• Tovar mi nedorazil a neviem čia to je chyba či prepravcu alebo obchodu.

Hezký den Michale,

děkujeme za Vaši recenzi, velice nás mrzí Vaše nespokojenost s doručením.

Vaši objednávku jsme přijali 23.4., zvolil jste platbu převodem. Jelikož platba byla připsána na náš účet druhý den odpoledne, objednávka byla z našeho skladu odeslána v nejbližším možném termínu a to hned 25.4.

Z naší strany jsme zásilku odeslali v termínu, pohyb zásilky a rychlost doručení u Slovenské pošty už bohužel nejsme schopni ovlivnit.

Děkujeme za pochopení.

S přáním hezkého dne,
    tým SKATE BRATISLAVA

They tried really hard to work with me, but had issues with payment options

Hezký den,

děkujeme za Vaši recenzi. Vynasnažili jsem se Vám maximálně vyjít vstříc a objednávka do Německa se díky tomu nakonec uskutečnila, posílal jste nám krásnou fotku s vysněnými brýlemi Electric :-). Předpokládáme tedy, že negativní status "Neodporúča obchod" je způsoben bariérou jazyka, protože jste nám dal hodnocení 100 %.

• Tovar prišiel poškodený

Hezký den,

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že jste nepočkala na odpověď v emailu, který jste poslala večer. Tuto negativní recenzi jste přidala ráno, bohužel jsme nebyli schopni v noční době na požadavek reagovat. Souběžně jsme s Vámi komunikovali i po telefonu na naší infolince, kde jste nás také kontaktovala.

Problém poškozeného skateboardu, který byl pravděpodobně způsoben dopravcem, jsme hned řešili a poslali Vám za něj nový kus.

Doufáme, že jste s novým skateboardem spokojení a v pořádku slouží.

tým SKATE BRATISLAVA

Prišli mi tenisky s výrobnou vadou.
    Pravá teniska citeľne menšia ako ľavá.

Hezký den,

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že jste nás nekontaktoval přímo, dořešili bychom s vámi odeslání zpět.

Vámi vrácené boty jsme obdrželi a peníze odeslali na Vámi uvedený účet. Boty jsme zkontrolovali, velikostně sedí, pouze boční gumový lem je na boku pravé boty malinko kratší, proto jsou boty již ve slevě, na velikost to však nemá vliv.

• nedodané

Reakcia obchodu Skate Bratislava

Vaše recenze nás velice mrzí, zpoždění v doručení Vaší objednávky bylo na straně dopravce, doručení zásilky jsme urgovali u Slovenské pošty.
    Bohužel u dopravce došlo ke zdržení doručení zásilky kvůli vysoké nemocnosti a karanténám řidičů.

Za způsobené komplikace se omlouváme.

Děkujeme za pochopení.

tým SKATE BRATISLAVA

Tovar nezodpovedal popisu, priložený obrázkom produktu na stránke.Farebne odlišný.

Hezký den,

děkujeme za Vaši recenzi. Omlouváme se za odeslání bundy v odlišné barvě, od výrobce nám byla dodána fotka zobrazená na eshopu.

Mrzí nás, že jste nás nekontaktovala přímo, dořešili bychom s vámi odeslání zpět.

Vámi vrácenou bundu jsme obdrželi, peníze Vám vracíme na Vámi uvedený účet.

tým SKATE BRATISLAVA

• Na tovar čakám týždeň a stále nič.

Hezký den Michale,

Vaše recenze nás velice mrzí, zpoždění v doručení Vaší objednávky je na straně dopravce a s tím my bohužel nic neuděláme, k prodlevám v současné době občas již dochází.

Objednávku jsme kompletovali ze dvou našich skladů a byla expedována v nejbližším možném termínu, od té doby putuje k Vám. Další prodleva u přepravce nastala nejspíše vlivem státního svátku, dle sledování by Vám měla být zásilka doručena v nejbližších dnech.

Zprávy ohledně objednávky i sledování balíku Vám byly od nás zaslány na Vámi uvedený e-mail. Mrzí nás, že jste nás ohledně doručení nekontaktoval přes naší infolinku nebo e-mail, velice rádi bychom Vám poskytli informace přímo.

Za způsobené komplikace se omlouváme a zároveň moc děkujeme za pochopení zvláště v dnešní době.

tým SKATE BRATISLAVA

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Zboží vypadalo uplně jinak než na fotce na eshopu.

