Výhodou: skvelá, rýchla, vústretová komunikácia. Okamžité odpovede či už cez chat, alebo cez telefon. Milá, komunikatívna, vústretová.

Reakcia obchodu Slniečkovo

Ďakujeme za Vaše hodnotenie, spokojnosť a v neposlednom rade aj za Váš nákup a tešíme sa na ten ďalší.

tovar ako na fotkach, velmi dobry tel. kontakt, rychle dodanie tovaru

Ďakujeme Martinka za Vaše hodnotenie a aj za spokojnosť s naším SLNIEČKOVOM ♥

• Slnieckovo ako obchod bol fajn... Nemali sme ziaden problem
    • Akurat nemaju sms o predani tovaru kurierovi a kuriersku sluzbu maju DHL a ta pri tejto objednavke zlyhala na 3 krat

Reakcia obchodu Slniečkovo

Ďakujeme za Vaše hodnotenie aj za Váš nákup a sme radi, že ste boli s nákupom v našom obchodíku spokojní.
    Ohľadom kurierskej spoločnosti :
    Kuriersku spoločnosť nemáme DHL ale Remax a po každom zadaní štítku automaticky dostane zákazník mailom info, kde si môže skontrolovať číslo zásielky, adresu kam bude balík doručený a taktiež sumu za dobierku ak ju má. Každé ráno kurier osobne kontaktuje zákazníka kde si s ním dohodne čas a miesto vyzdvihnutia. Môže byť, že teraz to trocha zlyhávalo, nakoľko mali toho naozaj veľa a sú to len ľudia, ale robia maximum pre nás a aj pre Vás ako zákazníkov.
    Ďakujeme za Vaše hodnotenie aj ohľadom doručenia a budeme sa snažiť ešte viac zlepšiť naše služby.

spoľahlivý seriózny obchod

Ďakujeme krásne za Vaše hodnotenie a aj Váš nákup ♥

Nesedí farba

Reakcia obchodu Slniečkovo

Ďakujeme za Vaše hodnotenie, aj keď pre nás trocha nepochopiteľné. Tovar ste si jeden deň objednala a na druhý deň obdržala a len na základe toho, že Vám na niektorom produkte nesedela farba ( mali ste nárok vrátiť produkt do 14 pracovných dní ) o čom ste nás ani neinformovala a hneď na základe toho obchod neodporúčať mi príde nefér voči nám ako obchodu, nakoľko mi berieme foto od našich dodávateľov.

• príkladny pristup k zakaznikovi

Reakcia obchodu Slniečkovo

Ďakujeme za nákup aj za hodnotenie a sme veľmi radi, že ste bola s nákupom u nás spokojní.

• Spokojnosť

Reakcia obchodu Slniečkovo

Ďakujeme Majka za hodnotenie aj za spokojnosť a tešíme sa hádam niekedy na budúce :-)

• Perfektná komunikácia, veľmi milý a priateľský personál, rychle dodanie

Ďakujeme krásne milá Janka za nákup aj za Vaše hodnotenie ♥

Spokojný

Reakcia obchodu Slniečkovo

Ďakujeme krásne za nákup aj za hodnotenie :-)

Bola som milo prekvapená, že mi telefonicky zavolali, aby som si vybrala iný podobný produkt, nakoľko ten už nemajú. Iná firma bez zavolania tam nahodí produkty čo majú a tým to majú vybavené.

Reakcia obchodu Slniečkovo

Milá Margarétka, krásne ďakujeme za Vaše hodnotenie aj za nákup a prajeme krásne a požehnané Vianoce ♥

• Spoľahlivý obchod

Ďakujeme krásne Mirka za hodnotenie a prajeme pekné a požehnané Vianoce ♥

maximalna spokojnost-s nakupom-ustretovost a ochota-velky vyber-krasne hracky,rada tu opat nakupim

Reakcia obchodu Slniečkovo

Ďakujeme krásne za nákup aj za krásne hodnotenie.

• Nižšia cena oproti iným internetovým obchodom
    • Tovar nedodany načas aj keď tovar mali označený skladom

Reakcia obchodu Slniečkovo

To nemyslíte vážne s tým Vašim hodnotením :-( Viete veľmi dobre, že skladom bola akurát tá autosedačka , ktorú ste zrušila dobre že nie po týždni po objednávke. Váš kočiarik sme obchádzali v našom preplnenom sklade vyše týždňa len kvôli tomu, lebo Vy ste si po týždni po objednaní spomenula, že si neprajete ružovú autosedačku ale oranžovú. Tú sme Vám objednali v utorok 12.12 ale nakoľko, žiaľ aj náš dodávateľ má toho veľa a tovar nám prišiel až dnes vo večerných hodinách odoslaný Vám bude zajtra.

Robíme maximum pre našich zákazníkov a Vy to mávnutím ruky všetko zmažete a zničíte a ešte Vašim hodnotením zavádzate zákazníkov, že našou vinou nemáte tovar doma.

• Rychlost

Ďakujeme ♥

Rychle a pohotove jednanie a dodanie tovaru. Som velmi spokojna.

Ďakujeme ♥

• informovanosť o stave objednávky

• Vyhodou je moznost sledovat stav objednavky a platby
    • Moznost sledovat online vyskladnenie az po dorucenie
    • Trva to dlhsie ako pri inych online nakupoch

Musite ratat s dostatocnym casovym naskokom predtym, nez chcete kupovanu vec darovat. Desat dni je dost vela, inde tovar dodadaju aj do dvoch, troch dni s moznostou platby pri prevzati

Reakcia obchodu Slniečkovo

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Objednávali ste si tovar, ktorý nebol skladom a svieti pri ňom dostupnosť 4-7 prac.dní. Objednávku sme Vám odoslali do Vami zvolenej zásielkovni, kde je doručenie písané 2-3 pracovné dni a to mi naozaj urýchliť nevieme.Ak Vám objednávka ponáhľa v budúcnosti poprosíme zvoliť dopravu kurierom na adresu, kde by ste to mali doručené na druhý pracovný deň, nakoľko zásielkovňa zbytočne doručenie predĺži za čo mi ako obchod žiaľ nemôžeme.

Tovar som objednávala v sobotu a v pondelok ma telef.kontaktovali a ospravedlňovali, že pre menší problém na ich strane mi tovar nedoručia do dvoch pracovných ale až vo štvrtok. Bolo to veľmi milé a je vidieť, že im záleží na tom, aby bol zákazník spokojný.

Ďakujeme Gabika za Vaše krásne hodnotenie aj za nákup ♥

Tovar OK, dodanie ok

• rychle dodanie, velky výber hraciek

dodanie až domov kuriérom netreba chodiť do obchodov