• Standardny online obchod kde som nasiel najnizsiu cenu tovaru ktory som nakupoval.
    • Nielen tento obchod a je to policko koment pri objednavke ktore asi nikto necita. Darmo tam napisem prosimposlite to tak aby to neprislo vo stvrtok, samozrejme ze tovar mal byt doruceny vo stvrtok a musel som este riesit zmenu dodacieho terminu s kurierskou sluzbou.

Stabdardnu online obchod ktory sa da odporucit.

Reakcia obchodu elland.cz

ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste si náš e-shop vybrali na základe lepšej ceny. Veríme, že budete s tovarom spokojný a dobre Vám poslúži.Mrzí nás a ospravedlňujeme sa ešte raz za tieto nepríjemnosti s dodaním. Snažíme sa podobným situáciam vyhýbať, no niekedy sa aj tak stane chyba.
    S pozdravom a prianím pekného dňa tím elland.cz

• lacno
    • rýchlo
    • neviem

odporúčam, majú dobré ceny

Reakcia obchodu elland.cz

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu recenziu. Teší nás Vaša spokojnosť a doporučenie nášho e-shopu. Veríme, že aj v prípade budúcich nákupov budete s nami spokojný.

• -dobre ceny
    • -slabšia komunikácia

veľmi dobre ceny od ostatných

S pozdravom a prianím pekného dňa tím elland.cz

• komunikacia
    • odporucania
    • prehladnost
    • ziadne

vrelo odprucam, dobre ceny za tovar, aj ked sice tovar nemali, hned nas informovali o tom, ze tovar nedodaju aj dovod, a ponukli nam nahradu za tovar.

S pozdravom tím elland.cz

• Spoľahlivosť a rýchlosť v doručení
    • Nemá

Našla som u nich to, čo som veľmi dobrá cena a doručenie bolo do 3 dní, super, spokojnosť veľká

• flexibilita
    • bezproblémový

odporúčam nakupovanie

S pozdravom tím elland.cz

• dobrá cena, perfektná doprava

bez chyby

S pozdravom tím elland.cz

• Sídlo obchodu v prípade reklamácii. Zle označený tovar alebo chyba pri vybavení objednávky - poslali inú farbu ako na obrázku pri objednávke

Spokojný s produktom, no poslali mi inú farbu ako som si objednal.

Reakcia obchodu elland.cz

ospravedlňujeme sa Vám, ak ste mali s nákupom v našej spoločnosti nepríjemnosti. Žiaľ, obrázky tovaru na internetovej stránke sú len ilustračného charakteru. V prípade ďalšieho nákupu nás môžte kontaktovať a budú Vám poskytnuté informácie o produkte, o ktorý máte záujem. V každom prípade by sme sa Vám chceli poďakovať za odporučenie a spokojnosť s našim e-shopom.
    Ďakujeme
    S pozdravom tím elland.cz

• komunikacia so zakaznikom, po objednani sice prisiel email s potvrdenim objednavky, ale tovar nebol expedovany ani po par pracovnych dnoch, nasledne az po mojom dotazovani tovar expedovali

Reakcia obchodu elland.cz

mrzí nás že ste s našim obchodom spokojný len na polovicu, avšak po kontrole Vašej objednávky sme dodržali dodaciu dobu ktorú máme 3-7 pracovných dní. Dúfame že do budúcna bude všetko v poriadku a tovar obdržíte v ešte kratšej dobe.
    Ospravedlňujeme sa za vopred spôsobené nepríjemnosti.

Prajeme pekný deň

S pozdravom tím elland.cz

• nikde inde som nenasiel tuto tasku s takym rozmerom
    • myslim ze ziadne len to mohlo prist skor..

som spokojny s tovarom..

super

S pozdravom tím elland.cz

objednával som prvý krát a objednal som tovar v hodnote viac ako 1200 eur a očakával som že dostanem nejaký darček za takú objednávku alebo len dopravne zadarmo ale musel som platiť dopravne v hodnote 20 eur

Reakcia obchodu elland.cz

Ospravedlňujeme sa, avšak náš e-shop poskytuje po konzultovaní s našim vedením zľavu z ceny len pri vyšších cenách za objednávky.

• lacno,rychlo
    • zatial o ziadnych neviem

odporucam tu nakupovat

• rychlost komunikacia
    • nezistene

odporucam

S pozdravom tím elland.cz

• Nízka cena a produkty ktoré nikde nie sú a ešte nižšia na tie ktoré sú všade.
    • Cena poštovného.

Ak zháňate niečo čo všade stojí veľa tak tu sa Vám môže stať že to nájdete lacnejšie, ale pozor na cenu za poštovné, nakoľko nie je možný osobný odber.

S pozdravom tím elland.cz

• V mojom prípade šlo o výhodnú cenu

Po malej chybičke, nedodaný návod na použitie - obratom elektronicky dodaný, som s obchodom spokojný.

S pozdravom tím elland.cz

• VYBER TOVARU, DOBRE CENY,DOPRAVA O.K.
    • NEVIEM

NAKUPUJTE!