju objednávku rušia z dôvodu nedostatočného množstva tovaru na sklade.

• Veľmi dobrá komunikácia a ochota,
    • Rýchla odpoveď na otázky
    • Kvalitné poradenstvo ohľadom ponúkaného tovaru

• super komunikácia
    • dobré ceny
    • bezproblemova a rychla komunikacia

• Super komunikácia rýchle odoslanie veľmi milá predávajúca skvelá cena odporúčam 10/10 ďakujeme ❤️❤️❤️

• Najnižšia cena
    • Skvelá komunikácia s obchodom

Odporúčam obchod. S pani sme sa dohodli na najnižšej cene. Rýchle dodanie naozaj odporúčam skvelý prístup

• Veľké množstvo tovaru je skladom.

Celková komunikácia bola bez najmenších problémov, ústretovosť a ochota, k tomu extrémne rýchle dodanie tovaru. Z našej strany maximálna spokojnosť.

• Super ceny
    • Poradenstvo

Skvelé poradenstvo, potrebovala som poradiť pri výbere autosedacky, odporúčam tento obchodík

• Komunikácia
    • Rýchlosť dodania

Sedačku som objednal pretože ako jedná z mala spĺňala moje požadované kritéria a to kategóriu od 0 – 36 kg, otočenie v smere a v protismere jazdy a opornú nožičku. Škoda že nedopátral som sa k nejakým testom k tejto sedačke ale iného výrobcu s opornou nohou a s kategóriou použitia od 0-36 kg som nenašiel. Každému odporúčam sedačku s opornou nohou po zahliadnutí tohto videa https://www.youtube.com/watch?v=TI4jzI9pHTc som prekvapený že tak málo výrobcov opornú nohu ponúka ku sedačkám keďže sú až také veľké rozdiely v nárazových tesoch s nohou a bez nohy. 4 Hviezdičky som udelil preto pretože sedačku mame asi len týždeň a určite som neobjavil ešte všetky muchy. V čase keď som objednával danú sedačku tak na e-shope slovlenky bola cena až o 50 eur nižšia ako v iných e-shopoch. Som rád že moje peniažky skončili v slovenskej rodinne firme a nie v nejakej korporácií. Taktiež chválim super komunikáciu s e-shopom ;) a myslím si že v korporátnej firme by nemali na mňa ani len čas komunikovať :P

Reakcia obchodu Slovlenka.sk

Ďakujeme.