• Okamžitá reakcia a dodanie na druhý pracovný deň

Krásne ďakujeme :)

nakupovala som po prvýkrát bola som spokojná aj s rýchlosťou doručenia. Určite v krátkej dobe navštívim aj osobne obchodík. Prajem veľa úspechov.

Reakcia obchodu Slniečkovo

Ďakujeme krásne za hodnotenie, za nákup a budeme veľmi radi, ak nás navštívite v našej kamennej predajni Slniečkovo ♥

Rýchlosť, spoľahlivosť, komunikácia = spokojnosť.

Reakcia obchodu Slniečkovo

Ďakujeme krásne za hodnotenie, za nákup a sme radi, že ste boli s nákupom u nás spokojní :)

• Po prihlaseni sa na stranku mi cez chat napisala pani, dobre mi poradila a som spokojna. Bola velmi mila.

Reakcia obchodu Slniečkovo

Milá Katka. Krásne ďakujeme za hodnotenie aj za nákup. Sme veľmi radi, že ste bola s našimi službami spokojná.

• Rýchly a skvelý obchod

Reakcia obchodu Slniečkovo

Ďakujeme krásne za nákup aj za Vaše hodnotenie.

Výhoda

Ďakujeme krásne :)

• spokojnosť :)

Reakcia obchodu Slniečkovo

Ďakujeme Lenka za spokojnosť :-)

• Rychlost dodania. Stav tovaru

Reakcia obchodu Slniečkovo

Ďakujeme krásne Stanka za nákup, hodnotenie aj za Vašu spokojnosť.

• Neskutočne rýchla dodacia doba
    • Úžasná komunikácia odporúčam na tisíc krát

Reakcia obchodu Slniečkovo

Milá Majka...veľmi pekne ďakujeme za Vaše krásne hodnotenie a sme veľmi radi, že ste bola s našimi službami spokojná :)

Paci sa mi stranka, je prehladna a aj komunikacia s obchodom je dobre navrhnuta. Nemala som ziadny problem pri nakupe

Reakcia obchodu Slniečkovo

Ďakujeme krásne za nákup aj za hodnotenie a sme veľmi radi, že ste boli s nákupom u nás spokojní.

Objednávka bola vybavená rýchlo, tovar doručený v poriadku. Odporúčam!

Ďakujeme krásne :)

• Rýchle vybavenie objednávky a ústretovosť ohľadom farby podľa nášho výberu.

Reakcia obchodu Slniečkovo

Veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie aj za nákup.

• Tovar bol podľa mojej predstavy, bol dodaný načas, pri zmene farby bazéna dodávateľ so mnou konzultoval. Som spokojná na 100 %. Ďakujem.

Reakcia obchodu Slniečkovo

Veľmi pekne ďakujeme za nákup aj za Vaše hodnotenie a sme veľmi radi, že ste boli s nákupom u nás spokojní.

• Spokojnosť

Reakcia obchodu Slniečkovo

Ďakujeme krásne milá Maria za objednávku aj za nákup. Ďakujeme aj za Váš čas strávený vyplnením dotazníka a tešíme sa na ďaľšiu spoluprácu.

• Usetril mi cas behanim po obchodoch a zhananim daneho tovaru

Reakcia obchodu Slniečkovo

Krásne ďakujeme za nákup aj za hodnotenie.

• Rychlost

Reakcia obchodu Slniečkovo

Ďakujeme krásne za hodnotenie aj za nákup a sme radi, že ste boli s nákupom u nás spokojní.

Slnieckovo mam velmi rada a s vyrobkami som zatial bola.vzdy spokojna preto som.neostala len pri jednej objednavke.
    Trosku ma vsak mrzi ze pri vacsich nakupoch nie je poskytnuta nejaka zlava pripadne nemaju zakaznici zlavovu karticku ktorubsu vedia pripadne pri nakupoch nad.urcitu sumu uplatnit.
    To vidim ako velku nevyhodu.

Reakcia obchodu Slniečkovo

Ďakujeme krásne za Vaše hodnotenie aj za Vaše nákupy v našom obchodíku. Vieme si našich zákazníkov vážiť a nie jedna objednávka pri vyššej sume objednávky je obdarovaná milým darčekom, ktorý je poslaný spolu s objednávkou... či už oblečením, milou hračkou, alebo čo sa k danej objednávke hodí.
    Aj napriek Vašej nespokojnosti ďakujeme za Vaše hodnotenie.

• Tovar má prísť 26 februára tak sa ho už nevieme dočkať preto teraz neviem napísať nič iné

Ďakujeme krásne ♥

Neviem, prečo je uvádzané, že 140 cm, keď šmýkacia plocha má možno tak 100 cm? Trochu to zavádza zákazníka.

Reakcia obchodu Slniečkovo

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Na produkte je popis priamo od výrobcu s rozmerom šmýkacej plochy 137 cm... nie je to údaj výšky... ale keď so to odmeria priamo po šmýkacej ploche tento údaj 137 cm je správny, od začiatku až po koniec šmykacej plochy takže zákazníkov nezavádzame :) Ďakujeme za upozornenie :-)

• Rýchla doba dodania

Reakcia obchodu Slniečkovo

Ďakujeme Janka za Váš nákup aj za hodnotenie a sme veľmi radi, že ste bola s nákupom u nás spokojná :)