Zle vyrobený kryt,je o pár cm krátky

Reakcia obchodu www.servisnamobil.sk

Vážený zákazník, v prípade, že Vám prišiel tovar, ktorý ste si neobjednali je nutné nám to dať vedieť. Vymeníme alebo vrátime peniažky. Prosím kontaktujte nás. Sme tu pre Vás.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Pri kúpe mobilného telefónu som nebol upozornený, že ide o zánovný, teda nie je to úplne nový mobil, ale opravený + odkúpený firmou od predošlého majiteľa.

• Nemôžem hodnotiť, kedže mi prišiel skôr dotazník spokojnosti ako samotný produkt.

Prišiel mi použitý mobil ktorý okamžite vrátil.

Reakcia obchodu www.servisnamobil.sk

Dobrý deň, Vážený zákazník ďakujeme za Vašu objednávku. V popise pri objednávaní tovaru bolo jasne uvedené, že sa jedná o tovar vrátený v rámci 14 dňovej lehoty, čomu zodpovedala aj cena. Objednávku ste si vytvorili, poslali sme Vám tovar, ktorý ste si objednali, po telefóne sme Vám slušne vysvetlili prečo Vám prišiel rozbalený tovar, peniažky Vám vrátime a napriek tomu nám dávate negatívnu recenziu. Prajeme veľa pozitívnej energie v živote, veľa lásky a pochopenia.

• Krabica je otvorená a roztrhaná

Reakcia obchodu www.servisnamobil.sk

Dobrý deň, ďakujeme krásne za Vašu objednávku a aj recenziu. Pre upresnenie informácii, v popise produktu bolo uvedené, že sa jedná o nový tovar s poškodeným balením čomu zodpovedala aj cena. Prajeme všetko dobré a nech sa Vám darí.

• Долго идёт заказ

Цены хорошие

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

jednalo sa o vystaveny kus co pri kupe nie je nikde uvedene

Reakcia obchodu www.servisnamobil.sk

Vážený zákazník, máte pravdu. Sme ľudia, nevieme byť dokonalý. Pri 15 tisíc druhoch produktov skladom sa nám na jednom produkte nepodarilo uviesť, že sa jedná o posledný výstavný kus... Prajeme Vám všetko dobré a nech sa Vám darí.

Kupoval som ochranne sklo na hodinky garmin, ktore bolo uplne nefunkcne nedrzalo na hodinkach nakolko po odlepeni folie neprilnulo k sklu hodin. Dodrzal som postup podla navodu a uz mam za sebou niekolko desiatok lepeni skiel, tak to viem posudit.
    Oslovil som emailom obchod a informoval ich o nefunkcnosti tovaru a ziadal ich o postup pri reklamacii, ale nereagovali doteraz.

Objednala som si ochranné sklo na mobil a vôbec to nebolo také sklo ako by malo byť .... Rozmerovo to nesedelo... neodporúčam

Reakcia obchodu www.servisnamobil.sk

Vážená zákazníčka, ihneď po zverejnení recenzie sme Vás kontaktovali. Po vzájomnej dohode vyriešime túto situáciu výmenou tovaru alebo vrátením peniažkov na Váš účet. Vážime si každého zákazníka a sme vďační za každú objednávku vytvorenú v našom internetovom obchode.

• Slabá komunikacia so zákazníkom
    • Obchod nevie čo predáva

Dostal som puzdro ktore nepasuje na moj typ telefonu. Puzdro som odoslal na vymenu. Po dvoch tyzdnoch a upozorneni na vymenu mi obchod poslal ine puzdro za ktore sa snazil tiez zinkasovat postovne+hodnota puzdra (mozno nedopatrenim). Ine puzdro taktiez nepasuje na telefon. Doplnenie na reakciu obchodu: Predavajuci nemal na stranke informaciu ze sa jedna o
    5G verziu telefonu. Stranku aktualizoval az po tejto recenzii. Predavajuci vedel pred vymenou aky typ telefonu mam a priznal ze chybne puzdra mu poslal dodavatel. Druhe puzdro som si vybral taktiez realme7 classic a poslal mi puzdro realme 5G. Ked som mu napisal ze ani dalsie puzdro nepasuje tak sa odmlcal. V ziadnom pripade mi neponukol ze mi doposle spravne puzdro ako to tu vykresluje.

