• Kúplia som výbavičku pre dieťatko. Veľká spokojnosť s cenami, kvalitou tovaru, dodanie bolo rýchle. P
    • Pani mi poradila, zodpovedala všetky moje otázky.
    • Ďakujem, určite sa sem rada vrátim a opäť nakúpim, nech sa Vám darí.

• rýchle dodanie, skvelé ceny, dobrá komunikácia

• Rychle dodanie
    • Bezproblemova komunikacia

Produkt som obdrzal od objednania v kratkom case, bezproblemova komunikacia. Vsetko prebehlo ako bolo ocakavne. Nemam vyhrady

• Rychle dodanie, rychla komunikácia

Vyborna komunikácia s obchodom. Pani mi poradila, odpovedala mi na vsetky otazky. Kupila som kocik podla jej rady a som spokojna. Kocik bol dodany do dvoch dni.

• Ochota
    • Prístup
    • Kvalita

Jednoducho Tip Top

S nákupom som veľmi spokojna. Prijemna skúsenosť so super poradenstvom.

• Dostupnosť
    • Prístup

Opakované nakupujeme detské potreby v tomto obchode. Majitelia nám vždy dobre poradia, odporúčajú a aj nájdu čo potrebujeme (kočík, detská stolička a iné ). S cenou výrobkov sme vždy spokojný. Skvelá komunikácia z ich strany.

• Ochota
    • Rýchlosť dodania
    • Komunikácia

Opätovne som si zakúpila veci pre dcéru. Pani bola ochotná, poradila, mala trpezlivosť. S obchodom som veľmi spokojná a určite keď bude dcéra potrebovať čokoľvek vrátim sa.

• Rychle dodanie
    • Vyborna komunikacia
    • Ziadne

Poradili nam s kocikom, komunikovala mila pani velmi promptne, dokonca sme dostali darcek s rychlym dodanim. Ceny su tiez nizsie ako inde. Odporucam

Vsetko prebehlo v poriadku. Dobra komunikacia obchodu

• Super komunikácia
    • Ústretovosť

Super obchod, určite dobucna ak niečo bude riešiť obrátime sa na tento obchod veľmi milá pani, rýchle dodanie, ochotná pomôcť pri vybe, no super odporúčam na 1000 percent, dakujem ❤️

Uzasny pristup od prvotneho zaujmu o tovar az po samotne dodanie. S takouto ochotou a pristupom som sa uz davno nestretla. Odporucam vsetkym rodicom nakupovat z tejto web stranky, pripadne navstivit kamennu predajnu.

• Objednávka zatiaľ bola z časti doručená na ďalšiu autosedacku ešte čakáme keďže je leto a sú celozavodne dovolenky, no dúfam že čoskoro príde, zatiaľ sme spokojný dodanie do 2dni.

Odporúčam zatiaľ, ak dôjde aj druhá v dohodnutom termíne, určite ešte neaky nákup cez túto predajňu zrealizujem, ochotná majiteľka, skvelý prístup

Dodanie bolo rýchle a bez zbytočných komplikácií a problémov

• Nízka cena oproti iným e-shopom

• Ústretovosť
    • Ochota poradiť
    • Rýchlosť doručenia
    • Žiadna všetko prebehlo v poriadku

• Rýchla a bezproblémová komunikácia
    • Rýchle do Daniel tovaru podľa požiadavky zákazníka

Služby obchodu ešte určite v budúcnosti využijem