Vôbec ste mi neposlali puzdro na mobil , na taký typ mobilu ako som chcela . Oveľa menší , mobil tam vôbec neviem vopchať!

• Bateria vôbec nefunguje mobil na nej vydrží 5 min

Reakcia obchodu www.servisnamobil.sk

Dobrý deň, Vážený zákazník, batériu ste zakúpili pred dvoma mesiacmi. Predpokladáme, že Vám fungovala a stratila kapacitu. V tomto prípade nám ju môžete zaslať na reklamáciu a vymeníme ju v rámci záruky za nový kus. Nerozumieme Vašej negatívnej recenzii na náš obchod keďže mi nie sme výrobca tej batérie. Tovar sme dodali, reklamáciu vybavíme.
    Prajeme všetko dobré a nech sa darí.

Kábel z nejakého dôvodu nabíja ešte pomalšie ako taký, ktorý nepodporuje warp nabíjanie.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Tovar bol doručený bez návodu, hoci na výrobku je pokyn postupovať podľa návodu. Odporučený videonávod na YouTube bol aspoň pre mňa nejasný, 2x som nedokázal fóliu uspokojivo nalepiť. Ponúkanú inštruktáž po telefóne som nepovažoval za vhodnú

Vážený zákazník,
    ďakujeme za recenziu, na základe Vašej recenzie vytvoríme nový video návod ako nalepiť fóliu. Po telefonickom dohovore máte u nás 2 fólie na akýkoľvek výrobok grátis - stačí sa ozvať. Vážime si Vás a ďakujeme za prejavenú dôveru.

Prisiel mi kryt inej farby aky bol objednany

Nefunguje

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Ponúkajú tovar, ktorý nemajú!

Reakcia obchodu www.servisnamobil.sk

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu. Ospravedlňujeme sa za nedodanie produktu. Nakoľko ste si objednali výpredajový produkt v hodnote 3e, ktorý sa u dodávateľa vypredal v priebehu jednej hodiny neboli sme schopný zabezpečiť už jeho dodanie ani objednanie.
    Veríme, že nás pochopíte a prajeme všetko dobré a nech sa darí.

Absolutely completely disappointed with the customer service I ordered a cell phone screen for a wp12 phone Okie tell and they failed to deliver me a product that was functioning and properly working and attempting to get a hold of customer service has been almost a nightmare they have stopped responding since Friday

Reakcia obchodu www.servisnamobil.sk

Dear customer, you ordered LCD for your phone, we deliver you LCD for your phone. LCD need to be paired with your phone. We asked you to send us video where it will be showed whats wrong and we find out solution for you. In link of video what you sended to us was some fairy tale about stork. There was not showed any lcd problem or phone... How to help you with fairy tale? We can fix your phone easily if you dont know how to pair lcd with phone... maybe you can send your phone to us?

• Doslo mi to dojebane

Reakcia obchodu www.servisnamobil.sk

Dobrý deň, Vážený zákazník, okrem Vás si tento produkt objednalo ďalších 23 zákazníkov a nikto s tým nemal problém, neevidujeme od Vás žiadny mail ani telefonát, že by Vám prišiel poškodený tovar. Môžete nás kedykoľvek kontaktovať , veľmi radi Vám dopošleme druhé sklíčko na naše náklady.

• Tovar sa nezhodoval s ponukou na obrázku
  • Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Obal prišiel na iný model telefónu

• Nenapísany obsah balenia potrebný k aplikovaniu

Objednaná gélová folia dodaná bez potrebných veci k aplikovaniu na mobil , hadrička utierka nálepka na odstránenie prachu hladidko , nič neobsahoval a v hornom rohu folia aj zarezána a odlepuje sa tak ešte jednu objednám aké inde kde v popise píše aj obsah balenia

Kvalitna hydrogen folia to možno ale nesedi ani šírka ani výška takže zbytočne vyhodené peniaze

Zaslané púzdro nezodpovedalo obrázku v e-shope. Malo byt otočné a je len obyčajné knižkové.

Reakcia obchodu www.servisnamobil.sk

Dobrý deň, Vážená zákazníčka, máte pravdu. Púzdro, ktoré sme zaslali nemalo funciu otáčania. Chyba je na našej strane. Prosím zašlite nám púzdro naspäť, vrátime Vám peniažky. Ospravedlňujeme sa.