Objednala som si rýchlovarnú kanvicu, prišla úplne rozbitá, vrátila som ju a odvtedy žiadna komunikácia!!! Peniaze ani kanvica nikde...Určite tu bude podobných prípadov viac, telefón majú nedostupný, nereagujú na maily. Je to podvod!!!!

• Pokiaľ by som mal možnosť využiť aspoň jednu výhodu
    • Asi tu ide o to že je obchod český

Nemám zatiaľ žiadne skúsenosti k zhrnutiu

Reakcia obchodu elland.cz

ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie. Po tel. rozhovore s Vami, Vám bola objednávka zrušená, nakoľko tovar u dodávateľa bol vypredaný a nemali sme info kedy bude tovar znovu naskladnený. Túto informáciu sme Vám podali v čo najkratšom možnom čase. Nakoľko fungujeme len ako e-shop, nemáme kamennú predajňu odkiaľ sa tovar rovno expeduje, Všetok tovar nám chodí od dodávateľa a ten mal tovar žiaľ bohu vypredaný. Za pochopenie ďakujeme

S pozdravom ELLAND

• Ziadne!
    • Ponukaju nieco co nemozu dodat,doknca by som povedal,ze praktiky tohoto predajcu zavanaju s klamanim a zavadzanim zakaznika!!!

Nedoporucujem!!!

Dobrý deň p. Bago,

Vaša recenzia nám nepríde v celku primeraná. Tovar ktorý ste si u nás objednali sme nemali priamo skladom nakoľko fungujeme len ako e-shop a kamennú predajňu nemáme. Všetok tovar je na sklade u dodávateľa. Bol ste e-mailom uvedomený že nás to mrzí, bohužiaľ dodacia doba by sa mala o pár dní predĺžiť kým by tovar došiel od dodávateľa. Bol by Vám doručený, avšak Vy ste Vašu objednávku stornovali. Našich zákazníkov nezavádzame a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním sú dopredu informovaní.

S pozdravom ELLAND

• Dobrá cena
    • Neviem sa informovať o stave objednávky

Nemam problém len očakávam informácie v prípade ze tovar nieje vyexpedovany alebo dodaný do času aký máte stanovený na stránke.

Reakcia obchodu elland.cz

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    Vždy sa samozrejme snažíme urobiť čo najviac k spokojnosti zákazníka. Stále sa učíme a zdokonaľujeme aby sme zredukovali na minimum aj takého situácie.

• super ceny
    • potvrdili objednávku ale po 10 dňoch ešte nedodali

naj cena ale neviem či dostanem objednaný tovar

Reakcia obchodu elland.cz

ospravedlňujeme sa dlhšiu dodaciu dobu, mali sme problém s naskladnením tovaru, tovar by ste mali už mať.

Za trpezlivosť a pochopenie ďakujeme

• online monitoring objednávky

bežný, priemerný

ďakujeme za Váš názor.
    Sledovanie stavu zásielky je možné len vtedy keď ste u nás ako registrovaný zákazník. Za pochopenie ďakujeme

S pozdravom Elland

• bola prezentovaná n ajlepšia cena
    • Váš obchod ma uviedol v omyl
    • výrobok sporák nemal v ponuke uvedené technické parametre.

Závada:
    Konkrétvy zakúpený výrobok sporák: Amica 57GGH1.230FP(Xv) je kombinovaný všade inde v konkurenčných fi. Mne ste dodali plinový sporák bez zapalovania - nehorázne.
    Som nahnevaný na váš benevolentný prístup k zákazníkovy.

Reakcia obchodu elland.cz

veľmi nás mrzí vzniknutá situácia a Vaša nespokojnosť. Stále pracujeme na zlepšeniach a vždy sa snažíme zákazníkovi maximálne vyjsť v ústrety.

S pozdravom Elland.

Objednal som si dva mobilné telefóny
    od tohto predajcu a obe objednávky mi boli stornovane ... Vraj im dodávateľ nedodal telefóny ... Ceny boli veľmi nízke takže to vnimam ako pokus o zviditeľnenie e-shopu ...

Reakcia obchodu elland.cz

ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Mrzí nás a ospravedlňujeme sa ešte raz za tieto nepríjemnosti. Snažíme sa podobným situáciam vyhýbať žiaľ, náš dodávateľ mal dané telefóny vypredané a to my žiaľ nevieme ovplyvniť.

• .
    • Také isté hodnotenie, darmo si meníte názvy.

