• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Objednaval som obal na oppo a58, mali ste to tam propagovane na ten typ mobilu, a nepasuje. Je to na iny typ

Reakcia obchodu www.servisnamobil.sk

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu. V tomto prípade nemáte pravdu, nakoľko ste objednávali obal na OPPO A58 5G. Poslali sme na OPPO A58 5G. Ak Vám nesedí tak nemáte OPPO A58 5G. Máte OPPO A58 4G verziu. Je bežné, že zákazníci nevedia akú verziu telefónu majú. Okamžite sme Vás kontaktovali 14.03.2024 o 09.39 ráno. Zrušili ste nás. Kedykoľvek nás kontaktujte. Obal Vám samozrejme vymeníme pre Váš typ telefónu.
    Prajeme pekný deň.

S objednaním, komunikáciou a doručením som spokojný. S kvalitou samotnej dodanej batérie, ktorú som si osobne prevzal, nie. Cyklus vybíjania nebol podľa môjho očakávania. Rýchlo sa vybíjala, len malé zlepšenie kapacity, ako vykazovala pôvodna.

Reakcia obchodu www.servisnamobil.sk

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu. Objednali sme Vám originálnu batériu pre mobilný telefón z roku 2016. Mrzí nás, že batéria len trošku pomohla zvýšiť výdrž Vášho telefónu. Stále je možnosť ju poslať na reklamáciu a skúsiť nový kus. Je na ňu záruka. Pokojne sa na nás kedykoľvek obrátťe. Pomôžeme.
    Prajeme pekný deň a nech sa Vám darí.

Ochranne sklo nepasuje na 100% na mobil, zlý preklad návodu, neúspešne nalepenie

• Zbytocne vyhodené peniaze.puzdro nepasuje

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• TOVAR MI BOL NEDORUĆENYÝ.PO KOMUNIKÁCII EMAILOM ZISTENÉ,ŽE BOL POSLANÝ ZLE.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Kúpil so nesprávny typ a pri požiadavke o výmenu mi už neodpísali.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Doručená "nová" batéria je stará, po výmene nie je poznať rozdiel s pôvodnou ktorá mala 70% kapacitu .

Reakcia obchodu www.servisnamobil.sk

Vážený zákazník, ďakujeme krásne za recenziu. Ihneď ako ste ju dopísali sme Vás 2x telefonicky kontaktovali - bez úspechu. Odoslaná batéria bola samozrejme nová. Mrzí nás, že batéria nespĺňa Vaše očakávania. Prosím kontaktujte nás, vymeníme Vám ju za novú obratom. Prajeme všetko dobré a nech sa darí.

• Na doručenie používají Židovskú Packetů aká nejde nainstalovat do smartfonov čo nemožú odposlúchavať. Tomu není možné tovar dostať aj keď je od počiatku zaplacený. Není tovar ani peniaze
  • Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Tovar kvality AliExpressu, iba drahsie. Nova bateria mala kapacitu ako stara, Po pol roku uplne na vyhodenie.

Reakcia obchodu www.servisnamobil.sk

Dobrý deň, Vážený zákazník, ďakujeme za recenziu. Určite viete, že existuje niečo ako záručná doba. Denne posielame desiatky batérii a áno zo 100 kusov sa nájde cca 3 až 5 vadných. V elektronike je to úplne bežné. Presne na to je tam možnosť reklamácie a výmeny za nový kus. Vážime si každého zákazníka takže stačí ju poslať a vybavíme reklamáciu obratom :).
    Pekný deň prajeme.

• Tovar son nedostala stratil sa v Z Boxi
  • Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Poslali mi sklo na mobil z iného typu. Menšie a bez označenia o aký produkt ide.

Reakcia obchodu www.servisnamobil.sk

Dobrý deň, Vážený zákazník, pokúšali sme sa s Vami spojiť, nakoľko ste nemali čas tak by sme Vám radi vysvetlili rozdiel medzi 2D a 5D sklom. Objednali ste si 2D sklo na mobil, ktoré nezakrýva celý displej nakoľko je displej po bokoch zaoblený. 5D sklá sú vyrobené tak aby zakrívali aj zaoblené časti telefónu. Nakoľko chápeme, že nemáte skúsenosť s týmito výrobkami tak Vám doposielame pre Vašu spokojnosť 5D sklá zdarma.
    Prajeme všetko dobré a nech sa darí.

Vôbec ste mi neposlali puzdro na mobil , na taký typ mobilu ako som chcela . Oveľa menší , mobil tam vôbec neviem vopchať!