• Postovne, dobirka a balik kdyz chcete vratit tak si sami musite uhradit postu na Slivensko ktera vyjde nejlevneji pres Postu za 240kc, takze jsem celkem dal 370kc za postu a tenisky vratil protoze me nesedeli:)

Postovne, dobirka to vse musite zaplatit a balik kdyz chcete vratit jako ja, tak si sami musite uhradit postu na Slovensko ktera vyjde nejlevneji pres Postu za 240kc, takze jsem celkem dal 370kc za postu a tenisky vratil protoze me nesedeli:)

Reakcia obchodu Shoozers

Dobrý deň, je nám ľúto, že Vám tovar nesedel, podmienky vrátenia a výmeny tovaru máme vypísané na našej stránke. Pri výmene tovaru Vám vymenený tovar pošleme na naše náklady.

všetko bolo v poriadku

• Naprosto vše v pořádku až na výtku v nevýhodách.
    • Obrázek se uplně neshodoval se skutečným produktem.

15.6. Jsem objednal boty ktere byly n strankach skladem, po 10ti dnech mi objednavku zrusili ze uz boty nejsou, ale dodnes nemam zpet penize. Nedoporucuji!

Reakcia obchodu Shoozers

Dobrý deň, peniaze posielame do 14 dní od stornovania objednávky.

• Systém nezaznamenal že zboží není vubec na skladě. Objednávku jsem musel zrušit.
    • Ztracený čas.

Obchod zareagoval poměrně pozdě na to že nemá požadované zboží.

Reakcia obchodu Shoozers

Je nám ľúto, ospravedlňujeme sa za spôsobené problémy.
    Shoozers.eu

Obchod koná seriózne a v rámci možností aj rýchlo.

• Tovar, ktorý som kúpil, nemali na sklade a informovali ma o tom až po 10 dňoch po potvrdení objednávky a prijatí platby za tovar.
    • Behom dvoch týždňov potom mi aj napriek tomu nevrátili peniaze, ani po tom, čo som to opakovane žiadal. Nemám ani tovar, ani peniaze, záležitosť začínam riešiť cez Slovenskú obchodnú inšpekciu.

Reakcia obchodu Shoozers

Dobrý deň, tovar sme mali objednaný u dodávateľa, ktorý termín nedodržal. Mrzí nás to. Peniaze posielame do 14 dní od stornovania objednávky.
    Shoozers.eu

kazde kalhotky byly v jine velikosti a kvalita zdaleka neodpovida tomu co nakupuji v obchode

Reakcia obchodu Shoozers

Dobrý deň, na stránke máme napísané pri tovare, že je to mix. Mrzí nás nespokojnosť klienta.
    Shoozers.eu

• neoznačené jestli je bota pánská nebo dámská, tudíž objednaná špatná velikost, a na reklamaci musím zasílat boty na slovensko, což je dost nevýhodné a zdlouhavé

Reakcia obchodu Shoozers

Dobrý deň, topánky na našej stránke sú označené zrozumiteľne, mali ste nám napísať aký máte problém, poradili by sme Vám.
    Pekný deň. Shoozers

• rychlost dodání

Nedodane podla farebneho vyobrazenia. Neupozornenie na dany problem.

Reakcia obchodu Shoozers

Dobrý deň, pokiaľ nemáme na sklade veľkosť vo farebnom prevedení, aký si klient objedná, posielame mail s ponukou, inej farebnej kombinácie.

Všetko ok.

kalhotky jsou každé jiný střih a také jiný materiál, z pěti kalhotek jedna bavlněné, ostatní nějaká směs umělých vláken. Bohužel jsem zklamaná. Cena mě měla varovat.

Reakcia obchodu Shoozers

Dobrý deň, veľmi nás mrzí Vaša skúsenosť s naším obchodom, uvedený problém riešime s dodávateľom, zatiaľ sa nám to nestalo, škoda, že ste nám tovar neposlali späť, aby sme ho mohli reklamovať u dodávateľa aj s dôkazom.
    Ospravedlňujeme sa.
    Ešte raz prepáčte, Shoozers

• Kalhotky jsou každé z jiného materiálu při nošení se vytahují, když přišli, smrděly zatuchlinou a plísní obávám se, že nejde o originál jsem velice nespokojena

Nedoporučuji nákup, zboží přišlo zatuchlé a smrdělo, každé kalhotky jsou z jiného materiálu pro nošení nedrží tvar.
    Za mě se nejedná o originální CK prádlo

Reakcia obchodu Shoozers

Ospravedlňujeme sa. Tovar je originál.
    Ešte raz prepáčte, Shoozers

• Nejlevnější cena bot na internetu
    • Dobrá komunikace, rychlé doručení

• Objednávku jsem změnila přes email, další den mi byl zaslán email, že v poho, že objednávka byla změněna, ale stejně mi přišla původní objednávka.

Reakcia obchodu Shoozers

Dobrý deň, to nás mrzí, stala sa chyba v systéme. Ospravelňujeme sa.
    Shoozers

• fake tenisky
    • tvrdia, že je to original a bol to hrozny fake off white

Reakcia obchodu Shoozers

Dobrý deň, náš tovar je originál. Mrzí nás pokiaľ ste s ním nebol spokojný.
    Shoozers

Super cena, topánky prišli rýchlo, všetko bez problemov, odporúčam.

Sve je bilo ok.