Hezký den,

děkujeme za Vaši recenzi, velice nás Váš záporný bod překvapil, do dnešního dne ohledně Vaší objednávky neevidujeme tuto informaci. U některých produktů se bohužel může stát, že jejich produktové fotografie pocházejí z jinak nasvíceného prostředí, zároveň každé zobrazovací zařízení nabízí jinak kvalitní výstup, tím může vznikat rozdíl především u výrazně světlých barev či batikovaných vzorů. V případě že tuto skutečnost zjistíme, snažíme se na vlastní náklady produkt vyfotit znovu a produktovou fotografii upravit, případně zákazníka informovat ještě před odesláním zboží. Pokud ve Vašem případě došlo k obdržení výrazně odlišné barvy, kontaktuje nás prosím, určitě zařídíme nápravu k maximální spokojenosti.

S pozdravem

Vyhovaranie, dlha dodacia doba. 2 krat to iste

Všetko trvá straaaasne dlhho

Hezký den Peter,

Vaše recenze nás velice mrzí, nicméně zpoždění v doručení Vaší objednávky jsou aktuálně bohužel na straně dopravců a s tím my bohužel nic neuděláme, situace v dnešní době není nikde jednoduchá.

Vaši objednávku vytvořenou ve čtvrtek odpoledne 2.4. jsme kompletovali ze dvou skladů a protože do toho navíc vlezl víkend, expedovali jsem ji z našeho skladu v nejbližším možném termínu hned v pondělí 6.4. Od té doby je Vám doručována. Další prodleva nejspíš na straně doručovatele nastala vlivem Velikonočních svátků, dle sledování by Vám měla být zásilka doručena v nejbližších dnech.

Za způsobené komplikace se samozřejmě velice omlouváme, nejedná se o standardní doručovací dobu. Zároveň moc děkujeme za pochopení zvláště v dnešní době.

tým SKATE BRATISLAVA

• pri vrátení tovaru píšu že"peniaze posielame čo najskôr,najneskôr do 14dní" na peniaze som čakal až do 14-teho,že skate bratislava,pri vrátení tovaru som musel posielať až do prahy,fakt diki,platil som 14€za poštovné zbytočne,z tohto dôvodu NEODPORÚČAM,viackrát už nenavštívim,diki.

nedporúčam z dôvodu že ak tovar nesadne,tak sa pripravte že ho budete vraciať až do prahy a nie do bratislavy,mňa to stálo zbytočne 14€!!! a na vrátenie peňazí si počkapáte až do 14-teho,čiže hraničný termín na vrátenie mojích peňazí,nikdy více.

Hezký den,

děkujeme za Vaši recenzi. Vysokého poštovného pro vrácení zboží jsme si vědomi, proto momentálně systém pro vrácení zboží aktualizujeme. V případě, že nás zákazník ohledně vrácení kontaktuje, nabízíme vždy možnost vrácení přes našeho dopravce kurýrem nebo zaslání na slovenskou pobočku dopravce.

Za delší dobu vrácení peněz se Vám omlouváme. Vrácené platby řeší naše účetní oddělení a vždy do 14 dní od vrácení zboží. Občas se bohužel stane, že je vrácená platba zaslaná v intervalu hraničního termínu, Vám byla platba zaslaná na Váš účet do 12 dní od vrácení zboží.

www.skate-bratislava.sk

za 10 dní ešte tovar nedorazil, takze nemám co ohodnotiť akurát tak cas .

Hezký den Magdaléno,

za delší doručovací dobu se omlouváme, bohužel po předchozím zjištění byla zásilka uložena na cílové poště bez konkrétních bližších informací. Vaší objednávku jsme do systému přijali 31.12., kdy byl náš sklad i kamenné prodejny uzavřeny z důvodu oslav Nového roku, na Vámi uvedenou adresu byla tedy objednávka odeslána první možný termín, který byl 2.1.2020. Za nestandardní doručovací dobu se omlouváme, proč k tomu došlo, prověříme s Vámi zvolenou doručovací společností.

Vaši objednávku nyní evidujeme jako doručenou, tak doufáme, že Vám byla nakonec doručena v pořádku, v případě problémů, kontaktujte prosím naši zákaznickou linku.

tým SKATE BRATISLAVA.

V čase, keď som si objednávala tovar, ktorý mal dlhodobo predtým zníženú cenu na tašku, práve prebiehal "Black friday, 20% zľava na všetko", tuto zľavu mi nezohladnili, nakoľko som si vraj objednala akciový tovar... Tak prečo mali marketingovú navadzajucu informáciu na webe, že 20% zľava na všetko? Keď som im to reklamovala, ponúkli mi dodatočnú zľavu 3%.
    Tovar je inak pekný, kvalitný, dodanie do 4 dni od potvrdenia objednávky. Komunikácia katastrofa, nereagujú na maily, z 5 správ pošlu odpoveď na 1 aj to cez centrálu.

