Objednávka bola vybavená veľmi rýchlo. Tovar prišiel v poriadku.

Reakcia obchodu shopjk.sk

chceli by sme Vám v prvom rade poďakovať, že ste si našli čas a pridali nám hodnotenie.
    Spokojnosť našich zákazníkov je u nás prvoradá a preto nás nesmierne teší, že ste spokojný.

Pekný deň prajeme. S pozdravom tím ShopJK.sk

Pohodový nákup za dobrú cenu s rýchlim dodaním. komunikácia bez zbytočného balastu.

Super rýchle vybavenie.

Pekný deň prajeme. S pozdravom tím ShopJK.sk

Dobrá cena a veľmi rýchle doručenie.

• rychlost dorucenia
    • komunikacia

obchod mal dobru cenu na dany tovat a tovar mi rychlo dorucil

Pekný deň prajeme. S pozdravom tím ShopJK.sk

Rýchle spoľahlivé dodanie maximálna spokojnost

• Skvelý zákaznícky servis

Super a rýchle doručenie

• rýchlosť doručenia

Pekný deň prajeme. S pozdravom tím ShopJK.sk

Pelech je dobrý psík už v ňom spava

• Rýchlo z pohodlia domova
    • Čakanie na kuriera

Som veľmi spokojná

Pekný deň prajeme. S pozdravom tím ShopJK.sk

S vybavením mojej objednávky som bola nad mieru spokojná. Rýchle vybavenie a doručenie objednaného tovaru, ako aj podrobná informovanosť o priebehu vybavovania a doručenia tovaru.

• rýchle dodanie,kvalitný tovar

• Ok

Pekný deň prajeme. S pozdravom tím ShopJK.sk

• Som spokojná s tovarom aj s doručením

Pekný deň prajeme. S pozdravom tím ShopJK.sk

Rýchle dodanie mojej objednávky.

Pekný deň prajeme. S pozdravom tím ShopJK.sk

VELKA SPOKOJNOST ...RYCHLE DODANIE ....Z TOVAROM SOM VELMI SPOKOJNA .