Reakcia obchodu www.servisnamobil.sk

Vážený zákazník, objednali ste si púzdro na Realme 7 5G. V popise bolo uvedené, že sa jedná o Realme 7 5G. Váš telefón je Realme 7 - bez 5G. Požiadali sme Vás aby ste si vybrali iné z našej ponuky. Vybrali ste si iné a poslali sme opäť to čo ste si vybrali. Až na základe tejto recenzie sme zistili, že Váš telefón nie je 5G a že sa jedná o úplne iný model. Chápeme, že vy ako zákazník nevidíte rozdiel medzi Realme 7 a Realme 7 5G. Veľa výrobcov teraz dáva rovnaké názvy telefónov s rozdielom, že sú 4G alebo 5G (Samsung A32 4G a Samsung A32 5G). Obidva sú Samsung A32 ale takisto púzdra nepasujú. V každom prípade, pre Vašu spokojnosť Vám doposielame púzdro, ktoré Vám bude pasovať.

• Rýchlosť
    • Tovar z Činy / Aliexpresu
    • Obal na mobil som hodil rovno do kosa, to by som nenavliekol ani na Nokiu3310 ..

Reakcia obchodu www.servisnamobil.sk

Vážený zákazník, ďakujeme za recenziu. Objednali ste si obal v hodnote 4,5eur. V našej ponuke nájdete obaly aj vo vyššej kvalite - a tým pádom aj vyššej cene. V prípade, že nie ste spokojný s kvalitou je možné nás kontaktovať, obal Vám vieme vymeniť. Prajeme pekný deň.

Objednal som zadný kryt na Samsung S10 Plus s tým že je to OEM. Teda Original Equipment Manufacturer. Avšak originál zadný kryt je sklenený. Tento je plastový. V popise produktu sa takáto informacia nenachádza. Keby o tom viem tak si produkt nekúpim.

Reakcia obchodu www.servisnamobil.sk

Vážený zákazník, ďakujeme za recenziu. V popise zadného krytu sa nikde informácia o tom, že sa jedná o OEM náhradný diel nenachádza. Dodali sme Vám tovar, ktorý ste si objednali, v kvalite ktorej zodpovedá cena - 11,70e. Prajeme všetko dobré a nech sa darí.

• Neprisiel tovar ktory som si objednal.

• rychle dodanie

Čítajte a reaguje na maily. Rozpisovať sa nebudem, prejdite si prijatú poštu odo mňa.

Reakcia obchodu www.servisnamobil.sk

Vážený zákazník, áno máte pravdu. Nečítali sme, že si želáte jeden tovar vyhodiť z objednávky. V období kedy bola polovica kolegov v covid karanténe bolo ťažké na vybavovanie objednávok a aj reagovanie na maily. Ďakujeme za pochopenie a prajeme všetko dobré.

• neprišla sučiastka čo som si objednal ale podobna ktora nefungovala a musel som ju vyhodit , ochranne sklo ktore som si nalepil na mobil ma slaby efekt na dotyk prstov, musiom silnejsie prtitlačit aby som niečo na mobile spravil čiže 0 bodov

Reakcia obchodu www.servisnamobil.sk

Dobrý deň, Vážený zákazník, v prípade, že Vám prišiel tovar, ktorý Vám nefungoval, resp. ste nebol spokojný s jeho kvalitou sme tu pre Vás. Pokojne nás kontaktujte kedykoľvek. Tovar vymeníme alebo Vám vrátime peniažky. Vážime si každého zákazníka. Ďakujeme za pochopenie, prajeme všetko dobré a nech sa Vám darí.

S výrobkom nie som spokojný, pretože som si myslel, že si kúpim originálnu nabíjačku, ako je znázornené na fotografii produktu. V dôsledku toho som dostal rovnakú kópiu ako v iných obchodoch, ale drahšiu!

Reakcia obchodu www.servisnamobil.sk

Vážený zákazník, v prípade, že nie ste s dodaným tovarom spokojný môžete nám ho v rámci 14 dní bez udania dôvodu vrátiť. Objednali ste si nabíjačku na xiaomi hodinky, dodali sme Vám nabíjačku na xiaomi hodinky, funguje Vám a predsa nám dávate negatívnu recenziu. Prajeme všetko dobré a nech sa Vám darí.