Hezký den Vladimíro,

Vaše recenze nás velice mrzí, oproti konkurenčním obchodům jsme se naopak snažili naše marketingové tvrzení dodržet a celý týden v rámci akce BLACK FRIDAY na našem e-shopu opravdu nebyl produkt, kde by nebyla sleva minimálně 20%. Vámi objednaná taška byla ze starší kolekce, byla na ní sleva 30%, z tohoto důvodu nebyla na produkt aplikována další sleva v rámci akce BLACK FRIDAY. Jsme si vědomi mírně zavádějícího tvrzení, že by tato akce mohla evokovat +20% slevu ke každému nákupu, nicméně sleva byla aplikována systémem na jednotlivé (a zároveň všechny) produkty hromadně v den spuštění a v takovém případě, co bylo zobrazeno na e-shopu, to bylo cenově finální, nikde se již další sleva nepřidávala.

Pokud nám dáte v budoucnu ještě šanci, rádi Vám dokážeme, že naše slevy jsou opravdové a že se nejedná o pouhý marketingový tah, zároveň přejeme krásné prožití vánočních svátků.

Tým SKATE BRATISLAVA
    www.skate-bratislava.sk

Krabica od topánok, za ktoré som zaplatil nemalú sumu prišla potrhaná, doudieraná. Zabalenie teda 0 bodov. Ak by nešlo o obuv, neviem v akom stave by tovar prišiel.

Reakcia obchodu Skate Bratislava

to nás velice mrzí, že Vám přišla krabice poškozená. S přepravcem UPS máme velmi dobré zkušenosti, nicméně není bohužel vyloučeno, že se při převozu krabice mohla poškodit.

Za celou situaci se velice omlouváme, v takovém připádně je možné dodání reklamovat jak přímo u přepravce, tak samozřejmě u nás.

tým SKATE BRATISLAVA.

Objednávam tovar. Vložím do košíka, idem na platbu. Platba môže byť na dobierku, alebo kartou, vybral som kartou, takže za dobierku si obchod účtuje 2€. (???) Zaplatím kartou ešte v sobotu večer, zvolím kuriérsku službu UPS (cena 5€). “Tovar bude dodaný do 1-2 pracovných dní”. Som rád, že mi objednávka vôbec prišla o piatej večer v PIATOK, bál som sa, že nepríde vôbec.
    Komunikácia zo strany obchodu takmer žiadna, v stredu prišiel prvý e-mail o tom, že objednávka je na ceste ku mne.
    Ja osobne som s obchodom nespokojný, toto boli chyby, ktoré by sa tak veľkej spoločnosti nemali stávať...

Hezký den Sebastiáne,

děkujeme za Vaši recenzi. Vaši objednávku jste provedl 16.12. v 21:26 a z našeho skladu byla expedována v nejbližším možném termínu hned 17.12.

Zprávy ohledně objednávky Vám byly zaslány na Vámi uvedený e-mail - přijetí objednávky 16.12. v 21:26 hod., zpracování objednávky 17.12. v 9:25 hod. a expedice objednávky 17.12. v 13:24 hod. Kontroloval jste složku spamu?

Prodleva v dodání je bohužel již na straně doručovatele, což bohužel nejsme schopni ovlivnit a zvláště v předvánočním období mohou časové prodlevy nastat.

Za způsobené komplikace se velice omlouváme a zároveň moc děkujeme za pochopení.

tým SKATE BRATISLAVA.

• Obchod je komunikatívny, hneď so mnou riešili reklamáciu. Rýchle dodanie tovaru.
    • Poslali mi iné číslo botasiek. Týždeň po vrátení tovaru nemáme ešte peniaze na účte.

Hezký den,

děkujeme za Vaši recenzi. Chyba byla způsobena stejným čárovým kódem bot v posledním trojčíslí u rozdílných velikostí, což je opravdu ojedinělé. Boty se nám od Vás vrátily 18.12. a peníze jsme Vám obratem poslali na účet 19.12. Bohužel nemůžeme platbu vracet dříve než nám dorazí v pořádku vrácené zboží.

Omlouváme se ještě jednou za komplikace a děkujeme za pochopení.

tým SKATE BRATISLAVA.

• Tovar za 10 dní nedorazil, odpovede na maily som nedostala.

Hezký den,

děkujeme za Vaši recenzi. Co se týká komunikace, na všechny Vaše e-maily jsme Vám odpověděli.
    Ke zpoždění doručení Vaší zásilky došlo z důvodu poškození balíku při doručování, balík se nyní nachází na doručovacím depu pošty. Vzniklou situaci řešíme, aby Vám zásilka mohla být co nejdříve doručena.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

S přáním hezkého dne,

Hrozne drahé poštvoné

• Príjemná cena
    • Dlhšia doba dodania a nedostatočné zabalenie, skejt prišiel len v igelite, polepený páskou, bol oškretý.