Reakcia obchodu elland.cz

ospravedlňujeme sa Vám, ak ste mali s nákupom v našej spoločnosti nepríjemností. Ak Vám môžem nejako poradiť, prosím, kontaktujte ma

e-mailom na adrese [email protected]
    Ďakujeme
    S pozdravom tím elland.cz

Tovar dosiel ale nefunkčný tak som mal dalšie výdavky na poštovne a môžem čakať dalšie dni na vybavenie reklamacie bez tv.Zatial prešiel týždeň bez odozvy.Dakujem

Reakcia obchodu elland.cz

ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Mrzí nás a ospravedlňujeme sa ešte raz za tieto nepríjemnosti. Nakoľko máme všetok tovar na sklade u nášho dodávateľa a k nám tovar chodí v originálnom balení, neotvárame každý balík a nepreverujeme funkčnosť výrobkov, aby tovar prišiel k zákazníkovi v neporušenom originálnom obale.
    S pozdravom elland.cz

• cena a ochota v prvom kroku
    • férovosť, flexibilita

Cena nízka, ale neodporúčam.
    Tovar bol vraj poškodený pri preprave, ale obchod vôbec nemal snahu dodať nový, nepoškodený kus, oznámením o nedodaní sa to pre nich skončilo a pre mňa začalo ďalšie zháňanie (Tovar majú stále na stránke!!! Môžete si objednať... - tomu nerozumiem!!!!!!

Reakcia obchodu elland.cz

ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Mrzí nás a ospravedlňujeme sa ešte raz za tieto nepríjemnosti. Mali sme snahu Vám doručiť nový tovar, žiaľ daný produkt bol u nášho dodávateľa vypredaný.
    S pozdravom elland.cz

• Ponukaju tovar za "vyhodne" ceny, ktory vsak realne nedokazu dodat.
    • Evokuje to vo mne podvodne konanie.
    • Mnou objednany tovar ponukaju za cenu na urovni ceny od distributora, t.z. ze rovar predavaju s nulovou marzou co je podozrive.
    • Obchod neodporucam. Nakolko sa jedna o elektroniku a tymto sposobom ju vlastne predavaju bez zaruky.
    • Moju objednavku stornovali s tym, ze tovar je u dodavatela nedostupny, co vsak nebola pravda.
    • Neodporucam aj preto lebo nie su autorizovany predajcovia.
    • Predavaju tovar bez zaruky.

Neodporucam. Oblukom sa vyhnite.

Reakcia obchodu elland.cz

ceny pri našich produktoch sú stanovené našimi dodávateľmi. Veľmi nás mrzí že sme museli Vašu objednávku zrušiť, ale náš dodávateľ mal daný produkt vypredaný.Na všetky naše produkty platí 2-ročná záručná doba.

• nekomentujem
    • Nie je fér ponúkať na stránkach tovar, ktorý napokon nemajú.

Vyskúšajte sami.

Reakcia obchodu elland.cz

veľmi ma mrzí vzniknutá situácia a ospravedlňujeme sa Vám za nedostupnosť tovaru. Žiaľ, náš dodávateľ mal produkt vypredaný a my sme túto informáciu dostali až po vytvorení Vašej objednávky. Prajeme pekný deň.
    S pozdravom elland.cz

• cena prepravy a cas dodania

Priemerny predajca. NA stranke heureka neuvedena cena prepravy, na strankach elland som sa dozvedel o cene az pri poslednom kroku pred zaplatenim. Cena prepravy 15€ co je vela za balik.

Reakcia obchodu elland.cz

ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Mrzí nás, že ste o cene dopravy neboli informovaný ihneď, cena za dopravu je určená po dohode s prepravnou spoločnosťou.Mrzí nás to a veríme, že s budete s Vašou objednávkou spokojná.
    S pozdravom elland.cz

• Tovar uvedeny na stranke nebol uz skladom,
    • za tovar zaplateny vopred neprisli peniaze ani po tyzni spat

Reakcia obchodu elland.cz

veľmi ma mrzí, že sme objednávku nevybavili podľa Vašich očakávaní. Žiaľ, daný produkt bol vypredaný a aktualizácia v systéme zrejme prebehla po vytvorení Vašej objednávky.
    Ďakujem za pochopenie a prajem pekný zvyšok dňa.

• Komunikacia a neochota

Kupil som platno k projektoru, prislo bez navodu. Ked som si dozadoval navod z eshopu napisali mi, ze mi ho poslu obratom od dodavatela. Cakal som na navod, ziaden neprisiel a lehota 14 dni na vratenie tovaru uplynula. Nasledne som sam kontaktoval vyrobcu a navod som mal obratom a zistil, ze na platne sa neda nastavit koncovy bod, teda pre mna nevhodne a nepouzitelne platno. Samozrejme eshop odmieta tovar vymenit aj ked som ho chcel vymenit za podstatne drahsie platno. Pripad nahaleseny na SOI, uvidim ake bude stanovisko.

ABSOLUTNE NEODPORUCAM.

