• Rychlé dodání

rýchle dorucenie a super kvalita....

cena celkem vysoká, objednávala jsem podruhé ty samé boty, vydržely několik let. Jen mi nepřišly náhradní tkaničky, ty byly z takové satenové mašle. Škoda. jinak vše v pořádku

• Veľmi ochotny a rýchle vybavenie, stačí kontaktovať

• Nič mi nebolo doručené ťahajú ma za
    • Oblbuju

Reakcia obchodu Shoozers

Dobrý deň, potrebujeme, aby sa klient ak mal problém obrátil na nás, aby sme mohli jeho reklamáciu vybaviť. Všetkým klientom vychádzame v ústrety a snažíme sa, aby boli s našimi službami spokojní.
    Mrzí nás to.
    Tim Shoozers

Objednávala jsem již po druhé, poprvé vše ok...po roce má druhá objednávka přišla v hrozném stavu. Darková krabice ve které boty byli vloženy a sloužila jako narozeninový darek byla v takovém stavu že to ani jako dárek nikomu dát nemůžete. (otevíralo se přední zavírání, magnetky nedrzela tak jak mela, byla pomačkana a rozložená cela krabice ) Jinak co se týče bot tak super, práce. Mohu jen doporucit a určitě jsem neobjendávala naposledy :)))

Objednávka rychle vyřízena, zboží bylo v pořádku, nemám žádné připomínky.

Nekomunikativnost obchodu

Reakcia obchodu Shoozers

Dobrý deň, komunikovali sme s vami, objednaný tovar sme vám poslali, objednávku ste si neprevzal - kontaktovala vás aj prepravná spoločnosť.
    Shoozers

Přes počáteční nedůvěru vše dorazilo rychle a ve slibované kvalitě.

Rychlost

• .
    • Bez probliemov

• Rychlé dodání, kvalitní výrobek.
    • Cena (ale stojí to za to).

Rychlost, kvalita, komuniukace.

Tovar objednaný, zaplatený a po doručení emailu o vyexpedovaní s trasovacím číslom na doručovaciu spoločnosť sa po 2 týždňoch stav nezmenil. Po následnom kontaktovaný eshopu mi bolo oznámené, že tovar im nebol doručený od dodávateľa a teda nie je možné dokončiť objednávku. Na čo som si od nich vybrala iný produkt, ktorý mi taktiež neboli schopný doručiť , a po viac ako dvoch týždňoch som obdržala email o nemožnosti doručiť objednaný tovar. Dohodli sme sa na vrátení peňazí. Aj napriek bezproblémovej komunikácii prostredníctvom emailov by som očakávala proklientský prístup.

Reakcia obchodu Shoozers

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za spôsobené problémy, tovar sme mali objednaný u dodávateľa, ktorý termín nedodržal. Mrzí nás to. Peniaze posielame do 14 dní od stornovania objednávky.
    Shoozers.eu

• Nikdo nekomunikoval, na žádný dotaz.

Reakcia obchodu Shoozers

Dobrý deň, s našimi zákazníkmi komunikujeme či už telefonicky, alebo mailom. Každému zákazníkovi sa snažime proptne pomôcť a riešiť jeho problém.

• 3 týždne čakacia doba na topánky skladom

Reakcia obchodu Shoozers

Dobrý deň, meškanie Vášho tovaru, nás samozrejme mrzí, musel nastať problém, ktorý sme určite riešili. Prajeme Vám príjemné nosenie.

• Rychle dodanie
    • Neznackove,smradlave,derave veci

Reakcia obchodu Shoozers

Dobrý deň, tovar posielame v kvalitnom prevedení, Vašu reklamáciu preveríme, napíšte nám prosím.
    Ďakujeme.

• Vše v pořádku :) mužů doporučit

Rychlé jednání,spokojenost.

Kazde kalhotky jsou velikostne jine a na zadni casti hodně volne,bohuzel...

Reakcia obchodu Shoozers

Dobrý deň, na stránke máme , že predávame mix nohavičiek. Mrzí nás to,ale nevieme zaručiť, že tovar úplne sadne na postavu.