• férový obchodníci
    • rýchle jednanie

Mali síce na stránke "starú" cenu jednej položky, ale telefonicky ma kontaktovali, ospravedlnili sa, dokonca mi navrhli za kúpu toho tovaru ich nákupnú cenu ako ospravedlnenie. Veľmi ústretové.

• OK:

Doporučujem

• Zrozumiteľná komunikácia
    • Darček

• Spoľahlivé a rýchle

Ďakujeme veľmi pekne za recenziu :-) Lenka, sijem.sk

Čaká sa na dodanie od externého dodávateľa, ale nie je to pre mňa problém (potvrdila som to telefonicky), pretože diely potrebujem ako zálohu

Ďakujeme za trpezlivosť pri vybavovaní objednávky :-) Lenka www.sijem.sk

Vynikajúca spätná väzba. Ochota personálu (p. Krajňákovej) vyjsť kupujúcemu maximálne v ústrety. Vďačne poradí, pomôže, navrhne prijateľné riešenie... Profesionálny, úctivý prístup a snaha umožniť kupujúcemu veľmi výhodnú kúpu špičkového šijacieho stroja aj na splátky priamo v predajni bez navýšenia. K šijaciemu stroju internetová predajňa nezabudne pribaliť aj manuál v slovenskom jazyku a praktické pozornosti (taška, pero, kalendár...). Predajňa obratom informuje o aktuálnych zľavách, výhodných kúpach tých produktov, o ktoré má klient záujem.

Reakcia obchodu www.sijem.sk

Ďakujeme za recenziu, sme radi, že ste spokojný :-) Lenka www.sijem.sk

• Veľmi rýchle jednanie, spokojnosť

Všetko OK

Ďakujeme veľmi pekne za recenziu :-) Lenka, sijem.sk

Rýchle vybavenie objednávky, spokojnosť, ďakujem.

Reakcia obchodu www.sijem.sk

Ďakujeme veľmi pekne za recenziu :-) Sme radi, že ste spokojná s rýchlosťou vybavenia Vašej objednávky :-) Lenka, sijem.sk

• Rychle vybavenie objednavky a vyborna komunikacia

Rýchle dodanie

Reakcia obchodu www.sijem.sk

• rýchlosť a ak potrebujete tak aj dobré rady

Reakcia obchodu www.sijem.sk

Ďakujeme veľmi pekne za recenziu :-) Sme radi, že ste spokojná s rýchlosťou vybavenia Vašej objednávky :-) Nech sa dobre strihá :-) Lenka, sijem.sk

• Veľký výber tovaru
    • Veľmi ochotne poradia vysvetlia

Reakcia obchodu www.sijem.sk

Ďakujeme veľmi pekne za recenziu :-) Sme radi, že kábel a pedál sadli na Váš stroj :-) Lenka, sijem.sk

• Vynikajúca rýchlosť vybavenia.

Reakcia obchodu www.sijem.sk

Mal by som povedať, že je to štandard taký aký bi mal byť, no dnes je to však v rámci konkurencie "NADŠTANDARD"

Jeeej, ďakujeme veľmi pekne za recenziu :-) Prajeme krásny deň, Lenka, sijem.sk

• Veľmi príjemná pani, ochotná pomôcť a poradiť.

Ďakujeme za pozitívnu recenziu. Pekný deň, Lenka sijem.sk

• Rychle doručenie dobra komunikacia

Reakcia obchodu www.sijem.sk

Ďakujeme za pozitívnu recenziu, nech Vám overlock dobre slúži. Pekný deň, Lenka sijem.sk

• milý a ochotný personál
    • Prijaznivé ceny
    • Škoda že nie su aj v PP

Zatiaľ veľmi spokojný aj s obchodom aj servisom.

Reakcia obchodu www.sijem.sk

• Vyborna komunikacia, ochotne poradili a naozaj rychlo dorucili tovar

Reakcia obchodu www.sijem.sk

Ďakujeme za pozitívnu recenziu, nech Vám stroj dobre slúži. Pekný deň, Lenka sijem.sk

Dodaný tovar je pomerne drahý a nezodpovedá kvalite

Reakcia obchodu www.sijem.sk

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu. Predmetný diel, Cievkové puzdro Pfaff 416568801, ktoré ste si u nás objednali bolo práve u nás najlacnejšie. Ostatní predajcovia majú tento diel cca o 3-4 Eur drahší. Verím ale, že výmenou puzdra Vám stroj bude slúžiť lepšie. Pekný deň, Lenka sijem.sk