Reakcia obchodu elland.cz

ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Mrzí nás a ospravedlňujeme sa ešte raz za tieto nepríjemnosti. Avšak v e-mailovej komunikácií Vám bolo napísané, že si daný návod vyžiadame od dodávateľa a že hneď ako ho budeme mať k dispozícii Vám bude zaslaný.
    Odstúpenie od kúpnej zmluvy je možné len do 14 dní, tak ako je uvedené v obchodných podmienkach.
    S pozdravom elland.cz

• ľahké a rýchle objednanie tovaru a dúfam že v prípade poruchy aj rýchle riešenie
    • slabinou obchodu je neschopná prepravná služba obchod by som odporučil len v prípade zmeny prepravnej spoločnosti Geis za inú

jednanie z obchodom a ochota obchodu je dobrá jediná pripomienka ak si chcú udržať naďalej dobré meno je výmena alebo náprava prepravnej spoločnosti Geis,ktorá lehotu dodania nieje schopná dodržať ani po dohode a vyžaduje čakanie zákazníka doma celý deň.Upozornenie zákazníka na približný čas dodania tovaru alebo kontakt na kuriera žiaden a v prípade vlastnej iniciatívy o zisk kontaktu na kuriera je tel.číslo čo nik nezdvíha ani po niekoľko násobnom pokuse.Bez tejto nápravy obchod radšej neodporúčam.

Reakcia obchodu elland.cz

ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Mrzí nás a ospravedlňujeme sa ešte raz za tieto nepríjemnosti. Snažíme sa podobným situáciam vyhýbať, no niekedy sa aj tak stane chyba. Mrzí nás to a veríme, že s budete s Vašou objednávkou spokojná.
    S pozdravom elland.cz

By mali byť školení zákaznícky servis nezavádzať zmätenie zákazníkov tým, že nepravdivé údaje. Aj prešiel 250 km (jedna cesta) vyzdvihnúť objednaný tovar osobne, a potom sa ukázalo, že to nie je produkt, ktorý našiel objednané a potvrdené hostiteľom zamówienie.Ja som informoval presne to, čo to znamená byť vzorom, spolu s fotografiou, a napriek tomu bolo mi inú daná. moja otázkaKto bude pokrývať náklady na mojom príchode? - Miesto odpovedí získaných zakrútené preklady, ktoré nemajú nič spoločné s realitou.Takáto liečba klienta stavia len "spoločnosť" vo veľmi zlom svetle a veľmi negatívnym dopadom na svojom stanovisku.Nepočul som ani slovo mi to ľúto.

Reakcia obchodu elland.cz

ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Mrzí nás a ospravedlňujeme sa ešte raz za tieto nepríjemnosti. Pri telefonickom rozhovore ste boli oboznámený, že obrázky sú len ilustračného charakteru.
    Veríme, že v budúcnosti sa s niečím takýmto nestretnete.
    S pozdravom elland.cz

V tomto obchode som nakupoval po porovnaní cien na Heureka.sk.
    Asi 4dni po objednaní tovaru som obdržal telefonát že posledný kus tovaru ktorí bol na sklade je poškodený a z toho dôvodu objednávku stornujú. Čo sa týka vrátenia peňazí mám mailom polsať číslo účtu a objednávky, tak som aj spravil ale už je to 6 dní a žiadna odpoveď.

Reakcia obchodu elland.cz

mrzí nás, že ste malí zlú skúsenosť s našim e-shopom, ale niekedy sa stane, že tovar nevieme zohnať u žiadneho z našich dodávateľov. Čo sa týka vrátenia peňazí za vopred uhradenú objednávku, Vaše údaje sme odovzdali na naše ekonomické oddelenie odkiaľ Vám budú do 14 dní vrátené naspäť.

Dúfame, že v prípade budúceho nákupu cez náš e-shop už nebudete mať žiadne nepríjemnosti a všetko bude v poriadku.

Ešte raz sa ospravedlňujeme za spôsobené nepríjemnosti.

Prajeme pekný deň
    S pozdravom tím elland.cz

• fotka tovaru nezodpoveda skutocnosti objednaval som bateriu do notebooku ktora bola odfotena z vrchu a vyzerala tak isto parametre sedeli vsetky ale je ina pasuje do notebooku no ma od spodu iny tvar no notebook vyzera snou stasne cele zle

Reakcia obchodu elland.cz

ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Mrzí nás a ospravedlňujeme sa ešte za tieto nepríjemnosti. Snažíme sa podobným situáciám vyhýbať, no niekedy sa aj tak stane chyba, že zašleme iný tovar ako je na našej stránke. Niektoré obrázky na našom e.shope sú len ilustračného charakteru.
    Ak máte záujem, batériu môžete reklamovať podľa postupu, ktorý máme uvedený aj na našej stránke.

Ešte raz sa ospravedlňujeme za spôsobené nepríjemnosti.

Prajeme pekný deň