Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• nakúpil v obchode Skate Bratislava pred 2 týždňami

• Dobrá komunikácia
    • Výber
    • Ceny
  • nakúpil v obchode Skate Bratislava pred 2 týždňami

• Rýchle vybavenie
  • nakúpil v obchode Skate Bratislava pred 1 mesiacom

Tovar dodaný rychlo a presne sa zhodoval s vizuálnym zobrazením v e-shope

• nakúpil v obchode Skate Bratislava pred 1 mesiacom

• Botky prišli veľmi rýchlo.
  • nakúpil v obchode Skate Bratislava pred 1 mesiacom

Recenzia bola odstránená z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Recenziu nesmú písať osoby akýmkoľvek spôsobom spriaznené s daným obchodom.

• nakúpil v obchode Skate Bratislava pred 3 mesiacmi

skate mi prisiel v inej farbe, lebo bol zle zadany v eshope. komunikacia bola na urovni, aj ked som si nakoniec nechala dorucenu farbu. Syn sa velmi tesil. som spokojna a odporucam. Dakujem

• nakúpil v obchode Skate Bratislava pred 2 mesiacmi

• Super rýchly a spoľahlivý obchod
  • nakúpil v obchode Skate Bratislava pred 2 mesiacmi

Mam problem s doručením, sice milujem tento obchod, nemam k nemu ziadne vyhrady no už od 18.12 mi nebol doručeny balik od UPS...volal mi kurier bol som v praci volal som mu obratom do par minut naspet (podotykam 4 krat som volal, vždy ma zrušil) a večer ked som pozrel stav objednavky znova odviezol moj balik na sklad do RK a stale mam v kolonke budúce doručenie, už na ten balik čakam pomaly 2 týždne. Nieje to moj prvy nakup vo vašom obchode viem že to nieje vaša chyba ale neviem ako sa mam teraz dopracovať k tomu čo som si objednal, o tom že som ten balik potreboval ako vianočny dar nejdem radšej ani hovoriť.

Za skoru odpoveď Vám vopred ďakujem.

Hezký den Matúši,

tato situace nás velice mrzí, chyba je čistě na straně doručovatele, v tomto případě tedy přepravní společnosti UPS. Obraťte se tedy prosím co nejdříve s popisem této situace na náš info email: info@skate-bratislava.sk, abychom mohli vše co nejdříve dořešit.

I přesto děkujeme za pozitivní recenzi,

s pozdravem,

• nakúpil v obchode Skate Bratislava pred 2 mesiacmi

Objednávam tovar. Vložím do košíka, idem na platbu. Platba môže byť na dobierku, alebo kartou, vybral som kartou, takže za dobierku si obchod účtuje 2€. (???) Zaplatím kartou ešte v sobotu večer, zvolím kuriérsku službu UPS (cena 5€). “Tovar bude dodaný do 1-2 pracovných dní”. Som rád, že mi objednávka vôbec prišla o piatej večer v PIATOK, bál som sa, že nepríde vôbec.
    Komunikácia zo strany obchodu takmer žiadna, v stredu prišiel prvý e-mail o tom, že objednávka je na ceste ku mne.
    Ja osobne som s obchodom nespokojný, toto boli chyby, ktoré by sa tak veľkej spoločnosti nemali stávať...

Hezký den Sebastiáne,

děkujeme za Vaši recenzi. Vaši objednávku jste provedl 16.12. v 21:26 a z našeho skladu byla expedována v nejbližším možném termínu hned 17.12.

Zprávy ohledně objednávky Vám byly zaslány na Vámi uvedený e-mail - přijetí objednávky 16.12. v 21:26 hod., zpracování objednávky 17.12. v 9:25 hod. a expedice objednávky 17.12. v 13:24 hod. Kontroloval jste složku spamu?

Prodleva v dodání je bohužel již na straně doručovatele, což bohužel nejsme schopni ovlivnit a zvláště v předvánočním období mohou časové prodlevy nastat.

Za způsobené komplikace se velice omlouváme a zároveň moc děkujeme za pochopení.

S pozdravem,

• nakúpil v obchode Skate Bratislava pred 3 mesiacmi

• Rýchle jednanie rychle dodanie tovaru vrelo odporúčam
  • nakúpil v obchode Skate Bratislava pred 3 mesiacmi

• Obchod je komunikatívny, hneď so mnou riešili reklamáciu. Rýchle dodanie tovaru.
    • Poslali mi iné číslo botasiek. Týždeň po vrátení tovaru nemáme ešte peniaze na účte.

Hezký den,

děkujeme za Vaši recenzi. Chyba byla způsobena stejným čárovým kódem bot v posledním trojčíslí u rozdílných velikostí, což je opravdu ojedinělé. Boty se nám od Vás vrátily 18.12. a peníze jsme Vám obratem poslali na účet 19.12. Bohužel nemůžeme platbu vracet dříve než nám dorazí v pořádku vrácené zboží.

Omlouváme se ještě jednou za komplikace a děkujeme za pochopení.

S pozdravem,

• Veľmi rýchle dodanie, spokojnosť
  • nakúpil v obchode Skate Bratislava pred 3 mesiacmi

• Kvalitný tovar za prijateľnú cenu.
    • Celkom rýchle dodanie

• Rýchle doručenie
    • Iné farby na obrázku ako v skutočnosti

• Rýchle dodanie tovaru
  • nakúpil v obchode Skate Bratislava pred 3 mesiacmi

objednaný tovar mi bol expresne doručený

Všetko OK

• nakúpil v obchode Skate Bratislava pred 3 mesiacmi

Príjemná komunikácia, bezproblémový obchod, rýchle dodanie. Spokojnosť.

• nakúpil v obchode Skate Bratislava pred 3 mesiacmi

Tovar bol doručený včas a v požadovanej kvalite

• nakúpil v obchode Skate Bratislava pred 4 mesiacmi

Bez problémov, veľmi promptné doručenie